Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry dentysta

246 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 13:16:43

tak potwierdzam

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 06:26:33

chyna wtrojmieście lepiej

#43 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 09:17:21

chyna wtrojmieście lepiej

#44 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 09:21:31

Ja zdecydowanie odradzam p. Bednarczuk... miła sympatyczna i tylko tyle. Mój synek ma jeszcze mleczaki i tego nie potrafi wyleczyć. Podobno mała dziurka, żaden problem a 2 tygodnie po leczeniu cała buzia spuchnieta i ona nie wie co robić dalej.
Osobiście chodze do K. Janusz (córka) i jest ok. Sprzęt na czasie.

#45 ~Wyrwiząb~

~Wyrwiząb~
  • Goście

Napisano 26 maj 2010 - 13:35:16

pamietam jak byłem u pani Warzechy, prywatnie. umówiony na 20 zostałem przyjety przed 22. Podczas borowania pani stomatolog skarży się swojej pomocy że jest zmęczona -ledwo widzi na oczy i nagle ups! dowierciła sie do nerwa. Pot na czole i bul jakiego nigdy przed i po nie czułem. To było moja ostatnia wizyta u pani W. Co do pana Dolińskiego to drogo-jak na Lębork. osobiscie polecam Pana Miklińskiego ul. Bieszki lub Panią Pytlak

Mikliński to znakomity chirurg - stomatolog. Jeżeli mamy zęba do wyleczenia lub wyrwania to nie ma lepszego fachowca w tym grodzie. Nieco gorzej z protetyką, ale nie można mieć wszystkiego w jednym miejscu. Pozdrawiam

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2010 - 15:17:22

Mikliński to znakomity chirurg - stomatolog. Jeżeli mamy zęba do wyleczenia lub wyrwania to nie ma lepszego fachowca w tym grodzie. Nieco gorzej z protetyką, ale nie można mieć wszystkiego w jednym miejscu. Pozdrawiam

On sam zajmuje sie protetyką ? Jak to wygląda ?

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2010 - 16:01:20

Potwierdzam, a protetyką nie on się zajmuje, kupuje usługi u protetyka, widocznie gorszy niż dentysta, bo lepszego od pana Miklińskiego nie zalazłem a obszedłem prawie wszystkich.

#48 ~Pacjent~

~Pacjent~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 10:05:44

nie gadaj bo warzeche lubie i dobrze robi mam wszystkie zeby u niej zrobione ale karzdy ma swoje zdanie......

Ja też cenię Warzechową. Robiłem mosty u kilku dentystów i więcej do nich nie pójdę. Warzechowa jest the best!!!

#49 ~jolek~

~jolek~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 15:16:36

p.Mikliński, albo p. Gączarzewicz

#50 ~Egzekutor~

~Egzekutor~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 15:17:46

ja za 50 mogę ci wybić jakiś ..... 1 ...2...3....
jestem tani i skuteczny :)

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 16:50:16

A co powiesz o Pani Rezmer na ul. Zwycięstwa koło Kupca?

#52 ~Dana~

~Dana~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 17:06:11

Jesli w Słupsku,to polecam Dr Kwiatkowską na ul Sołdka,specjalnie do niej jezdze od lat.Zdecydowana,sprawna i wszystko bezboles

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 17:07:05

Przyjezdzajcie do Slupska do doktora Wagnera na Starzynskiego.Takiego tchorza jak ja,nie znajdziecie,a u tego doktora siedze zrelaksowana jak w gabinecie masazu.Nie wiem skad to sie bierze,ale jest.

...?... :unsure: co jest?..odurzona? :o ..zadurzona?...masaż u dentysty..? drzwi pomyliła? :o nie wytrzeżwiała?

#54 ~nusiek~

~nusiek~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 21:25:15

a kto ma najladniejsze asystentki???

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 23:38:33

Ja też cenię Warzechową. Robiłem mosty u kilku dentystów i więcej do nich nie pójdę. Warzechowa jest the best!!!

Przecież nie ona sama je robi.

#56 ~Mona~

~Mona~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 21:54:29

a czy gdzieś w leborku mozna leczyć zęby pod narkozą???
chciałabym wyleczyć kilka naraz i wolałabym dostać znieczulenie ogolne.

#57 ~Johnny Nitro~

~Johnny Nitro~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 13:17:30

Ja też polecam doktora Tomasza Pakiełę. Profesjonalny sprzęt, czysty, elegancki gabinecik. Wszelkie nowinki w zakresie leczenia zębów ma w małym paluszku. Gigantycznym minusem jest fakt, że trzeba długo czekać na wizytę. No i trochę zabulić też trzeba, ale cóż - na zdrowiu się nie oszczędza. Zdecydowanie odradzam natomiast panią Agnieszkę Janusz. Plomba, którą mi wstawiła po 6 latach wypadła, na dodatek pod spodem zrobiła się próchnica. Mało tego - u mojej mamy nie potrafiła zdiagnozować początków parodontozy. Co do doktora Miklińskiego - owszem, kiedyś nie miał sobie równych, ale wiek robi swoje. Coraz gorzej plombuje i znieczula, doktor Pakieła poprawiał mi po nim już drugi ząb. I na koniec uwaga do kolegi Dziurawca - nie bądź taki "hej do przodu", bo Ci z tyłu zabraknie ;-)

#58 ~Maggie Small~

~Maggie Small~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 21:25:20

Szymczakowska-droga, ale najlepsza. Miałem jedną "ścianę" zęba, a ona dobudowała mi resztę i trzyma się już parę lat.

#59 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 10:23:41

Witam leczę zęby u pana Ruteckiego B. I jestem bardzo zadowolona.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 14:16:15

tylko w słupsku

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych