Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry dentysta

247 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~jaka~

~jaka~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2009 - 18:07:54

Tomasz Pakieła, nikt więcej. Obchodziłam w Lęborku mnóstwo lekarzy i tylko do niego nie mam żadnego ALE... Pełen profesjonalizm. Z minusów to długi czas oczekiwania na wizytę i dość drogo, bo płacę 110-120 zł za zęba...

#22 ~bryndzolka~

~bryndzolka~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2009 - 19:07:32

A ja polecam starą dobrą dentystkę-genialnie czyści zęby,jeszcze nigdy nie zrobił mi się zgorzel.Plomby trzymają się bardzo dobrze,a dodam,że mam "trudne zęby".Aha ta dentystka to Pani Izabela Stawarska-Karcz przyjmuje na ulicy Wyspiańskiego.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2009 - 12:54:40

JA POLECAM DENDYSTKE W ŁEBIE NA KOŚCIUSZKI DOBRY KLIMAT SĄ ODSYSACZE I INNE BAJERY NAZWISKA NIE PAMIĘTAM WIEM ŻE PANI KASIA

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2009 - 14:11:26

Ja zawsze korzystam z profesjonalizmu Pana Miklińskiego. Pracuje zawsze z pielęgniarką i nigdy nie ma tłoku na umówioną godzinę.

#25 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2009 - 15:17:47

WITAM
spełna odpowiedzialnością polecam cdr Dolińskiego browar piętro za rentgenem, świetny fachowiec, uczęszczam do niergo z całą rodzina rewelacyjny facet , przede wszystkim zna się na rzeczy

#26 ~Gościk~

~Gościk~
  • Goście

Napisano 01 październik 2009 - 16:05:19

Jolanta Szymczakowska teraz przyjmuje na Gdańskiej w nowym bloku. Uratowała mi 4 zęby które p.Wysocka spier..

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 17:35:39

Czytając te wszystkie złe opinie o panu Krallu, muszę coś napisać. Nigdy nie rwałam zęba (aż do dzisiaj!). Boje się panicznie dentysty. Zrobilo mi sie naprawdę źle z zębem i poszlam do pana Kralla. Gdyby nie Jego podejscie uciekłabym z fotela tak jak to robiłam za każdym razem. Wyrwałw zeba, podziwiam go za jego cierpliwość do mnie, nie byłam łatwym pacjentem.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2010 - 16:01:43

ja odradzam Chocińską która wypełniała mi franca kanały w zębie nie do końca bo to na kase chorych było.Musiałam na nowo po kilku latach te kanały wypełniać a polecam pania i pana Szczęśniak którzy maja swój gabinet koło dworca obok wypożyczalni Marty.Profesjonalna obsługa polecam.

#29 ~~Anna~~

~~Anna~~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2010 - 19:53:31

Witam;)ja POLECAM Panią Agnieszkę Jurkiewicz-Łaga...przyjmuje ul armii krajowej 23c/25 tel kom.502375693 to lekarz z powołania ma bardzo niskie ceny i robi tak ze nie boli i wszystko ma bardzo ładny wygląd.Ja osobiście zrobiłam sobie u tej dentystki ząbki i koszt wyniosł 500zł a w porównaniu do innch lęborskich stomatologów to samo kosztowało by w granicach 3tyś.POLECAM GORĄCO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OBY WIĘCEJ TAKICH STOMATOLOGÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#30 ~dziurawiec~

~dziurawiec~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2010 - 21:57:33

A ja polecam szczoteczkę do zębów i dobrą pastę i wio w kółeczka ile się da dziennie /im więcej tym lepiej/ Do dentysty idę 1, 2 razy w roku na przegląd.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2010 - 23:32:00

Polecam dentyste PAKIELA TOMASZ,Profesjonalna obsługa i nie boję się już dentysty.polecam,przyjmuje na ul.Staromiejskiej na przeciw pabu nr 1, :D

Pakieła ależ oczywiście miły, młody tylko z workiem pieniędzy musisz przyjść- spóźnisz się na wizytę nie przyjmię w ogóle zmieniłam zdanie -
kasa,kasa kasa......

#32 ~lisek~

~lisek~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 06:51:26

ja odradzam Chocińską która wypełniała mi franca kanały w zębie nie do końca bo to na kase chorych było.Musiałam na nowo po kilku latach te kanały wypełniać a polecam pania i pana Szczęśniak którzy maja swój gabinet koło dworca obok wypożyczalni Marty.Profesjonalna obsługa polecam.

to prawda u panstwa Szczesniak zawsze miło i profesjonalnie

#33 ~~marta~~

~~marta~~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 08:16:18

ja polecam panią Joannę Bednarczuk przyjmuje kolo świateł skrzyżowanie armii krajowej z al wolności super lekarka nic nie boli odsysa śline tlumaczy co robi jest naprawdę delikatna i niedroga ma podejście do dzieci na egatywna ocene u mnie zasluguję d Janusz ale stara zmienila się bardzo jej corka i synowa ok ona niestety nie

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 21:11:40

a ja polecam p. Sapińską- usunięcie - bdb. znieczuenie i było nie drogo a co ciekawe przyjęła po godz.-

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2010 - 20:34:28

Polecam Żaka

#36 ~Mucha~

~Mucha~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2010 - 20:43:11

Parę słów o Sz.P. Janusz:
leczyłam się u niej prywatnie, płacąc za każdą wizytę, chodziłam na umówione spotkania itd. Ale kiedy dorwał mnie silny ból zęba połączony z ogromną opuchlizną to mnie NIE PRZYJĘŁA!! Muszę dodać, że dwa dni później miałam ważny wyjazd zagraniczny. Babka mnie po prostu olała.

Zwróciłam się wtedy do Pana Tomka Pakieły, który przyjął mnie w ciągu 30 minut(nigdy nie byłam jego pacjentką, przyszłam prosto "z ulicy"). Od tego czasu jestem jego pacjentką: przestałam się bać i nawet czasem przysypiam na fotelu :)
NA Pana Pakiełę można zawsze liczyć, co jest moim zdaniem najważniejsze.

#37 ~Geralt~

~Geralt~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2010 - 09:47:14

również polecam pana Pakielę, na Staromiejskiej urzęduje

#38 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 16:08:47

u Januszowej trzeba bardzo długo czekać, pomimo że się jest umówionym na konkretną godzinę. Zawsze ma jakieś spóźnienia i pacjentów spoza kolejki. To mnie skutecznie zniechęciło. Polecam Żaka....

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 22:44:12

Zagłębie dentystyczne ? :)

#40 ~7~

~7~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 07:57:09

Drodzy forumowicze, polećcie i proszę konkretnego stomatologa, dentystę z prawdziwego zdarzenia. Oczywiście na terenie Lęborka, o ile to możliwe.

Katarzyna Gączarzewicz, Armii Krajowej, vis a vis starego WSS Społem. She is tehe best !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych