Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry dentysta

246 odpowiedzi w tym temacie

#241 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 12:09:59

Żarty!!!!

#242 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 20:26:55

No właśnie??

#243 ~Amelia82~

~Amelia82~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 13:24:58

Na codziennastomatologia.pl znajdziecie dobrego dentystę. Wyleczyłam u nich wszelkie problematyczne żeby, teraz mam już to za sobą i pilnuje, by na nowo się nie popsuły. Bardzo jestem zadowolona, ze trafiłam akurat do ich gabinetu. :)

#244 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 23:43:14

Poleca panią Dudzik kiedys przyjmowała koło gazowni a teraz z tyłu z pasażem handlowym super dentystka polecam gorąco

A ja nie polecam! rozszarpała mi zęba tak, że musiał po niej poprawiać chirurg dentystyczny. Szycie było potrzebne. Wyrywać nie potrafi!!!

#245 ~Jadzia~

~Jadzia~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 17:22:33

od kiedy ta dentystka robi kanałowe ? coś ci się pokićkało chyba ?

#246 Karol42

Karol42

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 luty 2019 - 18:08:00

Hej bardzo dobry dentystą jest stom. E. Majorowska, wiem z własnego doświadczenia, tutaj zostawiał kontakt do gabinetu dentystycznego https://acusdent.pl/

pozdrawiam

#247 ~Forest~

~Forest~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 18:37:43

Witam, chciałbym wszystkich przestrzec przed dr. Katarzyną Janusz-Pietrusewicz, która zniszczyła mi zęby do tego stopnia, że muszę teraz wydawać tysiące złotych u innego stomatologa, na naprawianie szkód jakie mi wyrządziła. Korzystałem z usług dr. Kasi wiele lat. Ufałem, że jako stały pacjent, mogę być pewien, że mój stomatolog zadba o moje zęby. Gdy przy okazji skonsultowałem się ze stomatologiem z prawdziwego zdarzenia, byłem w szoku w jakim stanie jest moje uzębienie i ile jest do naprawy z winy dr. Kasi.  Wygląda na to, że w gabinecie dr. Kasi idzie się na ilość i leczy się zęby "na oko".  Takim ludziom, jak dr. Kasia, powinno się odbierać prawo do wykonywania zawodu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych