Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry dentysta

247 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~maryś~

~maryś~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 20:14:01

a ja polecam MARIUSZA DULIŃSKIEGO przyjmuje w browarze na 1 pietrze za rentgenem

a ja polecam MARIUSZA DULIŃSKIEGO przyjmuje w browarze na 1 pietrze za rentgenem

Pan Doliński nadaje się do kręcenia karuzeli-zepsuł mi zęba

#222 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 13:14:40

Nie polecam, omijajcie szerokim lukiem Magdalenę Krall bardzo nie miła i nie profesjonalna na NFZ, za kase jest milsza ale i tak sie nie przykłada do tego co robi. Jestem bardzo zawiedziona po pierwsze i ostatniej wizycie u tej pseudo dentystki!!

#223 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2016 - 10:02:01

Ja polecam p.Ruteckiego ciągle chodzi na haju i myśli,że nic nie widać podać go na policje dziada ostatniego!

#224 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 20:44:40

Ja polecam pana Ruteckiego Marcina moja córka po wizycie u pana Kralla bała się bardzo dentysty.Obecnie po wizycie u pana Marcina mogłaby chodzić codziennie.Polecam ze szczerego serca. :)

Pan Krall to byly wojskowy i leczy tez tak po woskowemu. Ja chodzilam do niego jako dziecko to teraz rzadnego dentysty juz sie nie boje. Ale jest najlepszym hirurgiem szczekowym w okolicy.

#225 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2016 - 00:55:33

nie radzę iść do Sapińskiej, znęca się nad dziećmi, wariatka i do tego była radna z PO, kto takie męty wybiera, na leczenie za późno popaprana baba

#226 ~Mila~

~Mila~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2017 - 07:47:49

a co sadzicie na temat dr Jurkiewicz slyszałam ze dobra?

#227 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 15:22:18

A ja polecam dr Pytlak bardzo miła i dobrze robi.chodze z córką i nieboi się dentysty.

#228 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2017 - 23:16:22

Ja muszę iść do dentysty ale się boję. Do tego wstydzę co powie na to w jakim stanie mam zęby :-(

#229 ~mati~

~mati~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2017 - 23:22:57

No ja też nigdy nie darzyłem dentystów wielką sympatią. Jak na jakiegoś trafiałem to często okazywał się do niczego albo bezczelnie wyciągał kasę. Nigdy natomiast nie wstydziłem się przed żadnym pokazać zębów bo niby dlaczego ?. Taki ma zawód i jest przyzwyczajony że ludzie przychodzą czasem w opłakanym stanie. Jak coś skomentuje to trzeba mieć to gdzieś bo płaci się mu za leczenie i tego wymaga a nie za gadanie po próżnicy. Teraz chodzę do całkiem w porządku gościa którego znalazłem na aleRanking. Mam nadzieję że utrzyma taki poziom i nie będzie żadnego kwasu.

#230 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2017 - 18:08:50

Polecam Żaka

tak ten pan był dobry dekade temu bo jego profesjonalizm kosztował mnie kupie kasy bólu a na koncu wyrwanie dwóch zebów ..

#231 ~Wojtas~

~Wojtas~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2017 - 18:13:39

Owy pan na 5 zebów zrobił mi dobrze trzy a dwa zjebal i wyrwał po czasie ...Reasumujac bardzo dobry 3= :)))

#232 jedrzej112

jedrzej112

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 marzec 2017 - 17:43:37

Polecam dobrego stomatologa w Gdyni z centrum Cadent. To najlepsza obsługa z jaką do tej pory miałem do czynienia

#233 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2017 - 18:22:14

On sam zajmuje sie protetyką ? Jak to wygląda ?

On sam zajmuje sie protetyką ? Jak to wygląda ?

skopiowano z poprzedniego wpisu

#234 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2017 - 23:54:22

Ja chodze do Bartka Ruteckiego.I raczej nie zmienie dentysty.W razie czego zawsze mam pomoc,bardzo fajny facet....Co zauwazylem wszystmo sterylne u niego i fachowiec
Bylem na usunieciu szostki,myslalem ze bedzie bolalo jednak wszystko bylo ok i bezbolesnie.Polecam.

#235 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2017 - 23:55:42

Ja chodze do Bartka Ruteckiego.I raczej nie zmienie dentysty.W razie czego zawsze mam pomoc,bardzo fajny facet....Co zauwazylem wszystmo sterylne u niego i fachowiec
Bylem na usunieciu szostki,myslalem ze bedzie bolalo jednak wszystko bylo ok i bezbolesnie.Polecam.

#236 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2017 - 22:12:10

WITAM
spełna odpowiedzialnością polecam cdr Dolińskiego browar piętro za rentgenem, świetny fachowiec,
uczęszczam do niergo z całą rodzina rewelacyjny facet , przede wszystkim zna się na rzeczy

Pewnie tak. Też tak myślałam gdy wydlalam 1000 zl na leczenie zębów syna. Został jeden ząb do zrobienia u specjalisty. Jak się okazało syn ma niedoleczone zęby i kolejne wizyty każdy ząb do leczenia każdy za kolejną 100. I tak zębów do leczenia jest nadal 10. Nosz K......

#237 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 03 maj 2017 - 10:57:40

Jaki jest cennik tego Pana za wyrwanie górnej ósemki??
Mikliński to znakomity chirurg - stomatolog. Jeżeli mamy zęba do wyleczenia lub wyrwania to nie ma lepszego fachowca w tym grodzie. Nieco gorzej z protetyką, ale nie można mieć wszystkiego w jednym miejscu. Pozdrawiam[/quote]

#238 ~John~

~John~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2017 - 16:41:03

Zdecydowanie odradzam pana Pakiełę za Dtaromiejskiej. Jest to oszust i naciągacz. Leczył mi zęba kanałowo. Po leczeniu przez ok. 2-3 m-ce ząb mnie ciągle bolał do momentu kiedy pękł. Ból ustał a ten amator powiedział mi, że pęknięcie zęba to moja wina.

A zaczęło się tak. Poszedłem do niego z lekkim bólem. Zrobił mi prześwietlenie, powiedział że nic za bardzo nie widzi na zdjęciu i jest to być może zapalenie dziąsła (faktycznie było czerwone). Przepisał płyn do płukania, antybiotyk i kazał dzwonić. Po zastosowaniu tego leku ząb przestał mnie boleć i zdecydowałem, że nie będę dzwonić skoro dla mnie było po problemie. Doktor zaprosił mnie jednak poprzez osobę mi znaną, która leczyła u niego również zęba do swojego gabinetu. Mówił, że trzeba zobaczyć bo coś tam widać, przekonał mnie i tak się zdecydowałem na leczenie. Jak już pisałem ząb pękł a kiedy powiedziałem panu Tomkowi o tym, zaczął natychmiast odwracać kota ogonem, mówić że to moja wina, bo on proponował mi 3 rodzaje plomb: zwykłą, jakąś tam trochę lepszą z włóknem (nie znam się na tym za bardzo, to on powinien się znać)

i na kotwiczkach (podobno najlepsza). Ja wybrałem tą drugą.

Tak było, owszem proponował mi, tylko zapomniał o tym, że powiedział mi również, że kotwiczki zaleca na tych cienkich zębach tj. tych z przodu 1,2,3 może 4. Ja miałem leczoną 6 więc nie zdecydowałem się na tą kotwiczkę, a ten manipulował mną i wmawiał mi, że zalecał mi do tego zęba tą najlepszą plombę. Szkoda bardzo, że jeszcze nie zalecił mi wyrwanie w ogóle tej "szóstki" i wstawienie złotej. Wtedy byłaby najbezpieczniejsza opcja dla niego. Kto tu ma się znać na wypełnieniach. Ja czy stomatolog? Kto kończył stomatologię? Ja czy pan doktor? Dramat. Popsuł mi zęba i jeszcze nie potrafi się przyznać do błędu.

Zresztą do stomatologa chodzę regularnie i sporo mam wypełnień, również po kanałowym leczeniu, nie mam żadnych kotwiczek i nie wypadają mi plomby ani nie łamią się zęby. Tylko z tą różnicą, że nie były robione u tego pana.

Nie potrafi nawet wyczyścić kamienia z zębów. Zrobił mi to tak szybko i niedbale jak żaden inny stomatolog.

Siedzi w tym gabinecie, męczy pacjentów swoimi wywodami politycznymi zamiast skupić się na leczeniu.

#239 ~Av~

~Av~
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 23:50:09

To co wyżej napisałem jest nieprawdą. Bylem niezadowolony z wizyt ale to chyba w kwestii nieporozumienia. Ci Państwo wyleczyli mi zęba jak należy i przyjeli mnie kiedy tego potrzebowałem. Chciałem usunąć ten post jednak nie wiem dlacze?go on nadal widnieje na forum.

#240 ~ulka~

~ulka~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 17:57:24

a ja polecam p. Sapińską- usunięcie - bdb. znieczuenie i było nie drogo a co ciekawe przyjęła po godz.-

O matko boska !!!!! Tylko nie Sapińska !!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych