Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry dentysta

246 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 08:23:10

Pani Gącarzewicz za malutka plombę bierze 120 zł.Sami oceńcie czy to tanio.

Nie polecam Pakieły- zarozumiały, zamiast wysyłać do specjalistów sam myśli że jest najlepszy, tymczasem nie znalazł 4 kanału.Wmawiał oczywiście nadwrażliwość. Kiedyś był miły i się starał , teraz jedzie tylko na opinii niestety.

materiały na plombki kosztują dosłownie grosze, a ceny są w internecie, nie ma żadnych tajemnic, czyli że za 15 minut roboty bierze 100 zł, to za godzinę wychodzi 4 stówki 

#202 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 09:40:09

Odradzam małżeństwo Szczęśniak ! Jeszcze szlag mnie trafia, szczególnie po leczeniu Pana Marcina :/

Polecam Pana Bartosza Ruteckiego. Profesjonalnie, tanio i w miłej atmosferze.

#203 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2015 - 23:31:43

Kral w Lęborku

#204 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 14:02:50

Ktoś poleci dobrego dentyste u którego można wstawić implant w Lęborku?

#205 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 10:02:31

Krall jesli juz!!!! To chirurg i do tego cham!!!! Niepolecam!!!! W leborku nie ma dobrych dentystow....lepsi i gorsi ale szczerze? Proponuje trojmiasto!!

#206 ~Mała~

~Mała~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 13:12:54

Odradzam małżeństwo Szczęśniak ! Jeszcze szlag mnie trafia, szczególnie po leczeniu Pana Marcina :/

Polecam Pana Bartosza Ruteckiego. Profesjonalnie, tanio i w miłej atmosferze.

Też polecam P.Bartosza,fajny facet,miły i uprzejmy.Teraz córka chodzi do jego gabinetu,gdyż mają też dobrego i fajnego ortodątę.

#207 ~agata~

~agata~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2015 - 15:32:11

A czy mnie ktos moze polecic w miare "zaplacalnego" tzn.niezbyt wygörowanie- drogiego ale i dobrego protetyka  ( zrobienie protezy) ....niedrogi i dobry tez moze isc razem  w parze ... :)

Jest teraz tylu, ze nie wiadomo do ktörego sie udac....a pewnie Ktos  robil protezy wiec mozna sie tym podzielic...wiec pytanie

za 100 pkt :huh: ....KTO ROBI NAJLEPSZE PROTEZY W LEBORKU ???

za podpowiedz przesylam ten sympatyczny :D

#208 ~Miki Fiki~

~Miki Fiki~
  • Goście

Napisano 08 październik 2015 - 10:48:09

Tylko Bartosz Rutecki!!!! Ogromna wiedza. Nie jest zwolennikiem usuwania zębów. Do końca leczy!!! To się nazywa pełen profesjonalizm. Inni idą na łatwiznę zamiast ratować zęby po prostu wyrywają. Nie dajcie się!

#209 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2015 - 10:57:00

A czy mnie ktos moze polecic w miare "zaplacalnego" tzn.niezbyt wygörowanie- drogiego ale i dobrego protetyka ( zrobienie protezy) ....niedrogi i dobry tez moze isc razem w parze ... :)
Jest teraz tylu, ze nie wiadomo do ktörego sie udac....a pewnie Ktos robil protezy wiec mozna sie tym podzielic...wiec pytanie
za 100 pkt :huh: ....KTO ROBI NAJLEPSZE PROTEZY W LEBORKU ???
za podpowiedz przesylam ten sympatyczny :D

Najlepiej udaj się do źródła czyli do pracowni protetycznej o połowę taniej na miejscu zrobione a nie u pośredników (dentystów). Tylko dobierz dobrą pracownie omijaj leśnych dziadków ;)

#210 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 17:51:48

Polecam tomasz Pakiela super dentysta i wcale nie drogi.a po za tym placic trzeba wszędzie.A żeby robić rewelacyjnie i bez bolesnie

#211 ~marian~

~marian~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 22:54:30

A Zak?

#212 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2015 - 09:09:56

A ja polecam dwóch stomatologów, z których uslug korzystałam:

- Pan Bartosz Rutecki - niedrogi, solidny, baaardzo miły, leczyłam u tego Pana ząb kanałowo - jestem bardzo zadowolona.

- Pani Marlena Wilczyńska-Rezmer - trochę droższa, ale profesjonalna, ma rewelacyjne podejście do dzieci, przekonała się do niej cała moja rodzina

#213 Cegla

Cegla

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 17 listopad 2015 - 10:36:20

A ja mogę polecić dr Edytę Jaworską z http://bonelli-dental.pl/ Jest specjalistką chirurgii stomatologicznej. Bardzo miła i jednocześnie profesjonalna. Leczenie się u niej było naprawdę przyjemne.

#214 ~judyta~

~judyta~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 22:34:29

Witam,

ja polecam tylko i wyłącznie Pana Marcina Ruteckiego - miły profesjonalny i uczciwy. Lecze zęby w Jego gabinecie i jestem bardzo zadowolona. Ceny ok.

#215 ~kerdonal~

~kerdonal~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 07:48:46

Raz na pół roku się pojawiam u dentysty. Radzę stosować ajonę, dbać o systematyczne szczotkowanie. Dzięki temu docelowo wygląd zębów na pewno poprawicie, ale nie oczekujcie takiej zmiany od razu. Kontrole są kluczowe.

#216 ~Pacjento~

~Pacjento~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 08:28:01

A ja polecam dwóch stomatologów, z których uslug korzystałam:
- Pan Bartosz Rutecki - niedrogi, solidny, baaardzo miły, leczyłam u tego Pana ząb kanałowo - jestem bardzo zadowolona.
- Pani Marlena Wilczyńska-Rezmer - trochę droższa, ale profesjonalna, ma rewelacyjne podejście do dzieci, przekonała się do niej cała moja rodzina

Pani Marlena?! Nigdy w zyciu! Niestabilna emocjonalnie. Raz jest mila, a później wrzeszczy, poucza, uważa sie za niewiadomo kogo. Ząb, który leczyła kanałowo , niestety do poprawki. Kosztowo- taniej mi wyszedł wyjazd do prywatnego stomatologa w Gdyni.

#217 ~Magic~

~Magic~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 10:16:45

ja też w Łodzi chodzę do dr Beaty Kosowskiej. Jest świetna w tym, co robi, poza tym bardzo podoba mi się jej podejście do pacjentów. Jest bardzo miła i życzliwa, potrafi sprawić, że czuję się u niej dobrze.

#218 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 11:08:57

Polecam Doliński, miałam to samo !!!!

#219 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2016 - 20:55:25

Nazywają się Wysocki. Ja byłam z córką u niej- jest super, szczególnie dla dzieci!

#220 ~maryś~

~maryś~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 20:13:47

a ja polecam MARIUSZA DULIŃSKIEGO przyjmuje w browarze na 1 pietrze za rentgenem

a ja polecam MARIUSZA DULIŃSKIEGO przyjmuje w browarze na 1 pietrze za rentgenem

Pan Doliński nadaje się do kręcenia karuzeli-zepsuł mi zęba

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych