Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry dentysta

245 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kogel mogel~

~kogel mogel~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2009 - 17:54:10

Drodzy forumowicze, polećcie i proszę konkretnego stomatologa, dentystę z prawdziwego zdarzenia. Oczywiście na terenie Lęborka, o ile to możliwe.

#2 ~odważna-)~

~odważna-)~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2009 - 18:37:00

Polecam dentyste PAKIELA TOMASZ,Profesjonalna obsługa i nie boję się już dentysty.polecam,przyjmuje na ul.Staromiejskiej na przeciw pabu nr 1, :D

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2009 - 19:16:45

polecam pania Beate warzeche na jedności robotniczej bardzo dobry i dokladny dentysta chodze do niej 5 lat polecam

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2009 - 19:18:22

a ja polecam MARIUSZA DULIŃSKIEGO przyjmuje w browarze na 1 pietrze za rentgenem

#5 ~czytelniczka~

~czytelniczka~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2009 - 19:26:51

a ja polecam MARIUSZA DULIŃSKIEGO przyjmuje w browarze na 1 pietrze za rentgenem

Mariusz Doliński nie Duliński

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2009 - 20:40:44

pamietam jak byłem u pani Warzechy, prywatnie. umówiony na 20 zostałem przyjety przed 22. Podczas borowania pani stomatolog skarży się swojej pomocy że jest zmęczona -ledwo widzi na oczy i nagle ups! dowierciła sie do nerwa. Pot na czole i bul jakiego nigdy przed i po nie czułem. To było moja ostatnia wizyta u pani W. Co do pana Dolińskiego to drogo-jak na Lębork. osobiscie polecam Pana Miklińskiego ul. Bieszki lub Panią Pytlak

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2009 - 19:40:15

nie gadaj bo warzeche lubie i dobrze robi mam wszystkie zeby u niej zrobione ale karzdy ma swoje zdanie......

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2009 - 22:57:08

Strasznie się boję dentystów, z wymienionych znam tylko Panią Pytlak i bardzo polecam

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2009 - 12:43:54

Polecam M. Dolińskiego :)
I wcale jak na Lębork nie jest u niego drogo.

#10 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2009 - 14:30:51

ja tez ,mam niemile wspomnienia z pania Warzecha . a jest jeszcze KRALL na krzywustego kolo piekarni E GLODOWSKIEGO

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2009 - 17:03:18

Krall jest nienormalny! Nie ludzki! Bylam u niego na wyrwanu zeba... złamał mi go dal znieczulenia wszystko czulam mimo to... Wydzieral sie na mnie -mial chyba zly dzien!O malo nie zemdlalam w gabinecie a On nic! Mialam w ustach pelno krwi chcialam wypluc a On do mnie z tekstem- Łykaj to!!!!!!!!!!!!!Zwymiotowalam.... w zyciu do niego nie pojde to byl najgorszy koszmar mojego zycia!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2009 - 18:33:55

Przyjezdzajcie do Slupska do doktora Wagnera na Starzynskiego.Takiego tchorza jak ja,nie znajdziecie,a u tego doktora siedze zrelaksowana jak w gabinecie masazu.Nie wiem skad to sie bierze,ale jest.

#13 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2009 - 19:18:40

Krall jest nienormalny! Nie ludzki! Bylam u niego na wyrwanu zeba... złamał mi go dal znieczulenia wszystko czulam mimo to... Wydzieral sie na mnie -mial chyba zly dzien!O malo nie zemdlalam w gabinecie a On nic! Mialam w ustach pelno krwi chcialam wypluc a On do mnie z tekstem- Łykaj to!!!!!!!!!!!!!Zwymiotowalam.... w zyciu do niego nie pojde to byl najgorszy koszmar mojego zycia!

O matko! Co za horrory piszesz! Czy tu w Lęborku ktoś zakłada odsysacz śliny? Czy ktoś robi znieczulenie przewodowe? Chętnie czytam ten wątek bo też szukam dobrego stomatologa dla mnie i dla dziecka. Do tej pory miałam szczęście odwiedzać świetną panią doktor w stolicy ale martwię się, że tu ciężko będzie znaleźć kogoś kompetentnego.

A co powiecie na temat małej przychodni na 10-go Marca? Tam chyba małżeństwo przyjmuje, warto pójść?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2009 - 19:47:20

Dopóki nie będzie kas fiskalnych w gabinetach, to do żadnego nie warto.

#15 ~bbb~

~bbb~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2009 - 21:39:41

to co pisze ta Pani to prawda to nie jest stomatolog mi kazał iść do psychiatry bo bałam sie rwania bez znieczulenia wyzywał mnie a mężowi rwał na żywca przy zapaleniu okostnej.Nieradze to "KOwal'

#16 ~bbb~

~bbb~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2009 - 21:52:06

Drodzy forumowicze, polećcie i proszę konkretnego stomatologa, dentystę z prawdziwego zdarzenia. Oczywiście na terenie Lęborka, o ile to możliwe.

polecam gorąco Miklińskiego jest świetny,ludzki i niedrogi.Tylko nie Kral nie wyjdziesz człowieku o własnych siłach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#17 ~bbb~

~bbb~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2009 - 21:55:01

to jest świeta prawda ja miałam podobny przypadek.Masakrrrrrraaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!

#18 ~Alina23~

~Alina23~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2009 - 22:55:52

Bardzo polecam panią dr.Janusz przyjmuje w Browarze jest suuuuper.Chodziłam do niej 2 lata temu wyleczyłam zęby i do dziś mam spokój,ma podejście także do dzieci,moja córeczka Julka od 3 roku życia jest jej pacjentką i wcale nie boi się dentysty...A odradzam dr.Wysocką i jej męża bo mnie tylko zniszczyli zęby i dr.Kralla jest gorszy niż rzeźnik...

#19 ~Alina23~

~Alina23~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2009 - 23:01:25

Bardzo polecam panią dr.Janusz przyjmuje w Browarze jest suuuuper.Chodziłam do niej 2 lata temu wyleczyłam zęby i do dziś mam spokój,ma podejście także do dzieci,moja córeczka Julka od 3 roku życia jest jej pacjentką i wcale nie boi się dentysty...A odradzam dr.Wysocką i jej męża bo mnie tylko zniszczyli zęby i dr.Kralla jest gorszy niż rzeźnik...

#20 ~Madzialena~

~Madzialena~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2009 - 09:14:28

Polecam gorąco właśnie to małżeństwo przy ul. 10-go Marca!
Chodzę do nich od zawsze (tzn. od czasu jak zrezygnowałam z usług p. Joanny Chacińskiej , czyli ok. 9 lat). Są w porządku i nie biorą aż tak strasznie dużo. Ale moim skromnym zdaniem on jest bardziej pedantyczny niż ona;)
Ale sympatyczni oboje, w żadnym wypadku nie krzyczą ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych