Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry adwokat z Lęborka ( prawo karne)

99 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 10:53:29

Polecam Mecenasa Andrzeja Dwerczyńskiego z Gdyni.

Wiedza, skuteczność - I klasa.

#82 ~legalista~

~legalista~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 17:27:05

słucham? jaka trucizna ,? i jakie dzieckiaki> ty deb***u zamknij pysk i sam idz siedziec

Ty nawet czytać nie potrafisz :lol: Przecież Mary pisze, że o narkotyki chodzi czyż nie? Deb...ilku :lol:

#83 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 21:03:11

z p. Judycką miałam przyjemność po przeciwnej stronie-- nic nie wskórała, ogólnie widać, że babka jest trochę nieogarnięta bo jej klient musiał ją nogą stukać, żeby coś powiedziała. Z porad korzystałam w Młynie u p. Obolewskiego- poważnie i przyjaźnie traktuje klienta... na serio próbuje pomóc, wskazać i wymyślić jakieś rozwiązanie. Dzięki p. Obolewskiemu wygrałam 3 sprawy.

#84 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 05 październik 2013 - 17:11:44

z p. Judycką miałam przyjemność po przeciwnej stronie-- nic nie wskórała, ogólnie widać, że babka jest trochę nieogarnięta bo jej klient musiał ją nogą stukać, żeby coś powiedziała. Z porad korzystałam w Młynie u p. Obolewskiego- poważnie i przyjaźnie traktuje klienta... na serio próbuje pomóc, wskazać i wymyślić jakieś rozwiązanie. Dzięki p. Obolewskiemu wygrałam 3 sprawy.

a jakie to były sprawy?trudne i karne? a co myślicie o p. Pawle Skowronskim ze slupska?

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 07:32:54

W Lęborku nie ma adwokatów, są tylko biznesmeni

#86 ~bartosz~

~bartosz~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 20:42:10

Co prawda nie z Lęborka, ale z Warszawy, ale jak dobry adwokat, to warto, polecam adw Katarzynę Słapczyńską, która posiada ogromną wiedzę w zakresie prawa karnego i jest przy tym energiczna, więc myślę, że będzie mogła pomóc. 

#87 ~Peti~

~Peti~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 17:32:19

Miałem przyjemność współpracować z Mecenas Katarzyną Słapczyńską, kiedy zostałem niesłusznie oskarżony o napaść. O ile mieszanie się z sądami i prawem karnym nie należą do przyjemności o tyle praca z Panią Katarzyną była prawdziwą przyjemnością. To bardzo sympatyczna kobieta podchodząca do sprawy profesjonalnie. Ostatecznie zarzuty zostały wycofane. Co prawda Pani Katarzyna jest z Warszawy, ale szukając dobrego adwokata nie warto patrzeć na odległość

#88 ~natalia~

~natalia~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 00:36:44

Rogowskiego nie polecam prosiłam by napisal odwołanie za które mu zaplacilam zapomniał wyslac i wszystko przepadlo bo termin odwołania uplynal.nawet nie chce oddać pieniędzy Rogowski to najgorszy prawnik leborka

#89 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 27 luty 2016 - 14:07:10

Prostak......w pełnym tego słowa znaczeniu

#90 ~Anastazja~

~Anastazja~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 12:43:01

W Lęborku wszyscy są do niczego.Kasę biorą jak w Warszawie ,a nie starają się wcale.Wszystko trzeba im wytknąć ,pokazać,bo sami pomysłu nie mają.Nawet zadzwonić do klienta im szkoda-nie wiem kto ich tak rozpuścił !!?
Proponuję poprowadzić swoją sprawę samemu; trochę poszperać w necie,przygotować się i efekt osiągniemy podobny mając dużo więcej w kieszeni.

Racja to szmaciarze z podmiejskim braniem na całego

#91 ~Czesław~

~Czesław~
  • Goście

Napisano 17 październik 2016 - 15:06:07

Rogowskiego nie polecam prosiłam by napisal odwołanie za które mu zaplacilam zapomniał wyslac i wszystko przepadlo bo termin odwołania uplynal.nawet nie chce oddać pieniędzy Rogowski to najgorszy prawnik leborka

U mnie przegrał "wygraną" sprawę. Nie polecam

#92 ~karinn~

~karinn~
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 15:54:19

Ja dostałem namiar miesiąc temu na Władysława Pocieja i póki co jestem zadowolony z jego podejścia. Ma czas dla klienta, można zawsze o każdą rzecz dopytać i nie zbywa mnie, że to nieważne, albo że o tym to później. Kancelaria jest na Moniuszki w Krakowie, dość łatwo trafić. Zostawię do niego numer na komórkę bo łatwiej się dodzwonić - 601 45 37 00.

#93 ~Jadwiga~

~Jadwiga~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 18:55:02

Ja byłam w Tczewie na Słowackiego u Pana Cejrowskiego. Sprawę poprowadzono mi sprawnie i jestem w pełni z kancelarii zadowolona, dostałam rozwód i wysokie alimenty. Koszty też nie były wygórowane, dlatego ich polecam. 
  •  

#94 ~kalina88~

~kalina88~
  • Goście

Napisano 03 maj 2018 - 12:05:04

Ja znam mecenas Pyszkowską. Zajmuje się sprawami karnymi. Mi osobiście nie pomagała, ale mojemu kuzynowi. Miał pewne problemy z prawem, nie będę tu wchodzić w szczegóły, ale udało mi się z tego wyjść. Pani mecenas bardzo mu pomogła i poprowadziła całą sprawę.

#95 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2018 - 14:15:02

rogowski i wszystko jasne. 

#96 ~tonerka~

~tonerka~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 12:51:03

Jak szukacie dobrego adwokata, to warto skorzystać z Rankingu Prawników - prawnik z polecenia. Wszystko przejrzyste, wiele rozmaitych ofert i opinii klientów na ich temat. Dzięki temu łatwiej znaleźć skuteczną pomoc. 

#97 ~temida~

~temida~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 09:32:16

Ja korzystałam z pomocy doświadczonego prawnika z tczewskiej kancelarii Cejrowski. Ogromne doświadczenie w zakresie prawa karnego (co było moim priorytetem przy wyborze) przekonało mnie do skorzystania z usług tak profesjonalnego adwokata. 

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 19:16:04

polecam piotrbanczyk.pl, bardzo dobry mecenas

#99 ~Man~

~Man~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 23:07:00

W leborku nie ma żadnego adwokata. Jedna wielka skorumpowana mafia.Banda złodziei w rogach i mundurach.

#100 IGN123

IGN123

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 25 lipiec 2019 - 21:38:15

Jeżeli ktoś szuka sprawdzonego adwokata, to polecam Panią Laskowską z Warszawy. Do dobrego adwokata można warto dojechać, tym bardziej jeżeli sprawa jest skomplikowana- https://www.adwokat-...ska.pl/kontakt/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych