Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry adwokat z Lęborka ( prawo karne)

101 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Zuza~

~Zuza~
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 16:17:44

No ale trzeba mieć pieniądze.

Tyle samo kosztuje co wszędzie, ale obycie i doswiadczenie, no i wybór dużo większy. Nawet w Wejherowie.

#62 ~Sonia~

~Sonia~
  • Goście

Napisano 20 październik 2010 - 10:37:57

Jest nowa kancelaria obok sądu. Młodzi i niezależni. Spróbuj tam.

wolne żarty, to faceci bez doświadczenia, dopiero zaczynają

#63 ~Lady N.~

~Lady N.~
  • Goście

Napisano 20 październik 2010 - 10:40:34

a co to znaczy, że są niezależni??? a niby od kogo lub czego zależni są inni adwokaci??? co to za pierdoły!!! chłopaki przestańcie się promowac przez wpisy co jakiś czas - że niby klienci tak zachwalają:). do roboty i jeszcze mimo wszystko nauki. Póki co jakoś o Was w branży cicho, co nie znaczy, że dobrze nie wróżycie na przyszłośc. popatrzymy, poczekamy. jak trochę porobicie w zawodzie, okrzepniecie i się sprawdzicie, to nie będzie Wam potrzebna taka autoreklama. mimo wszystko powodzenia!!! oby własną ciężką pracą a nie np. nazwiskiem tatusia:)

W branży cicho, a ciekawe jak z wygrywaniem spraw, ilu zadowolonych na 10 ?

#64 ~kibol~

~kibol~
  • Goście

Napisano 21 październik 2010 - 10:22:51

A jakie to szydło?

pewnie brak motywacji i rzetelności, albo coś gorszego

#65 ~tato~

~tato~
  • Goście

Napisano 22 październik 2010 - 13:49:06

a ile biora ci nasi leborscy prawnicy??

ci nowi jak na razie co łaska, ale i nie ma się co dziwić bo i niewiele na razie mogą

#66 ~gruby~

~gruby~
  • Goście

Napisano 25 październik 2010 - 13:25:17

Jeżeli ten rekowski przyjdzie na salę. Bo często wysyła ludzi w zastępstwie. NIE POLECAM. Jest wielu młodych, zdolnych prawników.

podaj którzy to, tylko nie ci ze starego młyna

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 17:14:23

wolne żarty, to faceci bez doświadczenia, dopiero zaczynają

Wiem, że zaczynają, ale dowiesz się wielu ciekawych rzeczy, nawet dostaniesz zapewnienie, a jak przyjdzie co do czego, to wycofują się rakiem. Możesz tam jednocześnie spotkać się z obietnicą i odmową do reprezentowania nawet po wpłacie a conto i udzieleniu pełnomocnictwa. Kompletny brak etyki zawodowej. Jeden broni drugiego. Cóz za rzetelność i solidarność zawodowa.

#68 ~sadhadi~

~sadhadi~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2011 - 11:54:29

Najlepszych adwokatów znajdziesz na www.ofachowcach.pl

#69 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 13:54:23

Witam. Poszukuję bardzo dobrego adwokata z okolic Lęborka. Czy jest mi ktoś w stanie poradzić jakiegoś adwokata?

#70 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 06:47:47

Witam,pilnie poszukuję dobrego adwokata na terenie Lęborka, który specjalizuje się w prawie karnym. Czy mógłby ktoś kogoś polecić, macie jakieś doświadczenia z Lęborskimi mecenasami? Zależy mi na czasie, bardzo proszę o sugestie i opinie. Słyszalam coś o p. Judyckiej i p. Rekowskim, czy miał już ktoś z nimi doczynienia? Kogo polecacie?

Polecam Rekowskiego

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 07:57:09

Polecam Rekowskiego

Chyba do zdarcia kasy

#72 ~pan samochodzik~

~pan samochodzik~
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 22:28:21

A czy jest w Lęborku dobry adwokat który specjalizuje sie w sprawach o wypłatę odszkodowania w ubezpieczalni za uszkodzony samochód , ubezpieczalnia odmówiła mi wypłaty odszkodowania , może ktoś miał taki przypadek ?

#73 ~KINGA~

~KINGA~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2013 - 15:31:02

Witam! Szukam b. dobrego adwokata od spraw karnych i zarazem politycznych. |Mecenas musi miec ochote zapoznac sie z aktami sprawy i byc aktywnym. Nalepiej mecenasa zfilmu PRAWO AGATY.

#74 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2013 - 13:42:59

polecam adw. Piotra Fedusio z Gdyni, jeden z najlepszych w Pomorskim www.fedusio.pl

#75 ~merry~

~merry~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 16:54:43

witam szukam dobrego adwokata w prawie karnym- chodzi o posiadanie i handel narkotykami , wyciagniecie kogos z sankcji i zawieszenie wyroku, może być z trójmiasta, leborka...tylko żeby był dobry, bo szukałam w slupsku, i rece mi opadly...

#76 ~lęborczanin~

~lęborczanin~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 19:08:58

witam szukam dobrego adwokata w prawie karnym- chodzi o posiadanie i handel narkotykami , wyciagniecie kogos z sankcji i zawieszenie wyroku, może być z trójmiasta, leborka...tylko żeby był dobry, bo szukałam w slupsku, i rece mi opadly...

Za handel idź siedzieć, dzieciaki zabijasz tą trucizną a teraz szukasz dobrego adwokata? Za coś takiego idzie się siedzieć!!!

#77 ~merry~

~merry~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 20:42:48

Za handel idź siedzieć, dzieciaki zabijasz tą trucizną a teraz szukasz dobrego adwokata? Za coś takiego idzie się siedzieć!!!

słucham? jaka trucizna ,? i jakie dzieckiaki> ty deb***u zamknij pysk i sam idz siedziec

#78 ~powodzenia~

~powodzenia~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 05:49:19

hahaha lęborczanin jak na prawdziwego lęborczanina przystało wie wszystko o wszystkich i jest jasnowidzem = magikiem ;)

#79 ~NN~

~NN~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 09:38:10

Lębork to tylko Obolewski, piękna mowa, piękny hejt sędziny, spec prawo karne

#80 ~LBK~

~LBK~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 10:08:59

Witam,pilnie poszukuję dobrego adwokata na terenie Lęborka, który specjalizuje się w prawie karnym. Czy mógłby ktoś kogoś polecić, macie jakieś doświadczenia z Lęborskimi mecenasami? Zależy mi na czasie, bardzo proszę o sugestie i opinie. Słyszalam coś o p. Judyckiej i p. Rekowskim, czy miał już ktoś z nimi doczynienia? Kogo polecacie?

CHAMSKA REKLAMA SIĘ SZYKUE.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych