Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry adwokat z Lęborka ( prawo karne)

99 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~znający~

~znający~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 08:20:29

W Lęborku wszyscy są do niczego.Kasę biorą jak w Warszawie ,a nie starają się wcale.Wszystko trzeba im wytknąć ,pokazać,bo sami pomysłu nie mają.Nawet zadzwonić do klienta im szkoda-nie wiem kto ich tak rozpuścił !!?
Proponuję poprowadzić swoją sprawę samemu; trochę poszperać w necie,przygotować się i efekt osiągniemy podobny mając dużo więcej w kieszeni.

Widać że nie znasz tematu, ale każdy ma prawo do swojego zdania!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 10:05:01

Widać że nie znasz tematu, ale każdy ma prawo do swojego zdania!

No to jak znasz to może podziel się wiedzą z nami.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 11:28:55

zapytaj w konkretnej sprawie ile biora w wawie, i koniec tematu, potem zapytaj leborku. W Wawie sa inne zarobki, mozliwości, droższe zycie, to nie jest wiedza specjalistyczna, tylko ogólna

#24 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 16:10:21

a ile biora ci nasi leborscy prawnicy??

#25 ~Chico~

~Chico~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2010 - 09:33:18

[quote name='monia' date='03 sierpień 2010 - 17:10 ' timestamp='1280848221' post='391636']
a ile biora ci nasi leborscy prawnicy
Ministerstwo Sprawiedliwości ustala stawki. Mec. Nowosielski z Gdyni jest bardzo dobry. Doliczy tylko dojazdy.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2010 - 09:49:20

Witam,pilnie poszukuję dobrego adwokata na terenie Lęborka, który specjalizuje się w prawie karnym. Czy mógłby ktoś kogoś polecić, macie jakieś doświadczenia z Lęborskimi mecenasami? Zależy mi na czasie, bardzo proszę o sugestie i opinie. Słyszalam coś o p. Judyckiej i p. Rekowskim, czy miał już ktoś z nimi doczynienia? Kogo polecacie?

Jest nowa kancelaria obok sądu. Młodzi i niezależni. Spróbuj tam.

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2010 - 11:01:05

Prawda, byłem tam, rzetelne podejście do spraw, mówią prawdę co jest korzystniejsze nie liczą tylko na kasę!

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2010 - 08:27:23

Ja korzystałem z usług p. Judyckiej i jestem zadowolony.

#29 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2010 - 15:18:15

Prawda, byłem tam, rzetelne podejście do spraw, mówią prawdę co jest korzystniejsze nie liczą tylko na kasę!

Kancelaria na Przyzamczu jest rewelacyjna, nikt nie wyciąga ręki po pieniądze. Idziesz do innych, nic się nie dowiesz i płacisz od 60 do 150 i szukasz dalej, aż zrezygnujesz i sie załamiesz. Prawnicy, radca i adwokat tego nam było potrzeba, rzetelnej i fachowej obsługi. To czego dowiedziałam się u Nich w dwa dni, nie dowiedziałam się w Leborku i Słupsku od 7 lat. Porada była fachowa, wyczerpujaca i niedroga, a u pozostałych zostawiłam za "dzień dobry jestem z kobry" ponad 1650 zł i zadnych rezultatów. Polecam całym sercem i rozsadkiem. A zapomiałabym, traktują cię tam jak przyjaciela, a nie jak intruza, który d.... zawraca pierdołami z podwórka.

#30 ~Olek~

~Olek~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2010 - 16:58:31

Podzielę się za Niego. Na Przyzamczu jest adwokat i nie musisz już jeździć do Słupska, Wejherowa czy Trójmiasta. Ceny wszędzie są takie same (Rozp. Min. Sprawiedliwości), ale tu w Lęborku jest fantastyczna obsługa. Czujesz się jak w domu, mają dla Ciebie czas, nie marudzą, słuchają i doradzają i to bardzo fachowo, tak, że nie musisz później główkować. Polecam, byłem i sprawdziłem. Jestem zadowolony.

#31 ~zainteresowany~

~zainteresowany~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2010 - 19:04:19

a co to znaczy, że są niezależni??? a niby od kogo lub czego zależni są inni adwokaci??? co to za pierdoły!!! chłopaki przestańcie się promowac przez wpisy co jakiś czas - że niby klienci tak zachwalają:). do roboty i jeszcze mimo wszystko nauki. Póki co jakoś o Was w branży cicho, co nie znaczy, że dobrze nie wróżycie na przyszłośc. popatrzymy, poczekamy. jak trochę porobicie w zawodzie, okrzepniecie i się sprawdzicie, to nie będzie Wam potrzebna taka autoreklama. mimo wszystko powodzenia!!! oby własną ciężką pracą a nie np. nazwiskiem tatusia:)

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2010 - 19:56:52

Co za moda tu nastała na różne reklamy? Kto sie chce wypromować, fryzjer, adwokat, kwiaciarnia - wrzuca temat na forum, zamiast wykupić reklamę. I jeszcze wciska takie kity, że aż przykro. Co na to GP? Nie reaguje?

#33 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2010 - 12:33:37

a co to znaczy, że są niezależni??? a niby od kogo lub czego zależni są inni adwokaci??? co to za pierdoły!!! chłopaki przestańcie się promowac przez wpisy co jakiś czas - że niby klienci tak zachwalają:). do roboty i jeszcze mimo wszystko nauki. Póki co jakoś o Was w branży cicho, co nie znaczy, że dobrze nie wróżycie na przyszłośc. popatrzymy, poczekamy. jak trochę porobicie w zawodzie, okrzepniecie i się sprawdzicie, to nie będzie Wam potrzebna taka autoreklama. mimo wszystko powodzenia!!! oby własną ciężką pracą a nie np. nazwiskiem tatusia:)

Zależni są od korporacji ORA w Koszalinie, ale skąd Ty to mozesz wiedzieć. W tym zawodzie to głównie etyka i znajomość prawa, gdzie nazwisko tatusia jest absolutnie bez znaczenia. Basta.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2010 - 12:35:24

Co za moda tu nastała na różne reklamy? Kto sie chce wypromować, fryzjer, adwokat, kwiaciarnia - wrzuca temat na forum, zamiast wykupić reklamę. I jeszcze wciska takie kity, że aż przykro. Co na to GP? Nie reaguje?

Opinia klienta, zacofany matołku to nie jest reklama.

#35 ~pold~

~pold~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2010 - 15:48:53

a ile biora ci nasi leborscy prawnicy??

W Słupsku zaśpiewa ci 1500 + dojazdy, a tu 600 i na miejscu, to tylko przykład. Zależy jaka sprawa. Jest cennik w Sądzie Okregowym, a to na necie.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2010 - 15:50:40

Dokładnie, jeszcze masz analizę dokumentów w cenie, za co np. w Słupsku byle radca żąda 150-250zł.

#37 ~Mała30~

~Mała30~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2010 - 18:22:59

Ostatnio słyszałam coś o p. Obolewskim, młody i ambitny

Byłam u tego Pana:).Młody i kompetentny.Mi pomógł , więc polecam :).Kancelaria znajduję się koło sądu w Domu Młynarza:)

#38 ~~robin~~

~~robin~~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2010 - 19:20:09

#39 ~~robin~~

~~robin~~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2010 - 19:26:21

Na co ma reagować. Jako biegły Internauta powinieneś(powinnaś) znać kilka podstawowych zasad jego funkcjonowania.
Forum i netykieta, to słowa, które powinieneś klepać jak paciorek. Dla przypomnienia FORUM
Netykieta

pozdrawiam
robin

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 08:18:02

A może to tylko taka stara metoda stosowana. Wciągamy, zachęcamy, obiecujemy i już go mamy na kilka stówek.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych