Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobry adwokat w Słupsku

70 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 28 maj 2017 - 19:51:14

Slyszalam opinie o panu skowronskim

#42 ~Magda i Czeslaw~

~Magda i Czeslaw~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 17:18:38

Polecam Pana Adama Dzudz na ulicy Kowalskiej ma swoją kancelarię. Człowiek uczciwy zna się na rzeczy do wszystkiego podchodzi z sercem. Bardzo dziękujemy za pomoc

#43 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 12:35:16

Nie polecam Grabowskiego. Arogancki adwokacik który myśli że rozum pojadal bo prawo skończył. Wszystkich traktuje z góry nie słucha co się do niego mówi. Strata czasu i pieniędzy.

#44 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 18:08:38

Aktualnie jestem w kontakcie z Panem Cejrowskim z Tczewa, prowadzi moją sprawę rozwodową. Jeszcze podział majątku i ustalenie władzy rodzicielskiej, alimenty. Pan Cejrowski jest uczciwy, zawsz wszystko wytłumaczy, wyjaśnia. Mogę podac do niego namiary na priv.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 11:11:06

Poszukuja adwokata w slupsku do przeprowadzenia sprawy o eksmisje lokatora z mojego wlasnego domu

Myślę, że Dawid Jach podoła zadaniu

#46 ~Oszukany~

~Oszukany~
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 11:17:06

Nie polecam Grabowskiego. Arogancki adwokacik który myśli że rozum pojadal bo prawo skończył. Wszystkich traktuje z góry nie słucha co się do niego mówi. Strata czasu i pieniędzy.

Niestety, ale muszę przyznać rację. Jest to człowiek, który z góry traktuje ludzi, podchodzi bardzo ostro i kasuje słono jak tylko wyczuje, że klientowi zależy na czasie. poza tym nie wystawia dowodu wpłaty za wykonaną usługę... Ponadto na stronie wyczytujemy:" Bezpłatna konsultacja. Bez stresu i kosztów wstępnych.

Zadzwoń teraz" - faktycznie TYLKO 150 zł !!!

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 21:16:20

ja osobiście polecam dobrych adwokatów z kancelarii piotrbanczyk.pl :)))

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2017 - 18:21:55

Jeśli chodzi o problem z wypłatą odszkodowania, to warto udać się do EuCO. Oni mają kompleksową ofertę w tym zakresie.

#49 ~Ornent~

~Ornent~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 15:08:27

Już niedługo napiszę post o jednym z radców prawnych ze Słupska, żeby ludzie nie przeżywali takiego czegoś co ja. Przedstawione zostanie jego zachowanie podczas sprawy. Jak zachowywał się (przed) żeby wziąć sprawę. Jak był zaangażowany w sądzie. Jak "pomagał" sie przygotować do sprawy itp. Czekam tylko na werdykt.... ale biorąc pod uwagę to jak się prezentował... to wyrok jest oczywisty. Będę przestrzegał przed takimi młokosami, którzy biorą pełno spraw A później nie angażują się należycie w sprawę.!!!!!

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 16:09:37

Już niedługo napiszę post o jednym z radców prawnych ze Słupska, żeby ludzie nie przeżywali takiego czegoś co ja. Przedstawione zostanie jego zachowanie podczas sprawy. Jak zachowywał się (przed) żeby wziąć sprawę. Jak był zaangażowany w sądzie. Jak "pomagał" sie przygotować do sprawy itp. Czekam tylko na werdykt.... ale biorąc pod uwagę to jak się prezentował... to wyrok jest oczywisty. Będę przestrzegał przed takimi młokosami, którzy biorą pełno spraw A później nie angażują się należycie w sprawę.!!!!!

Możesz napisać wcześniej? Jestem. I na etapie poszukiwania adwokata na już I nie chce utopić kasy

#51 ~Sobota~

~Sobota~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 17:13:12

W sobotę

#52 m0drzew

m0drzew

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 282 postów

Napisano 25 luty 2018 - 06:30:31

Nie polecam Pana Grabowskiego z Wiśniowej. Byłem u niego prawie rok temu, twierdził na pierwszej rozmowie, że to co chcę to się nie da osiągnąć. Poszedłem do innego i teraz po roku sprawa wygrana bez problemu. Nie będę go reklamował, bo facet i tak jest zarąbany pracą - widać jak ktoś jest dobry to ma masę roboty.

#53 ~Helena~

~Helena~
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 08:17:01

Szukam dobrego i taniego adwokata o podzial majątku po rozodzie

#54 ~jolera~

~jolera~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 11:33:10

Jak szukałam adwokata w Słupsku trafiłam na Prawnik z Polecenia, a tam na Ranking Prawników. Wybrałam odpowiedniego dla siebie i moje problemy na szczęście się skończyły. 

#55 ~Pyroxar~

~Pyroxar~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2018 - 08:23:42

Może Pan Zbigniew Grabowski? Ja byłem z jego usług zadowolony.

#56 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 10:56:54

Podział majątku i inne sprawy cywilne, karne czy podatkowe prowadzi kancelaria Lipiński i Walczak z Poznania. Mogę zdecydowanie polecic

#57 ~Slupszczanka~

~Slupszczanka~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2018 - 21:01:24

szukam prawnika od spraw gospodarczych.moze ktos podpowiedziec??

#58 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2018 - 23:48:50

odezwij się na tomaszpalak.pl 

#59 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 11:38:25

Potrzebny adwokat prawo karne i najlepiej jakiś kozak ze Słupska, zna ktoś

#60 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 14:44:09

Poszukuja adwokata w slupsku do przeprowadzenia sprawy o eksmisje lokatora z mojego wlasnego domu

PANI MECENASEWELINA NEJMAN MIALAM TAKA SAMA SYTUACJE SZYBKO I BEZ PROBLEMOW PROFESJONALIZM I BOBRZE ZNA SIE NA PRAWIE UMIE DOBRZE DORADZIC I ODPOWIEDZIEC NA WSZELKIE PYTANIA POLECAM 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych