Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobry adwokat w Słupsku

70 odpowiedzi w tym temacie

#21 CzystaMoc

CzystaMoc

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 15:53:19

Może przyda się ten prawnik, mnie bardzo pomógł podczas rozwodu ;)

#22 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2016 - 09:15:37

Mam bardzo doświadczenia z kancelarią adw Pawłowskiej, mogę ich polecić. Miła i profesjonalna obsługa, no i pełne zrozumienie dla osób, które się rozwodzą. Człowiek czuje wsparcie ze strony prawnika, to było dla mnie bardzo ważne, bo sytuacja sama w sobie do miłych nie należała. Jak coś to podam Ci do nich numer – 505-510-204. Można zadzwonić i umówić się na konkretny dzień i godzinę.

A jak cenowo wyglada u Pani Pawlowskiej

#23 ~marek.l~

~marek.l~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 13:44:54

Bardzo jestem zadowolony z obsługi prawników z firmy Invicuts. Miałem wiele problemów z długami, głównie to były kredyty bankowe i gdyby nie oni to byłoby krucho. Uniknąłem komornika i wielu innych nieprzyjemności. Mają taką usługę jak – antywindykacja, warto sobie na ich stronce doczytać na ten temat, podaję link – invictusprawnicy.pl.

#24 Bash71

Bash71

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 czerwiec 2016 - 19:16:17

Witam. Polecam pana mecenasa Dawida Jacha ze Słupska. Profesjonalne podejście do klienta, konkretna pomoc prawna.

Świetny kontakt z kancelarią, w moim przypadku bardzo potrzebny gdyż mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Użytkownik Bash71 edytował ten post 29 czerwiec 2016 - 20:46:53

#25 ~andrzej - słupsk~

~andrzej - słupsk~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2016 - 14:30:53

Różni są prawnicy w Słupsku, więc zależy kto od jakiej sprawy. Ja bylam u radcy prawnego Lucyny Kowalczyk i jestem bardzo zadowolona i wcale niedrogo.

Co znaczy Twoim zdaniem niedrogo, czy pytałaś się o to sprawę w innych miejscach i czy by tam drożej kosztowało lub taniej?

#26 ~Punisher~

~Punisher~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2016 - 10:48:08

Tanio to nie znaczy dobrze. Dobrze to nie znaczy Tanio :)

#27 ~fesaa~

~fesaa~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2016 - 13:05:44

Teraz walczę z wierzycielami, próbuję jakość wyjść na prostą i powoli mi się to udaje. Duża tutaj zasługa kancelarii Lex Optimum. Mam u nich pełne wsparcie w zakresie oddłużania, jeszcze trochę i powinienem ogłosić upadłość, a to rozwiąże wiele problemów. Profesjonalna obsługa, uczciwe warunki, dyspozycyjność ze strony prawnika.

#28 ~Radoslaw Górnicki klient~

~Radoslaw Górnicki klient~
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 00:00:14

Moim zdaniem jach , kowalczykowa i kilkoro innych lansuje się tutaj tzw. szeptaną reklamą. Raczej takich prawników nalezaloby unikać, bo już na wstępie nie są uczciwi. A dalej może być tylko gorzej.

#29 ~Radoslaw Górnicki klient~

~Radoslaw Górnicki klient~
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 00:02:20

Moim zdaniem jach , kowalczykowa i kilkoro innych lansuje się tutaj tzw. szeptaną reklamą. Raczej takich prawników nalezaloby unikać, bo już na wstępie nie są uczciwi. A dalej może być tylko gorzej.

#30 ~martss~

~martss~
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 10:05:30

Działam w branży budowlanej i od lat współpracuję z kancelariakpw.pl. Przygotowanie umów o roboty budowlane jest, pomoc w uzyskaniu różnorodnych pozwoleń jest, nawet wsparcie w zarządzaniu procesem budowlanym występuje. Ogólnie bez zarzutu, nieźle wyspecjalizowani ludzie. W Legnicy dla mnie oferta numer jeden, szczególnie w obszarze, który wymieniłem.

#31 ~opolla~

~opolla~
  • Goście

Napisano 24 październik 2016 - 12:28:24

W tczewie dobrego adwokata znajdziecie. cejrowski.pl facet zna się na rzeczy, ma dużą wiedzę naprawdę i też doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw.

#32 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 20:33:04

Ja nie rozumiem co ma Tczew do Słupska czy polecanie prawników z innych odległych miast. Jak chodzi o sprawę ze słupska to najlepiej prawnika ze słupska bo i zna sąd i sposób prowadzenia sprawy przez poszczególnych sędziów, a sama wiem że różnie z tym jest

#33 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2017 - 20:12:04

Witam czy ktoś zna opinię na temat adwokata ze słupska Krystian Koprowski? Dobry to adwokat czy nie?

#34 ~JOANNA~

~JOANNA~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2017 - 11:44:00

Szukam dobrego adwokata jesli chodzi o sprawe eksmisji bylego meza

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 15:40:19

Co znaczy Twoim zdaniem niedrogo, czy pytałaś się o to sprawę w innych miejscach i czy by tam drożej kosztowało lub taniej?

Andrzej   i pisze ::;ja bylam,ja zapłaciłam,ale ściema.nawet nie potrafi ktos pomyślc co pisze.Andrzej jest kobietą????????????????

#36 ~erykiii~

~erykiii~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 15:46:56

Skuteczny jest Szymon Stypuła. Jakiś czas temu prowadził moją sprawę dotyczącą zadośćuczynienia. Ogólnie jest to dość ciężka tematyka z punktu widzenia prawnego bo trudno jest wycenić wartość zadośćuczynienia, bo dotyczy strat niematerialnych. Ale koniec końców dostałem rzeczywiście uczciwe pieniądze które bardzo mi pomogły wrócić do zdrowia po wypadku.

#37 ~sebixx~

~sebixx~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2017 - 15:02:53

Jest bardzo dużo kancelarii prawnych, mam w ogóle wrażenie że z roku na rok jakby coraz więcej. Pewnie nie bez znaczenia są przepisy prawne które bywają wyjątkowo skomplikowane więc potrzebni są ludzie do ich objaśniania. A co do prawników w Poznaniu to na pewno Szymon Stypuła jest dobrym profesjonalistą. Wiem że jego konikiem jest prawo karne, ale sam korzystałem z jego pomocy przy sprawach gospodarczych związanych z prowadzeniem działalności.

#38 Roman81

Roman81

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 02 maj 2017 - 09:29:28

Tanio to nie znaczy dobrze. Dobrze to nie znaczy Tanio :)

Słuszna uwaga :)

#39 ~Mariann~

~Mariann~
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 15:47:50

Nie znam wielu prawników, a w zasadzie to jednego, człowiek nazywa się Pociej. Można jego kancelarię znaleźć w Kraku przy Moniuszki. Sprawdził się przy sprawie o zadośćuczynienie za wypadek na drodze. Jechałem na rowerze i rąbnął mnie nietrzeźwy kierowca. Na szczęście nic poważnego się nie stało – żyję, mogę chodzić, miałem dużo szczęścia w tym nieszczęściu, ale i tak pieniądze na terapię były mi potrzebne dość spore. Gdyby nie pomoc prawnika to guzik bym zobaczył a nie pieniądze.

#40 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 28 maj 2017 - 19:50:05

Poszukuja adwokata w slupsku do przeprowadzenia sprawy o eksmisje lokatora z mojego wlasnego domu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych