Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobry adwokat w Słupsku

70 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2013 - 22:54:56

witam chcę założyć sprawę o odszkodowanie i rentę dla syna ,(mózgowe porażenie dziecięce w wyniku

urazów okołoporodowych)szukam dobrego adwokata w Słupsku.

#2 ~graza~

~graza~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 07:45:23

witam chcę założyć sprawę o odszkodowanie i rentę dla syna ,(mózgowe porażenie dziecięce w wyniku

urazów okołoporodowych)szukam dobrego adwokata w Słupsku.

paweł skowronski-zyciowy,nie kasuje duzo,bardzo rzeczowy

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 10:40:39

polecam rowniez w.w. Pana.

prowadzil moja sprawe, tak jak powiedzial tak bylo. ceny oki.

#4 fizyka

fizyka

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 05 sierpień 2013 - 09:53:34

Ja korzystałam akurat z usług kancelarii we Wrocławiu. Tamtejsza pani adwokat bardzo mi pomogła i z tego co wiem jej działalność nie ogranicza się jedynie do Dolnego Śląska.

#5 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2013 - 10:55:39

Ja korzystałam akurat z usług kancelarii we Wrocławiu. Tamtejsza pani adwokat bardzo mi pomogła i z tego co wiem jej działalność nie ogranicza się jedynie do Dolnego Śląska.

A czy mogłabyś mi podać namiary na tą panią adwokat z Wrocławia?

#6 ~karo65~

~karo65~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2013 - 07:29:26

Ja osobiście korzystałam z usług trzech różnych adwokatów w Słupsku - podejmowali się różnych spraw, m.in. dot. odszkodowania. Uważam, że dobrze jest odbyć kilka spotkań z różnymi osobami i zdecydować się na tego adwokata, który wydaje się być najbardziej wiarygodny i rzetelny. Poszukaj może ogłoszeń w gazecie lub na jakiejś stronie internetowej, np. http://uslugi.anonse...e-i-prawne,402/ . Ja na swoich natknęłam się przypadkiem, a przygody sądowe nie były aż takie straszne, choć niestety niektóre wymagały czasu i wielu nerwów... Pozdrawiam

#7 fizyka

fizyka

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 12 sierpień 2013 - 07:01:08

Kancelaria SPS Lawyers, pani Anna Strumpf Rybicka, nr telefonu: 606 947 395, e-mail: a_strumpf@tlen.pl

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2013 - 12:49:06

Znam dobrego adwokata ze Szczecina http://www.adwokat.kurdzielewicz.pl/ jest on skuteczny i dba o najlepsze dla klienta rozwiązanie sprawy.

#9 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 16:58:07

Różni są prawnicy w Słupsku, więc zależy kto od jakiej sprawy. Ja bylam u radcy prawnego Lucyny Kowalczyk i jestem bardzo zadowolona i wcale niedrogo.

#10 ~FW34~

~FW34~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2014 - 03:49:55

Witam . Szukam na terenie Słupska dobrego i sensownego cenowo adwokata do sprawy karnej . Wypadek samochodowy .

#11 ~patryk~

~patryk~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2014 - 10:14:49

Witam . Szukam na terenie Słupska dobrego i sensownego cenowo adwokata do sprawy karnej . Wypadek samochodowy .

paweł skowroński konkretny i działa a nie gada i gada

#12 ~Juras~

~Juras~
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 21:00:12

Jak dobry adwokat w sprawie karnej to Volenti Kancelarie Prawne Sp.zo.o, prowadza działalność na terenie całej Polski. Tutaj podaje namiary jakbyś potrzebował (32) 265 00 00, pozdrawiam i życze powodzenia :)

#13 ~shepard~

~shepard~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 16:11:22

Mam bardzo doświadczenia z kancelarią adw Pawłowskiej, mogę ich polecić. Miła i profesjonalna obsługa, no i pełne zrozumienie dla osób, które się rozwodzą. Człowiek czuje wsparcie ze strony prawnika, to było dla mnie bardzo ważne, bo sytuacja sama w sobie do miłych nie należała. Jak coś to podam Ci do nich numer – 505-510-204. Można zadzwonić i umówić się na konkretny dzień i godzinę.

#14 megg

megg

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 15 grudzień 2014 - 12:12:19

Witam! poszukuję pilnie dobrego i sprawdzonego adwokata w Słupsku w sprawie o odszkodowanie i zadośćuczynienie

#15 Jac

Jac

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 15 grudzień 2014 - 12:45:53

polecam porady prawne, świadczone przez adwokata Dawida Jacha, sporo wygrywa i dobrze doradza

#16 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2015 - 20:16:14

w sprawie odszkodowań i zadośćuczynien to Pan Jacek Maraszkiewicz i Pani radca prawny Lucyna Kowalczyk bo współpracują z wieloma firmami odszkodowawczymi. Korzystałam z porad obu Kancelarii i polecam wszystkim

#17 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2015 - 07:52:56

Nie wiem kogo kolega miał na myśli, ale ja mogę podać inną (lub też nie ;) ) dobrą Panią adwokat z Wrocławia - to Pani Marta Olejnik-Hejne, jej stronka to umocowana.pl Mam nadzieję, że pomogę.

#18 ~Krygierska~

~Krygierska~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2015 - 08:24:21

Również korzystałam z usług Kancelarii Pani Marty Olejnik Hejne. Bardzo sobie chwalę kontakt z nią. Poleciła mi przyjaciółka. Teraz i ja mam tak dobre zdanie o tej Pani Adwokat. Bardzo dobrze pryzgotowana na każdą sprawę i każde nasze spotkanie.

#19 ~MoniM~

~MoniM~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2015 - 11:48:21

Również korzystałam z usług Kancelarii Pani Marty Olejnik Hejne. Bardzo sobie chwalę kontakt z nią. Poleciła mi przyjaciółka. Teraz i ja mam tak dobre zdanie o tej Pani Adwokat. Bardzo dobrze pryzgotowana na każdą sprawę i każde nasze spotkanie.

Również mam bardzo dobre doświadczenia odnośnie tej pani. Przede wszystkim jest bardzo skuteczna, pomogła wygrać mi trudną i zawiłą sprawę, za co jestem jej naprawdę wdzięczna.

#20 Grlvis

Grlvis

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 28 wrzesień 2015 - 09:25:33

Polecam zaufanych adwokatów brać do takich spraw z większych miast  z jakimś bagażem doświadczenia w sprawie jaką ty masz wtedy masz pewność że adwokat którego zatrudnisz wie jak taka sprawa wygląda i się poprawnie do niej przygotuje 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych