Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry adwokat w olsztynie

prawnik prawnik olsztyn

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~magas6767~

~magas6767~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 15:01:33

Przymierzam się do rozwodu z moim „kochanym” mężem, no i szukam dobrego adwokata w Olsztynie, który mi ogarnie temat od podstaw i zagwarantuje sukces. Zależy mi przede wszystkim na bardzo wysokich alimentach. Z góry dziękuję za wskazówki.

#2 ~mariusz09~

~mariusz09~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 17:23:17

Wiem, że na 100% adwokaciolsztyn.pl mają dwudziestoczterogodzinny panel konsultacji w krytycznych sytuacjach. Mam do nich kontakt, ponieważ przymknęli mojego brata, właściwie przypadkowo. Adwokat zjawił się w nocy i nam pomógł profesjonalnie. Jego zaangażowanie sprawiło, że brata błyskawicznie wyciągnięto z aresztu. Dziwne przypadki chodzą po ludziach i jednak wartościowy kontakt do adwokata się przydaje. Nigdy nie sądziłem, że coś takiego spotka moją rodzinę, więc tym bardziej kancelarii należą się podziękowania.

#3 ~wrat~

~wrat~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 17:51:42

Wejdź na strony kilku kancelarii i zobacz, czy przypadkiem nie łapiesz się na konsultacje Pro Bono. To dość częsta praktyka.

#4 ~Marcela~

~Marcela~
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 15:51:36

Przymierzam się do rozwodu z moim „kochanym” mężem, no i szukam dobrego adwokata w Olsztynie, który mi ogarnie temat od podstaw i zagwarantuje sukces. Zależy mi przede wszystkim na bardzo wysokich alimentach. Z góry dziękuję za wskazówki.

Skontaktuj się z Panią Adwokat Agata Niewiadomską, dzięki niej wyszłam bardzo korzystnie na moim rozwodzie :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prawnik, prawnik olsztyn

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych