Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry adwokat

43 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Sabinka~

~Sabinka~
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 15:49:04

Z prawnikami to na pewno różnie można trafić. Jak się rozwodziłam to długo robiłam research co do adwokata i ostatecznie najwięcej dobrych opinii według moich poszukiwań miał Władysław Pociej więc z nim się skontaktowałam. Ogólnie z całego podejścia jestem zadowolona. Na pewno dyspozycyjny, kontaktowy, z dużą wiedzą. Cały proces rozwodowy poszedł dość sprawnie biorąc pod uwagę, że u nas było orzekanie winy.

#42 ~Malwina~

~Malwina~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 13:08:25

Polecam adwokata z Gdynia Krakowskiego. Pomógł mi podczas rozwodu i cała sprawa zakończyła się bardzo szybko. 

#43 ~TuiTamAdam~

~TuiTamAdam~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 12:44:45

Jakiś gość podszywał się pod mój biznes w internecie, podobne domeny, loga, ogólnie identyfikacja wizualna. W sporze byłem i wygrałem, dzięki udziałowi kancelarii grzybkowskiguzek. Pomogli mi naprawdę profesjonalnie i nie wiem, ile klientów bym bez nich stracił. Pozdrawiam przy okazji.

#44 ~Olopol~

~Olopol~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 14:10:45

Na ten moment to najlepsze zdanie mam o wrocławskiej kancelarii pani Pawłowskiej. Wszechstronna oferta kompleksowe podejście,  nie mam żadnych uwag. Jeśli chodzi o zakres spraw jakimi się zajmują to wszystko jest na kancelariapawlowska. Ja akurat prowadzę firmę więc interesują mnie głównie tematy związane z zawieraniem umów, rozwiązywaniem, rozliczeniami itp.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych