Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry adwokat

48 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2012 - 08:18:52

W Lęborku spec??? :lol: Niestety speca to szukaj w Trójmieście :D

#22 ~gawryło~

~gawryło~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 15:45:45

witam!! szukam dobrego adwokata z lęborka czy ktoś może mi jakiegoś polecić z doświadczenia! nie chce adwokata z trójmiasta bo będzie kasował mnie dodatkowo za dojazdy!! prosze o pomoc!! dziękuję

z Lęborka ? no to chyba sobie jajca robisz z pogrzebu

#23 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2288 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 09:53:02

polecam ........................................................

Bez reklam proszę. Nie pierwszy raz usuwam tę reklamę.
:excl:

Użytkownik Yktorn edytował ten post 30 styczeń 2013 - 09:55:11

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2013 - 18:33:29

Kancelaria Nowosielski Gotkowicz i Partnerzy - Adwokaci i Radcy Prawni istnieje od 1994 roku. Jej domeną jest kompleksowa obsługa prawna polskich i zagranicznych uczestników obrotu gospodarczego oraz podmiotów instytucjonalnych.

Prawnicy Kancelarii prowadzą praktykę w sprawach gospodarczych, w tym w zakresie problematyki prawa zamówień publicznych, procesu inwestycyjnego oraz transakcji sprzedaży tytułów uczestnictwa w spółkach prawa handlowego. W trakcie wieloletniej działalności na rynku usług prawnych Kancelaria wyspecjalizowała się także, w sprawach o ochronę dóbr osobistych, w tym także dóbr osobistych osób prawnych, w sprawach z zakresu prawa prasowego oraz prawa autorskiego. Od wielu lat Kancelaria wszechstronnie zajmuje się zagadnieniami reprywatyzacyjnymi oraz sprawami dotyczącymi zwrotu wywłaszczonych nieruchomości. Liczne sukcesy Kancelaria notuje także w sprawach karnych, w tym w sprawach karnych gospodarczych.

Obsługa prawna podmiotów zagranicznych prowadzona jest w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim oraz rosyjskim.

No tak, czemu mnie to nie dziwi???? To kanca wynajmowana przez nasz urząd miasta! To dopiero kumoterstwo!!!!

#25 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2288 postów

Napisano 12 luty 2013 - 21:05:21

Polecam prawników serwisu .......................................Tanie i skuteczne rozwiązanie problemu.

REKLAMA.
Kłania się Regulamin Forum GP 24

#26 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2013 - 11:54:49

Polecam z Trójmiasta Panią Butkiewicz z Gdańska

tel. ( ........................................ )

Zapraszam do działu reklamy GP 24

http://www.gp24.pl/a...ategory=REKLAMA

Użytkownik Yktorn edytował ten post 10 grudzień 2013 - 12:02:15
Reklama

#27 ~zorientowany~

~zorientowany~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 16:34:56

Ja polecam tę, która wygrała z Polsatem dla byłego wiceburmistrza :P

#28 ~Aldona~

~Aldona~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 12:05:23

bardzo słuszna podpowiedź; bardzo dobra kancelaria, ale cholernie drogo

Wcale nie jest dobra. Drogo i olewczo. Przereklamowani.

#29 ~Żelka~

~Żelka~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 14:48:13

Ja znam ale dobrego z Tczewa. Kancelaria Adwokacka Cejrowski. Bardzo skuteczny. Zawsze ma przysłowiowego asa w rękawie.

#30 ~lili~

~lili~
  • Goście

Napisano 03 luty 2016 - 14:36:54

tylko nie Żurawski Wiesław i spółka z Lęborka i trójmiasta 

#31 ~liliwowa~

~liliwowa~
  • Goście

Napisano 03 luty 2016 - 14:39:09

W Lęborku tak jak i ościennych sprawiedliwości nie znajdziesz same układy powinni sami się pozamykać na dożywocie

#32 ~Wercia~

~Wercia~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2016 - 13:26:36

Ja mogę z Tczewa polecić, chyba daleko nie jest ;) Kancelaria Cejrowski. Warto, adwokat Cejrowski jest świetny w sądzie. Spokojny, ale potrafi ugodzić drugą stronę jeśli trzeba. Dzięki niemy wygrałam swoją sprawę i rozwód o winie męża. Niestety rozpad małżeństwa był po jego stronie. Chciałam to udowodnić i nie zostać z niczym, bo mam dziecko na które alimenty też musi płacić aby miało to co mu potrzeba. cejrowski.pl

#33 ~bertt~

~bertt~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 10:05:34

Jak na razie chwalę sobie współpracę z kancelarią Tomasza Klimka (tomaszklimek.com). Produkujemy w Polsce steropian i sprzedaję austriackim firmom. Prowadzę handel międzynarodowy i kancelaria prowadzi większość naszych moich spraw. Dotrzymują terminów, można liczyć na kontakt praktycznie zawsze o każdej porze, wysoki standard obsługi.

#34 ~emanuela~

~emanuela~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 09:38:04

Ja mogę polecić świetnego z Tczewa, prowadził moją sprawę rozwodową - cejrowski.pl

#35 ~emanuela~

~emanuela~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 09:38:27

Ja mogę polecić świetnego z Tczewa, prowadził moją sprawę rozwodową - cejrowski.pl

#36 ~retman~

~retman~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 09:35:53

Bardzo kompetentny, ogromna doświadczenie, które widać na sali. Z nim można być spokojnym o sprawę.

#37 Tosia93

Tosia93

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 85 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 19:41:24

Pamiętajcie, by zawsze zwrócić uwagę na doświadczenie adwokata, którego bierzecie do prowadzenia swojej sprawy. Trzeba mieć prawdziwe szczęście by natrafią na kogoś tak kompetentnego jak mecenas Budrewcz z Warszawy. Jeśli będziecie zawsze zwracać uwagę na doświadczenie adwokata i jego podejście do klientów, to powinniście dobrze trafić.

#38 ~bonanza~

~bonanza~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 09:07:10

Polecam Kancelarię Adwokacką Cejrowski z Tczewa. Najlepsi z okolic Trójmiasta.

#39 ~Mikayla~

~Mikayla~
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 12:49:40

Polecam Kancelarię Adwokacką Cejrowski z Tczewa. Najlepsi z okolic Trójmiasta.

Przyznam tu rację. Specjalnie jechałam do nich na Słowackiego, Mają wspaniałe podejście do klientów, zawsze dbają o ich interesy. Są skuteczni i profesjonalni. Jak już się czegoś podejmą to do końca!

#40 ~fenix~

~fenix~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 07:00:03

Przyznam tu rację. Specjalnie jechałam do nich na Słowackiego, Mają wspaniałe podejście do klientów, zawsze dbają o ich interesy. Są skuteczni i profesjonalni. Jak już się czegoś podejmą to do końca!

Pan Mecenas Mieczysław Hebel- kancelaria z dużym doświadczeniem. Z trójmiasta, ale przyjmuje też w Lęborku- jest szyld na poczcie głównej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych