Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry adwokat

43 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~celina~

~celina~
  • Goście

Napisano 27 luty 2012 - 17:23:51

witam!! szukam dobrego adwokata z lęborka czy ktoś może mi jakiegoś polecić z doświadczenia! nie chce adwokata z trójmiasta bo będzie kasował mnie dodatkowo za dojazdy!! prosze o pomoc!! dziękuję

#2 ~mecenas~

~mecenas~
  • Goście

Napisano 27 luty 2012 - 19:03:27

witam!! szukam dobrego adwokata z lęborka czy ktoś może mi jakiegoś polecić z doświadczenia! nie chce adwokata z trójmiasta bo będzie kasował mnie dodatkowo za dojazdy!! prosze o pomoc!! dziękuję

w tym mieście jest dobry tylko bałagan

#3 ~ever~

~ever~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 20:33:40

W Lęborku nikogo nie szukaj, do Gdyni wcale nie masz daleko, a znam tam dobrego prawnika nazywa się Wójcik, ma kancelarię koło sądu

nie polecam, znam tego pana, naciągnąl mnie na kase, po czym sprawę przegrał

#4 ~ian~

~ian~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2012 - 20:01:22

nie polecam, znam tego pana, naciągnąl mnie na kase, po czym sprawę przegrał

A mi pan Wójcik bardzo pomógł w sprawie alimentacyjnej, więc go polecam

#5 ~Johnny~

~Johnny~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2012 - 20:35:47

Jesteś w Lęborku, to lecz się sam. Tutaj nie ma mocnych, są tylko zaprzyjaźnieni z wymiarem. Mówią o nich klany. Szkoda kasy na prowincjonalnych prawników. Żałosne, ale prawdziwe.

#6 ~Zdzicha z Koziej Wilki~

~Zdzicha z Koziej Wilki~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2012 - 09:30:41

Jesteście z Lęborka i jeszcze nie zauważyliście , że na tym forum na temat dentysty, ginekologa, kosmetyczki itd....zawsze będą negatywne opinie. Napisze ,że Kowalski jest dobry, to za chwilę ktoś napisze , że nie poleca. Mądrzy ludzie nie szukają pomocy na internecie. Tu są opinie zwolnienych pracowników, którzy chcieli przychodzić do pracy a nie pracować, lub sfrustrowana konkurencja, która chcąc zrobić szybki biznes otwiera działalność byle gdzie i byle jak i stwierdza, że szybki biznes to niestety nie jest.Jest ładna pogoda idź na spacer smutny człowieku!

#7 ~Johnny~

~Johnny~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2012 - 19:07:23

Jesteście z Lęborka i jeszcze nie zauważyliście , że na tym forum na temat dentysty, ginekologa, kosmetyczki itd....zawsze będą negatywne opinie. Napisze ,że Kowalski jest dobry, to za chwilę ktoś napisze , że nie poleca. Mądrzy ludzie nie szukają pomocy na internecie. Tu są opinie zwolnienych pracowników, którzy chcieli przychodzić do pracy a nie pracować, lub sfrustrowana konkurencja, która chcąc zrobić szybki biznes otwiera działalność byle gdzie i byle jak i stwierdza, że szybki biznes to niestety nie jest.Jest ładna pogoda idź na spacer smutny człowieku!

poszedł bym, ale mi z tobą nie po drodze do koziej wólki, raczej zawiózł bym cię do pacanowa

#8 ~Zdzicha z Koziej Wilki~

~Zdzicha z Koziej Wilki~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2012 - 09:22:10

Dobry żart na poziomie prawniczym ;D. Prawda boli , a smiać się z siebie nigdy taki nie będzie ;)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2012 - 10:47:57

Jeśli szukasz DOBREGO adwokata to musisz zawęzić specjalizację bo jedni są dobrzy w sprawach rodzinnych inni w karnych a jeszcze inni w gospodarczych.

#10 ~tulipan~

~tulipan~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 10:49:55

https://e-prawnik.pl/zamow-opinie/ moja siostra korzystała z ich pomocy na początku swojej sprawy rozwodowej. ogólnie bardzo była zadowolona. potem raz korzystała przy pomocy prawnej związanej z darowizną i też dali radę. ona najbardziej sobie ceniła możliwość zadania pytania z domu i szybka odpowiedz. cenowo są normalni.

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 09:45:23

dobry adwokat to taki, który wytłumaczy moderatorom tego forum i to z polksiego na nasz, co znaczy wolność słowa i wypowiedzi, czas najwyższy, aby bezpodstawnie przestali zamykać niewygodne tematy dla sld i innych

#12 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 11:56:05

a ja polecam Pana Rafała Kulwikowskiego. Z czystym sumieniem polecam wg mnie jest najlepszym adwokatem w Lęborku. Pozdrawiam.

#13 ~gringo~

~gringo~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2012 - 17:19:45

a ja polecam Pana Rafała Kulwikowskiego. Z czystym sumieniem polecam wg mnie jest najlepszym adwokatem w Lęborku. Pozdrawiam.

nikogo z miasta, tu sami koleskie i układy, wtopisz kase

#14 ~prawnik~

~prawnik~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2012 - 10:35:32

Polecam kancelarię Nowosielski i spółka z Gdańska, nie słyszałem żeby jakąś sprawę przegrali. Obronili |Nazwalską i Przemka Wałęsę - to ci od "pomroczności jasnej". Nawet "napranego" na promilach wyciągną :D

#15 ~pindol~

~pindol~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2012 - 12:09:48

Kancelaria Nowosielski Gotkowicz i Partnerzy - Adwokaci i Radcy Prawni istnieje od 1994 roku. Jej domeną jest kompleksowa obsługa prawna polskich i zagranicznych uczestników obrotu gospodarczego oraz podmiotów instytucjonalnych.

Prawnicy Kancelarii prowadzą praktykę w sprawach gospodarczych, w tym w zakresie problematyki prawa zamówień publicznych, procesu inwestycyjnego oraz transakcji sprzedaży tytułów uczestnictwa w spółkach prawa handlowego. W trakcie wieloletniej działalności na rynku usług prawnych Kancelaria wyspecjalizowała się także, w sprawach o ochronę dóbr osobistych, w tym także dóbr osobistych osób prawnych, w sprawach z zakresu prawa prasowego oraz prawa autorskiego. Od wielu lat Kancelaria wszechstronnie zajmuje się zagadnieniami reprywatyzacyjnymi oraz sprawami dotyczącymi zwrotu wywłaszczonych nieruchomości. Liczne sukcesy Kancelaria notuje także w sprawach karnych, w tym w sprawach karnych gospodarczych.

Obsługa prawna podmiotów zagranicznych prowadzona jest w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim oraz rosyjskim.

#16 ~ABW~

~ABW~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2012 - 12:54:52

Polecam tę kancelarię Pani oplutej przez redaktorka z Echa :lol:

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2012 - 18:31:06

Polecam kancelarię Nowosielski i spółka z Gdańska, nie słyszałem żeby jakąś sprawę przegrali. Obronili |Nazwalską i Przemka Wałęsę - to ci od "pomroczności jasnej". Nawet "napranego" na promilach wyciągną :D

bardzo słuszna podpowiedź; bardzo dobra kancelaria, ale cholernie drogo

#18 ~Klara~

~Klara~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 15:47:21

bardzo słuszna podpowiedź; bardzo dobra kancelaria, ale cholernie drogo

Masz rację bardzo drogo ale w 100% skutecznie. Polecam pana Bogusława Kosmusa, specjalista wysokiej klasy.

#19 ~lolek~

~lolek~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2012 - 12:32:23

Wpisz w google: Bogusław Kosmus, nie znajdziesz lepszego, super spec, ekspert od prawa prasowego ale i innych spraw, polecam. Fakt, że pierońsko drogo ale i tak jak wygrasz nie ty płacisz, to ci dzięki którym były wice wygrywa wszystko :D

#20 ~wiolka~

~wiolka~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2012 - 09:00:12

No tak,a od rozwodow w leborku ,jest jakis spec?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych