Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobre whisky

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~baśka~

~baśka~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 13:36:46

możecie jakies polecic? szukam na prezent dla dziadka, kolekcjonuje butelki z mocnymi alko, ja sie nie za bardzo znam....

#2 ~groska~

~groska~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2014 - 11:36:36

monkey shoulder jest bardzo dobre, a tak swoją drogą to w polo jest teraz spora oferta na whisky

#3 judyta1989

judyta1989

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 27 październik 2014 - 22:38:44

wg mnie na (...) najlepiej nadaje się Jack Daniels jeśli chodzi o whiskey, to jest już chyba klasyk i to wcale nie przereklamowany.

#4 ~koneser~

~koneser~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 08:22:45

Golden Loch z biedronki.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 00:33:37

Zadnych blendowanych pomyj, tylko singlemalt. Polecam: Dalwhinnie 15yo, Balvenie 12yo, Bowmore Surf lub Enigma, Ardbega 10yo, GlenGrant 10yo, Edradour lub nawet Glenfiddicha 12, 15, 18yo

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 19:09:35

Z tanich to J&B jest chyba najlepsza. Około 50 zł za 0,7 l .

#7 martuska65

martuska65

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 24 luty 2015 - 14:17:50

Ja mam takie pytanie- czy alkohol wpływa na potencję? My mieliśmy takie kłopoty niestety, ale znalazłam tą aptekę- http://erekcja.co i po zakupieniu odpowiednich tabletek, bez kłopotów i szybko wszystko powróciło do normy.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 11:35:37

WOLE CZARNULE

#9 kama33

kama33

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 06 kwiecień 2017 - 23:20:43

A pił ktos z Was Whisky Baczewski ?  Co do ich nalewek to rewelacja jak dla mnie, ale whisky chce kupić na prezent i zastanawiam się czy dobry trunek https://winezja.pl/a...aczewski-whisky

#10 mareckilen

mareckilen

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 07:35:41

Mi ostatnio posmakował Red stag. Ma taki ciekawy posmak, którego nigdy wcześniej nie poznałem w innym trunku. Jak dla mnie idealny.

#11 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 23:05:04

No to macie gust i  kubki smakowe , ale do ......   :wacko: Piliście kiedyś dobrą whisky?  Wnioskuję , że nie bo to co wymieniacie ( no prawie wszystko ) to jakieś zajzajery . 

Dam przykład tylko jednej - glenmorangie w prawie każdym rodzaju od 40 do ponad 50% , od 140 PLN do kilku tysiecy za butelkę. Spróbujcie tylko tusaila albo astara to wtedy dowiecie się jak powinna smakować whisky ,

#12 małgosiaa

małgosiaa

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 19 październik 2017 - 16:59:23

Mi najbardziej smakuje Jack Daniels mojemu mężowi zresztą też  ;)

here

Użytkownik małgosiaa edytował ten post 21 październik 2017 - 11:31:58

#13 ~kasia759~

~kasia759~
  • Goście

Napisano 27 październik 2017 - 22:36:48

Najlepsza jaką piłam to Tomatin Legacy Single Malt Scotch Whisky, możesz ją zamówić chociażby tu winezja.pl/alkohole-mocne/whisky . Jeśli chodzi o smak to czuć tam cytrusy, słodką wanilię, ptasie mleczko, biszkopty i ananasa, jak dla mnie najlepsza.

#14 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 październik 2017 - 09:25:43

Najlepsza jest czysta wodeczka, a  nie jakies kolorowe zajzajery. :)
Polecam dobrze schlodzona zytnioweczke...nie mylic z wodka zytnia, tylko wodka zytniowka.
Do tego zagryzeczka do wyboru: sledzik w smietanie, albo w oleju z cebulka, grzybki marynowane, ogoreczek kiszony, kielbasa mysliwska pokrojona w plasterki i pokropiona octem, galareta z nozek pokropiona octem albo cytryna jak ktos woli, oliwki, ser kozi, papryczki z nadzieniem serowym ...i wiele wiele innych zagryzeczek...
Do popicia co kto woli...ja preferuje sok truskawkowy z woda niegazowana.
Polecam...smacznego! :)

#15 roksanna

roksanna

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 23:39:35

w sklepie Winezja znalazłam unikalne japońskie whisky, zamówiłam męzowi pod choinkę sama jestem ciekawa jak smakuje https://winezja.pl/szukaj?q=japonia

#16 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 23:46:06

Ponawiam ! :D

Najlepsza jest czysta wodeczka, a  nie jakies kolorowe zajzajery. :)
Polecam dobrze schlodzona zytnioweczke...nie mylic z wodka zytnia, tylko wodka zytniowka.
Do tego zagryzeczka do wyboru: sledzik w smietanie, albo w oleju z cebulka, grzybki marynowane, ogoreczek kiszony, kielbasa mysliwska pokrojona w plasterki i pokropiona octem, galareta z nozek pokropiona octem albo cytryna jak ktos woli, oliwki, ser kozi, papryczki z nadzieniem serowym ...i wiele wiele innych zagryzeczek...
Do popicia co kto woli...ja preferuje sok truskawkowy z woda niegazowana.
Polecam...smacznego! :)

P.S.
A co do poprzedniego postu...to Japonczycy sa dobrzy... ale w innej technologii...auta/elektornika...ale nie w whisky... :D

#17 waszkamm

waszkamm

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 18 maj 2018 - 20:36:16

Ja tam preferuję dyktę. Ma niepodrabialny smak :D

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 20:18:46