Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dobre szkolenia dla kierowników w małych firmach

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 rober

rober

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 sierpień 2013 - 15:47:07

Ostatnio zastanawiam się mocno nad zainwestowaniem w szkolenia - mam dwóch kierowników, firma jest mała i potrzeba im takiego "kopa" do dalszej motywacji, kreatywności i w ogóle dla nowych pomysłów i efektywniejszego zarządzania zespołem. Co myślicie o takim szkoleniu? http://success-story...wne-przywodztwo

Firma ma bardzo duże doświadczenie, wszędzie słyszę, że prowadzą ją praktycy biznesu i w ogóle ludzie z talentem do prowadzenia szkoleń i coachingu. No i jak popatrzyłem do referencji jakie mają na swojej stronie to wow, ciężko o lepsze. Robili szkolenia naprawdę dla wielu poważnych i dużych firm, nawet bym powiedział, że największych w branży. 

#2 ~tadziu~

~tadziu~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 16:17:53

Ostatnio zastanawiam się mocno nad zainwestowaniem w szkolenia - mam dwóch kierowników, firma jest mała i potrzeba im takiego "kopa" do dalszej motywacji, kreatywności i w ogóle dla nowych pomysłów i efektywniejszego zarządzania zespołem. Co myślicie o takim szkoleniu? http://success-story...wne-przywodztwo

Firma ma bardzo duże doświadczenie, wszędzie słyszę, że prowadzą ją praktycy biznesu i w ogóle ludzie z talentem do prowadzenia szkoleń i coachingu. No i jak popatrzyłem do referencji jakie mają na swojej stronie to wow, ciężko o lepsze. Robili szkolenia naprawdę dla wielu poważnych i dużych firm, nawet bym powiedział, że największych w branży. 

tak,tak

#3 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6889 postów

Napisano 14 sierpień 2013 - 16:53:03

Co myślicie o takim szkoleniu?

Sądzę, że jest to wyjątkowo gówniana firma, której nie stać nawet na akcję marketingową i kryptoreklamami spamuje fora internetowe, czego twój wpis jest żywym przykładem.

#4 ~czarek~

~czarek~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2013 - 10:22:22

nie wiem czy wyżej to kryptoreklama czy nie, nie korzystalem z nich akurat, ale od lat wspolpracujemy z synergia rozwoju i szczerze polecam a przewinelo sie u nas troche tych firm.

#5 ~Czułowski~

~Czułowski~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 15:00:19

SYNergia rozwoju - jak najbardziej. ja mialem okazje brac udzial w szkoleniu z centrum efektywnosci. porazka - szlo zasnac. Synergia rozwoju to cos jak narkotyk  - bo chcesz wiecej i wiecej. to jak psycholog co potrafi tak ci powiedziec, zebys w to wierzyl i mial sile dzialania. a to najwazniejsze w szkoleniach - zeby wyjść z pełnym powerem i dzialac na rynku dwa razy korzystniej. ja i moj kolega widzimy po sobie, ze dajemy z siebie duzo wiecej. 

#6 ~agass55~

~agass55~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2015 - 13:29:51

Najlepiej zadzwonić do ludzi z Eduexpert ( eduexpert.pl). Mam z nimi kontakt już dłuższy czas. Realizują dużo różnych, praktycznych szkoleń stricte biznesowych, w tym bardzo przydatne na temat podatków, ubezpieczeń społecznych itd.

#7 sylwia4012

sylwia4012

Znajomy

• PipPip
  • 44 postów

Napisano 22 październik 2015 - 20:08:42

Myslę, że może byc pomocne szkolenie z zarządzania zasobami ludzkimi. Avenhansen ma takie w ofercie http://www.szkolenia...przewodnik.html

To znana firma zajmująca sie organizacja szkoleń otwartych i zamknietych, na których doświadczeni trenerzy w logiczny sposób tłumacza wazne w temacie kwestie, wykorzystując nie tylko swoje doświadczenie, wqiedze, ale i przykłady z zycia. Takie rozwiązania sa chyba najskuteczniejsze, przynajmniej dla mnie.

#8 ~vesee~

~vesee~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 13:59:29

Byłem niedawno na szkoleniu motywacyjnym ze swoją ekipą prowadzonym przez Pana Dominika Frajberga w firmie Asset Business Development. To był bardzo dobrze zrealizowany projekt. Na stronie evenea.pl/organizator/asset-business-development-sp-z-oo-34693 można znaleźć aktualne i zakończone już szkolenia i dowiedzieć się o nich więcej.

#9 ~marek.l~

~marek.l~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 10:02:21

W sumie jestem dość na świeżo z tematem. W tamtym tygodniu miałem okazję być na szkoleniu u pana Frajberga. Nowatorskie podejście, ale skuteczne. Na pewno dowiedziałem się kilku przydatnych patentów, które mogłem niemal z miejsca wdrożyć u siebie na stanowisku pracy. Co do samego troachingu i kwalifikacji trenera to na stronie dominikfrajberg.pl można sobie poczytać.

#10 taricotti

taricotti

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 24 maj 2018 - 16:06:38

Myślę, że zawsze warto inwestować w kadrę, szczególnie tą na wyższych szczeblach, od której to bardzo dużo zależy. Jeśli chodzi o szkolenia to u nas realizowaliśmy kilka w ramach umowy z wsb.pl , ale mają też szkolenia otwarte, także można sobie przejrzeć ofertę i może uznasz, że w coś warto zainwestować.

#11 Kateryna

Kateryna

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 14:45:43

Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby zerknąć do oferty firmy New Players Poland https://newplayers.pl/

Mają fajne szkolenia, szczególnie te szkolenia sprzedażowe. Szkolenia są praktyczne, czyli realizowane poprzez uczestnictwo w symulatorach. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych