Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobre, osiedlowe drogerie kosmetyczne w Słupsku.

Słupsk kosmetyki drogeria sklep Ustka zakupy miasto

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~lolla~

~lolla~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 18:28:09

Hej nie jestem ze Słupska ale szukam jakichś fajnych osiedlowych drogerii. Niestety słupskie rossmany są ubogie tal jak i natury itp a szukam produktów bardziej lokalnych, polskich (np lakiery do paznokci). Prosilabym o adresy do takich sklepików :)

#2 ~twoj_stary~

~twoj_stary~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 19:11:16

Hej nie jestem ze Słupska ale szukam jakichś fajnych osiedlowych drogerii. Niestety słupskie rossmany są ubogie tal jak i natury itp a szukam produktów bardziej lokalnych, polskich (np lakiery do paznokci). Prosilabym o adresy do takich sklepików :)

Aleje jerozolimskie w warszawie....kobieto palnij się w łeb to jest słupsk dla ciebie jednej nikt takiego sklepu nie otworzy tu jest prowincja i tu schodzi głównie taniocha.Jakich lokalnych produktów ? W polsce sie mało co produkuje szczególnie w naszym regionie.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 19:24:51

Palnac to się możesz Ty -.- nie chodzi o zakladanie sklepów dla mnie a malych sklepow jest pełno. Nie każdy chce kolejnych produktów firmy L'Oreal ale jak się nie znasz na rynku kosmetycznym to się nie wypowiadaj. O dziwo jest bardzo dużo niekomercyjnych firm :)

#4 Marcin Daszyński

Marcin Daszyński

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 21 grudzień 2014 - 09:34:25

Palnac to się możesz Ty -.- nie chodzi o zakladanie sklepów dla mnie a malych sklepow jest pełno. Nie każdy chce kolejnych produktów firmy L'Oreal ale jak się nie znasz na rynku kosmetycznym to się nie wypowiadaj. O dziwo jest bardzo dużo niekomercyjnych firm :)

Prowincja. Jeżeli tu ci się tak nie podoba, to po prostu stąd wyjedź. Słupsk to najpiękniejsze miasto w Polsce. Miasto, które cię wychowało i ukształtowało. Najpiękniejsze 100 tys. miasto w Polsce. Jeżeli tego nie rozumiesz to Do widzenia, nikt na Prowincji płakał po tobie nie będzie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2014 - 11:12:50

Prowincja. Jeżeli tu ci się tak nie podoba, to po prostu stąd wyjedź. Słupsk to najpiękniejsze miasto w Polsce. Miasto, które cię wychowało i ukształtowało. Najpiękniejsze 100 tys. miasto w Polsce. Jeżeli tego nie rozumiesz to Do widzenia, nikt na Prowincji płakał po tobie nie będzie.

Myślałem, że społecznik. 

#6 ~badalan~

~badalan~
  • Goście

Napisano 25 maj 2015 - 06:18:30

Szkoły z tego zakresu to w okolicy nie ma, przynajmniej dobrej. Niestety, ale jeśli ktoś chce pracować jako kosmetyczka, to musi szukać odpowiedniego miejsca znacznie dalej - inaczej się nie da.

#7 klaudi55

klaudi55

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 19 sierpień 2015 - 12:51:26

Dużo promocji robią na stronie nocanka.pl. Normalnie na takie kosmetyki jak Max Factor i inne to by mnie nie było stać, a tutaj zamawiam sobie regularnie. Szybka i niedrogo wysyłka, sympatyczna obsługa.

#8 ~vesee~

~vesee~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2015 - 12:41:47

Firma drogerix.pl oferuje duży wybór produktów. Też jestem klientem tego sklepu i jestem bardzo zadowolony! Najczęściej zamawiam perfumy, bo mają dużo niższe ceny niż w innych sklepach. Ale zamawiam też produkty, których używam do codziennej pielęgnacji. Sklep godzien polecenia.

#9 ~olka88~

~olka88~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 09:20:16

Moim numer jeden wśród internetowych sklepów kosmetycznych jest serwis Nocanka. Najczęściej zaopatruje się w nim w produkty najlepszych na rynku marek, bo ceny są konkurencyjne a jak jeszcze trafisz na aktualną promocję to dużo zaoszczędzasz na zakupach online. Sprawdź sama ofertę pod adresem nocanka.pl to też się przekonasz.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Słupsk, kosmetyki, drogeria, sklep, Ustka, zakupy, miasto

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych