Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobre jedzenie w Cechowej.

miasta słupsk gdzie zjeść tanio szybko i smacznie restouracia jedzenie

66 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~jolanta~

~jolanta~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 20:19:18

byliśmy na przyjęciu,bardzo smacznie ,pięknie i bardzo przyjemnie po remoncie,bardzo,bardzo super,polecamy szczególnie na imprezy rodzinne.

#62 ~Rysio77~

~Rysio77~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 18:45:08

Byłem dzisiaj i jest tam bardzo przyjemnie, jedzenie bardzo smaczne i bardzo miłe kelnerki. Polecam

#63 ~janusz 77~

~janusz 77~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 17:43:28

no i wlasnie Cechowa zajela 2 miejsce w konkursie grillowania,tylko kilkoma punktami do 1 miejsca i to 

tez jest potwierdzenie,ze po tak krotkim czasie licza sie na rynku.to wlasnie podkreslalem ja i moi 

znajomi ,ze maja smaczna kuchnie,a imprezy i nakrycia stolu sa naprawde super.

Bylem niedawno na stypie ,niestety i bylismy zdziwieni bo stol ladnie nakryty ,stosownie do uroczystosci,moja znajoma byla zachwycona,a gosciom bardzo smakowalo.Gratuluje Cechowej i 

idzcie dalej w gore,bede was odwiedzal i kibicowal.pozdrawiam.

#64 ~jarek~

~jarek~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 18:50:41

ludzie a byliscie w bar smak gabi rolmasz ul fabryczna tam to daja jedzonko i tanioo porcje to sa nie do przejedzenia daja waze zupy kompot 4surowki i danie to jest najlepszy bar w slupsku ! zapraszam tam a nie pozalujecie bo warto i tanio

#65 ~konsument~

~konsument~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 09:43:13

ludzie a byliscie w bar smak gabi rolmasz ul fabryczna tam to daja jedzonko i tanioo porcje to sa nie do przejedzenia daja waze zupy kompot 4surowki i danie to jest najlepszy bar w slupsku ! zapraszam tam a nie pozalujecie bo warto i tanio

gosciu to jest forum o restauracji,barow szukaj na innych stronach,a do Cechowej sie nie umywacie.

#66 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 17:03:58

przerost formy nad treścią

#67 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 12:23:08

przerost formy nad treścią

tak,to twoje drugie ja.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: miasta, słupsk, gdzie zjeść, tanio szybko i smacznie, restouracia, jedzenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych