Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobre jedzenie w Cechowej.

miasta słupsk gdzie zjeść tanio szybko i smacznie restouracia jedzenie

66 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~bywalec~

~bywalec~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 10:12:31

No cóż , przykra sprawa.

Bardzo przykra,szczególnie ,jeśli na rozruchu trafi sie na takie osoby,ale cóż życie,w życiu tak jest ,jeżeli kogos się wyrzuca bo jest niekompetentny lub nieuczciwy zazwyczaj szkaluja oni pracodawców,lub osoby ,które podały im rękę.Chyba wszyscy znamy to z autopsji,niestety.Ale chyba lepiej że takie osoby są natychmiast wyrzucane,bo mogą przynieść więcej szkody właścicielowi i uczciwym pracownikom.Życzę Cechowej więcej szczęścia i niech dalej idą obraną drogą,bo lokal jest piękny,kucharze super ,a początki bywają trudne,nie pozwólcie,żeby jakieś oszołomy zepsuły wasze marzenia i kawał ciężkiej pracy.Trzymam kciuki i wiem że ci co u was już byli i jedli są zachwyceni,a jestem tam częstym gościem.A dla wszystkich niedowiarków dobra rada,idzcie ,spróbujcie ,a potem oceniajcie,bo możecie ludzi bardzo skrzywdzić.

#42 ~emeryt nauczyciel~

~emeryt nauczyciel~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 10:24:32

czuję, ze temat o Cechowej przebije wkrótce temat o Hasan Kebab :)

jaki wniosek,zła reklama i paszkwile są też reklamą,a ci co sprawdzą jaka jest prawda sami wyciągną wnioski.!!!!!!!!!!!!dziwi mnie tylko ,że nie ma tu wpisów ,że ktoś coś zjadł i jest super ,bądz be,trochę dziwne?to może oznaczać ,że oni mogą w Słupsku zaistnieć ,trzeba poczekać ,ąż się rozwiną,jestem ciekawy a nawet bardzo ciekawy,pójdę nawet cos zjeść
żeby nie być posądzony o kumoterstwo.

lokal ocenia się po ilości konsumentów i organizowanych imprezach,co jest wyznacznikiem
jednocześnie oceny lokalu i kuchni,a oczernianie bezpodstawne to plucie jadem,tyle w temacie.

#43 ~marzyciel~

~marzyciel~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 10:30:59

chciałbym,żeby w tym mieście ludzie byli życzliwi dla siebie i obiektywni,ale tak nie jest i chyba nigdy nie będzie,w Cechowej jeszcze nie byłem,ale współczuję im tak samo jak innym restauracjom.

#44 anioł stróż

anioł stróż

anioł stróż

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1468 postów

Napisano 02 maj 2013 - 11:51:26

Podróżując kulinarnie..zajrzałam do restauracji "Cechowa"..
Przyznam..jak na początek istnienia obiektu..dosyć szeroki wachlarz dań..który z czasem zapewne się poszerzy..
Wybrałam potrawę tradycyjną..
Czekając..podziwiałam wykreowany..w eleganckim wydaniu..klimat..
Co do wybranego dania..przyznam..podane oraz stworzone wyśmienicie..z prawdziwą pasją pod wieloma względami..

Myślę..że z czasem..ta restauracja ma ogromną szansę na miano nietuzinkowej..
To doskonałe miejsce na rodzinne spotkania..romantyczne randki..celebrację ważnych wydarzeń oraz na codzienny lunch..

Najemcy życzę..powodzenia..

Alleluja i do przodu ;)

Użytkownik anioł stróż edytował ten post 02 maj 2013 - 11:57:15

#45 ~gośka~

~gośka~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 15:59:59

Podróżując kulinarnie..zajrzałam do restauracji "Cechowa"..
Przyznam..jak na początek istnienia obiektu..dosyć szeroki wachlarz dań..który z czasem zapewne się poszerzy..
Wybrałam potrawę tradycyjną..
Czekając..podziwiałam wykreowany..w eleganckim wydaniu..klimat..
Co do wybranego dania..przyznam..podane oraz stworzone wyśmienicie..z prawdziwą pasją pod wieloma względami..

Myślę..że z czasem..ta restauracja ma ogromną szansę na miano nietuzinkowej..
To doskonałe miejsce na rodzinne spotkania..romantyczne randki..celebrację ważnych wydarzeń oraz na codzienny lunch..

Najemcy życzę..powodzenia..

Alleluja i do przodu ;)

piszcie co chcecie,ale tam jest teraz zarąbiscie elegancko,kopara opada na wejściu,myślałam,że te zdjęcia na witrynach okien to jakas reklama,ale to zdjecie wnętrza,moze komus sie nie podobać,ale nam
się podoba,bylismy na obiedzie i śniadanku,jedzonko super,polecamy z czystym sumieniem ,kelnerka pyta ,czy smakowało,?zbierają opinię,co jest bardzo ważne,bo to znaczy,że szanują klienta,ale nie było do czego się przyczepić,toalety też czyste,bez zarzutu.Oby tak dalej,polecamy!!!!!! myślę ,że opinia anioła jest zgodna z naszym zdaniem,czuliśmy się tam mile widziani,nawet sobie porozmawialiśmy z kelnerka o planach na przyszłość,jakieś imprezki muzyczne,wieczorki taneczne , no i okazało sie,że będą w czerwcu,w piątki,bo chca sie porządnie przygotować,znależć super didżeja ,fajnie poukładany plan,ktoś tam wie co robi,a te wpisy o nich ?????poczytaliśmy,byliśmy i wiemy,dobrze ,że eliminują popaprańców,faktycznie pan z elov.pl nie cieszy sie dobrą opinią,więc to chyba dobrze im wróży.

#46 ~Unikalna~

~Unikalna~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 17:20:04

Ludzie czy wam się w D..... popierniczyło czy wy nie widzicie o czym wy piszecie zastanówcie się, ciśniecie po ludziach nie znając ich a skąd pewność ze to Właściciele ze słynnej Cechowej w taki sposób nie robią sobie reklamy bo dziwne że codziennie przejeżdżam koło Cechowej i zawsze jest tam pusto, siedzi tylko jakiś młody chłopaczek, przed wejściem i pali papierosy a ruchu tam nie widać wcale jak by im tak dobrze szło to by takich artykułów nie było, anty reklamą robią sobie reklamę, chyba inaczej nie potrafią. Co do ogłoszeń na slupsk.pl to jak każdemu wiadomo można tam podać każdy email bo ogłoszenia nie trzeba potwierdzać poprzez adres, a nie sądzę żeby właściciel elov.pl był takim głupcem żeby dodać ogłoszenie ze swojego e-maila. zastanówcie się trochę o czym wy wogule tu piszecie.
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych
Unikalna

#47 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 20:04:11

Ludzie czy wam się w D..... popierniczyło czy wy nie widzicie o czym wy piszecie zastanówcie się, ciśniecie po ludziach nie znając ich a skąd pewność ze to Właściciele ze słynnej Cechowej w taki sposób nie robią sobie reklamy bo dziwne że codziennie przejeżdżam koło Cechowej i zawsze jest tam pusto, siedzi tylko jakiś młody chłopaczek, przed wejściem i pali papierosy a ruchu tam nie widać wcale jak by im tak dobrze szło to by takich artykułów nie było, anty reklamą robią sobie reklamę, chyba inaczej nie potrafią. Co do ogłoszeń na slupsk.pl to jak każdemu wiadomo można tam podać każdy email bo ogłoszenia nie trzeba potwierdzać poprzez adres, a nie sądzę żeby właściciel elov.pl był takim głupcem żeby dodać ogłoszenie ze swojego e-maila. zastanówcie się trochę o czym wy wogule tu piszecie.
Unikalna

to masz pecha,bo pracuje obok i maja imprezy zamknięte,we wtorek mieli rezerwację,cały lokal,z Cechu tez robia imprezy i sa zadowoleni,więc nie krytykuj,to nie komuna i kolejka do lokalu nie będzie stała ,jak do sklepu w czasach PRL,myśl co piszesz.
Zresztą jak jeżdzisz po Słupsku to pewnie widzisz,że wszystkie lokale sa puste,a oni dopiero zaczęli,gastronomia utrzymuje się ze zbiorowych imprez,bo inaczej połowa restauracji byłaby zamknieta,więc najpierw pomyśl,a potem napisz,jeśli chodzi o elov.pl
to wystarczy przeczytać adres emaila pod ogłoszeniem,czy można wysłać emaila posługując sie cudzym adresem??????chyba ,że dobry haker to zrobił,ale po co???
jaki wniosek??????I zastanów sie o czym ty piszesz,to po pierwsze,po drugie -przeszkadza ci Cechowa to tam nie wchodz i nie czytaj strony na forum,może poczytaj
o innej restauracji.Wkurzaja mnie właśnie takie osoby jak ty,znawcy tematu ,krytykujace innych bez powodu,weż lepiej słownik,wogóle pisze się przez o,super się teraz poczuj,
unikalnie zniknij,nie jestem zainteresowana sprawami Cechowej,więc nie dziękuje za pozdrowienia,nauczono mnie byc obiektywnym wobec ludzi.

#48 ~jurek ogórek~

~jurek ogórek~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 20:06:39

Unikalna

no i ciesz się już,a może splajtują????????

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 20:15:35

bardzo dobre jedzenie serwują,świeże i nie czeka sie godzinę ,taka prawda ,a reszta mnie nie obchodzi,będe tam czasami chodził ,bo jest super,a wy piszcie co chcecie,kazdy ma rozum i może spróbować,muszę pochwalić bo jest to prawda ,a jestem wybredny i potrafię obsmarować,jesli coś mi nie leży.

#50 ~znudzony~

~znudzony~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 20:32:05

ale ciekawie sie porobiło ,a my czekamy na imprezki piątkowe dla 30+,fajny pomysł i może nareszcie będzie można gdzies sie pobawić,bo Metra już dla nas nie ma,a jeszcze chciałoby sie gdzies pójść i zabawić,więc nie smęćcie tu ,bo zniechęcicie ich do tego pomysłu i dojda do wniosku,że dla nas w tym mieście nie warto już nic robić,kibicujemy i czekamy.

#51 ~znudzony~

~znudzony~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 20:32:42

ale ciekawie sie porobiło ,a my czekamy na imprezki piątkowe dla 30+,fajny pomysł i może nareszcie będzie można gdzies sie pobawić,bo Metra już dla nas nie ma,a jeszcze chciałoby sie gdzies pójść i zabawić,więc nie smęćcie tu ,bo zniechęcicie ich do tego pomysłu i dojda do wniosku,że dla nas w tym mieście nie warto już nic robić,kibicujemy i czekamy.

#52 ~bass~

~bass~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 21:11:40

więc go skończcie i dajcie ludziom żyć i robić swoje.
byłem ,jadłem ,jedzenie zajebiste więc polecam,fajny klimat,czysto schludnie,obsługa też jak najbardziej,fajne miejsce żeby pojść z rodziną na obiad.tyle mogę na ten temat napisać,a zdaje się,że właśnie to jest tematem postu.pozdrawiam

#53 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 04 maj 2013 - 07:44:15

25 % krytyki tych, co tam nie byli
25% opinii tych co byli
50% autoreklamy samej Cechowej.

Żenada...

#54 ~zyga~

~zyga~
  • Goście

Napisano 04 maj 2013 - 19:06:54

25% opinii tych co byli

Żenada...

no i trafiłeś ,jest 100 procent ,bez twojego udziału ,zajmij się sobą,znajdz zajęcie ,nie chodzisz do Cechowej ,więc nie zagladaj na te strony,swój jad przelej na bliską osobę,żenujące jest to ,że dorośli ludzie nie maja kultury,ani odrobiny przyzwoitości,żal dupę ściska,to otwórz swój biznes.

#55 ~P~

~P~
  • Goście

Napisano 04 maj 2013 - 19:25:03

25% opinii tych co byli

Żenada...

25% opinii tych co byli

Żenada...

autoreklama,och jaki znawca tematu,a może powiesz cos o sobie????ile masz lat??
,czym sie zajmujesz,czy odniosłeś sukces w życiu???zareklamuj się,może jak cię poznają,to ktoś się toba zainteresuje i nie będziesz sie nudził????przypuszczam,ze jestes zyciowym nieudacznikiem i zazdoscisz innym,co cie bowiem obchodzi jakas reklama,tu ludzie piszą opinie o resturacji,jedzeniu,a ty nie wnosisz nic sensownego,ogarnij się ,a wogóle jeśli piszecie coś to proponuje uczciwie oceniać,jeśli tam byliście.

#56 ~Henryk~

~Henryk~
  • Goście

Napisano 05 maj 2013 - 15:43:06

byłem,sprawdziłem,jedzenie rewelacja,wystroj tez,nie wierzcie złośliwym komentarzom,to jest naprawdę nowa Cechowa.

#57 nemezis

nemezis

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 943 postów

Napisano 12 maj 2013 - 19:27:48

Śmieszne.Czytam te wszystkie wpisy z zachwytem na temat jedzenia w Cechowej i nie wiem czy ludzie w Słupsku jako skalę porównawczą do jedzenia w Cechowej mają Poranek? Byłam, widziałam ,jadłam.Zacznijmy od wystroju,jedyne co się rzuca w oczy to błyszcząca podłoga,nic po za tym.Zastawa pamięta póznego Gierka,białe okrągłe talerze byle jakiego gatunku porysowane nożem przez poprzedników,brakowało mi na nich tylko literek GS na brzegach.Jedzenie podane mało efektownie,kopa ziemniaków z boku kotlet i talerzyk z surówkami.Jedzenie pospolite Obiad smakował i wyglądał jak zrobiony w domu ale za taki obiad prawie 30 zł to przesada.Obsługa tez chyba rodzinna.Babcia w szatni ,wnuczek przed drzwiami,(chyba) synowa za barem i wnuczka jako kelnerka.Jednym słowem szały nie ma dupy nie urywa.Doszłam do wniosku ,że w Słupsku żeby zjeść coś wyjątkowego i smacznego to tylko Karczma pod Kluką.

#58 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 17:57:39

Nic mnie bardziej nie wkurza, jak pytanie, które jest flagowe i typowe dla panienek ze sklepów np. w galerii. Brzmi ono następująco: "W czym mogę pomóc"?. Mam wówczas ochotę powiedzieć, żeby zrobiła mi loda, bo sam jakoś nie sięgam... Rzeczone pytanie doprowadza mnie do szewskiej pasji.

Dzisiaj zajrzałem do Cechowej, a trwała tam gruba impreza. Wszedłem, zajrzałem, no pięknie to wygląda rzeczywiście - mam na myśli wnętrze, a nie imprezę.

Podszedł do mnie kelner i zapytał: "W czym mogę pomóc?"... Wprawdzie przydała by się pomoc przy sprzątaniu mojego garażu, ale wkurzenie nie pozwoliło mi złożyć mu tej oferty. Piękne wnętrze restauracji to nie wszystko.

Wiem, że kelner nie musi być intelektualistą z kindersztubą, ale pani lub pan manager restauracji Cechowa odpowiedzialna/y za personel i poziom obsługi jest ewidentnie do przeszkolenia z podstaw ...

Mam nadzieję, że to wypadek jednostkowy, bo jeśli nie, to życzę powodzenia, ale bez przekonania.

tak ty faktycznie bys przeszkolil personel i managera,ale chyba po kieszeni.

#59 ~byly gosc karczmy~

~byly gosc karczmy~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 18:01:03

Śmieszne.Czytam te wszystkie wpisy z zachwytem na temat jedzenia w Cechowej i nie wiem czy ludzie w Słupsku jako skalę porównawczą do jedzenia w Cechowej mają Poranek? Byłam, widziałam ,jadłam.Zacznijmy od wystroju,jedyne co się rzuca w oczy to błyszcząca podłoga,nic po za tym.Zastawa pamięta póznego Gierka,białe okrągłe talerze byle jakiego gatunku porysowane nożem przez poprzedników,brakowało mi na nich tylko literek GS na brzegach.Jedzenie podane mało efektownie,kopa ziemniaków z boku kotlet i talerzyk z surówkami.Jedzenie pospolite Obiad smakował i wyglądał jak zrobiony w domu ale za taki obiad prawie 30 zł to przesada.Obsługa tez chyba rodzinna.Babcia w szatni ,wnuczek przed drzwiami,(chyba) synowa za barem i wnuczka jako kelnerka.Jednym słowem szały nie ma dupy nie urywa.Doszłam do wniosku ,że w Słupsku żeby zjeść coś wyjątkowego i smacznego to tylko Karczma pod Kluką.

o,a co to,wlasciciel Karczmy reklamuje sie na Cechowej,a fe.

szanujcie ludzi,to bedziecie mieli w Karczmie dobra kuchnie,bo ostatnio jest lipa.

#60 ~wzburzony~

~wzburzony~
  • Goście

Napisano 22 maj 2013 - 13:17:10

jadem ludzkim zalać można Bałtyk,flaki się przewracają jak się czyta nasze forum o ludziach i restauracjach,a do roboty to nie łaska???????????????

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: miasta, słupsk, gdzie zjeść, tanio szybko i smacznie, restouracia, jedzenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych