Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobre jedzenie w Cechowej.

miasta słupsk gdzie zjeść tanio szybko i smacznie restouracia jedzenie

66 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2012 - 12:00:07

restouracja cechowa bardzo smacznie i szybko, miła obsluga. Pozdrawiam

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2012 - 13:24:21

Za reklamę trzeba płacić!.
myślisz, że ktoś ci uwierzy? Aż w oczy kole taka autoreklama-> w Hasana vel Srasana się bawisz?... brak kasy... rozumiem.... jak się ma słabe jedzenie i wysokie ceny to "tonący brzytwy się chwyta"

Powiem Wam jak było na obiadzie weselnym, na którym byłem właśnie w Chu...sorry...Cechowej.

Zupa:
Rosół, który podali był robiony z kostki rosołowej. I to jeszcze w najgorszy możliwy sposób czyli kostka do środka i zalana wodą z odrobiną makaronu. Żeby był zjadliwy (a nie sama woda) to włożyli chyba pół kostki na bulionetkę. Słone to było tak, że aż teraz mnie mdli na samą myśl o tym! -> nie uwierzyłbym, że takei dziadowstwo można podać gdyby nie to, że żonie nie rozpuściła się kostka pod makaronem i została gruda!

Danie główne:
Schabowy jak podeszwa z ważywami gorszymi niż garmażerka z taniego marketu! Nie wiedziałem czy jem panierkę czy może jest tam ukryte mięso. Nie polecam!

Deser:
Nie jadłem więc się nie wypowiem.

Obsługa:
Kelnerka robi wyszystko z łaską. Kurde czy tak trudno się uśmiechnąć? Pewnie tak jak się zapier... 12 h bez nadgodzin za 3.5/h

To są moje opinie na temat tego lokalu więc wg. mojej opinii jest to pseudorestauracja ch...yyy... cechowa. Szuka frajerów na wesela bo poność nie są najdrożsi.
To nie był mój ślub więc o ceny się nie pytałem ale młoda para też nie była zachwycona.

NIGDY NIKT MI NIE WMÓWI, ŻE W CHU.... CEHOWEJ JEST DOBRE JEDZENIE!
PRZESTRZEGAM PRZED WESELAMI!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 14:42:27

z tego szwedzkiego stołu smakuje mi marchewka z groszkiem. kupiła 2 razy na sweet dealu. dobrze, że byliśmy w niedzielę to najadłam się ananasem :) zupy mi smakują

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 23:18:11

Za reklamę trzeba płacić!.
myślisz, że ktoś ci uwierzy? Aż w oczy kole taka autoreklama-> w Hasana vel Srasana się bawisz?... brak kasy... rozumiem.... jak się ma słabe jedzenie i wysokie ceny to "tonący brzytwy się chwyta"

Powiem Wam jak było na obiadzie weselnym, na którym byłem właśnie w Chu...sorry...Cechowej.

Zupa:
Rosół, który podali był robiony z kostki rosołowej. I to jeszcze w najgorszy możliwy sposób czyli kostka do środka i zalana wodą z odrobiną makaronu. Żeby był zjadliwy (a nie sama woda) to włożyli chyba pół kostki na bulionetkę. Słone to było tak, że aż teraz mnie mdli na samą myśl o tym! -> nie uwierzyłbym, że takei dziadowstwo można podać gdyby nie to, że żonie nie rozpuściła się kostka pod makaronem i została gruda!

Danie główne:
Schabowy jak podeszwa z ważywami gorszymi niż garmażerka z taniego marketu! Nie wiedziałem czy jem panierkę czy może jest tam ukryte mięso. Nie polecam!

Deser:
Nie jadłem więc się nie wypowiem.

Obsługa:
Kelnerka robi wyszystko z łaską. Kurde czy tak trudno się uśmiechnąć? Pewnie tak jak się zapier... 12 h bez nadgodzin za 3.5/h

To są moje opinie na temat tego lokalu więc wg. mojej opinii jest to pseudorestauracja ch...yyy... cechowa. Szuka frajerów na wesela bo poność nie są najdrożsi.
To nie był mój ślub więc o ceny się nie pytałem ale młoda para też nie była zachwycona.

NIGDY NIKT MI NIE WMÓWI, ŻE W CHU.... CEHOWEJ JEST DOBRE JEDZENIE!
PRZESTRZEGAM PRZED WESELAMI!

W Cechowej będzie czysto i dobre jedzenie,bo poprzednika już nie ma,

#5 ~rtygfwfew~

~rtygfwfew~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2013 - 13:40:47

juz nie bedzie tak samo jak dawniej

#6 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2013 - 15:46:39

juz nie bedzie tak samo jak dawniej

nic nigdy nie będzie takie samo,może być tylko gorzej lub lepiej.
Poniewaz trwa remont,miejmy nadzieję,że wszystko sie zmieni i będzie tylko lepiej.
w myśl przysłowia -każda miotła zamiata po swojemu,więc niech wreszcie ktoś w tym Słupsku
zacznie wymiatać,w dobrym tego słowa znaczeniu,w młodości tam chodziłem i mam sentyment do tego miejsca.Poprzednicy nie popisali się,to może wreszcie ktoś
przywróci to miejsce do życia.

#7 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 00:46:34

W Cechowej będzie czysto i dobre jedzenie,bo poprzednika już nie ma,

Gadu gadu, baju baju.. Z samego jedzenia trudno utrzymać restaurację. Zobaczymy czy w Cechowej będzie klimat czy będzie to jeden z wielu pustawych lokali w Słupsku. Sprawdzę sama, napiszę...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 09:25:32

Czy już jest czynna ta ,,nowa Cechowa,,? Czy jest jakieś sztampowe danie szefa kuchni? uwielbiam sprawdzać nowe dania:)

#9 ~Konsument Stały~

~Konsument Stały~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 17:38:40

Witam Bar Smak Gabi jest PRZENIESIONY z Domaradza Do Słupska na ul Fabryczna1 Rolmasz zapraszamy

#10 ~Ewa i Wiesław~

~Ewa i Wiesław~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 17:42:46

Na dniach bedziemy otwierac prosze dzwonic nr tel 503463211

#11 ~Wkurzony~

~Wkurzony~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 22:47:21

Czy już jest czynna ta ,,nowa Cechowa,,? Czy jest jakieś sztampowe danie szefa kuchni? uwielbiam sprawdzać nowe dania:)

Nic mnie bardziej nie wkurza, jak pytanie, które jest flagowe i typowe dla panienek ze sklepów np. w galerii. Brzmi ono następująco: "W czym mogę pomóc"?. Mam wówczas ochotę powiedzieć, żeby zrobiła mi loda, bo sam jakoś nie sięgam... Rzeczone pytanie doprowadza mnie do szewskiej pasji.

Dzisiaj zajrzałem do Cechowej, a trwała tam gruba impreza. Wszedłem, zajrzałem, no pięknie to wygląda rzeczywiście - mam na myśli wnętrze, a nie imprezę.

Podszedł do mnie kelner i zapytał: "W czym mogę pomóc?"... Wprawdzie przydała by się pomoc przy sprzątaniu mojego garażu, ale wkurzenie nie pozwoliło mi złożyć mu tej oferty. Piękne wnętrze restauracji to nie wszystko.

Wiem, że kelner nie musi być intelektualistą z kindersztubą, ale pani lub pan manager restauracji Cechowa odpowiedzialna/y za personel i poziom obsługi jest ewidentnie do przeszkolenia z podstaw ...

Mam nadzieję, że to wypadek jednostkowy, bo jeśli nie, to życzę powodzenia, ale bez przekonania.

#12 ~bilbo~

~bilbo~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 07:27:40

po pierwsze
styl twojej wypowiedzi to kompletne dno odnosząc się do tego że sam nie sięgasz
po drugie
za bardzo nie rozumiem do czego pijesz?do tego że kelner zapytał w czym ci może pomóc?,skoro wchodzisz do restauracji w której trwa impreza cechu?
poczytaj gp wczoraj było święto Cechu.
po trzecie
to chyba tobie przyda się odświeżenie zasad kultury osobistej ,nie tylko w życiu,ale także na stronie tego forum
ja życzę powodzenia Cechowej z zupełnym przekonaniem,a takim malkontentom jak ty zyczę powodzenia w sprzątaniu garażu,może jak popracujesz troszke fizycznie odpuści ci ten jad.

#13 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 07:31:19

Nic mnie bardziej nie wkurza, jak pytanie, które jest flagowe i typowe dla panienek ze sklepów np. w galerii. Brzmi ono następująco: "W czym mogę pomóc"?. Mam wówczas ochotę powiedzieć, żeby zrobiła mi loda, bo sam jakoś nie sięgam... Rzeczone pytanie doprowadza mnie do szewskiej pasji.

Dzisiaj zajrzałem do Cechowej, a trwała tam gruba impreza. Wszedłem, zajrzałem, no pięknie to wygląda rzeczywiście - mam na myśli wnętrze, a nie imprezę.

Podszedł do mnie kelner i zapytał: "W czym mogę pomóc?"... Wprawdzie przydała by się pomoc przy sprzątaniu mojego garażu, ale wkurzenie nie pozwoliło mi złożyć mu tej oferty. Piękne wnętrze restauracji to nie wszystko.

Wiem, że kelner nie musi być intelektualistą z kindersztubą, ale pani lub pan manager restauracji Cechowa odpowiedzialna/y za personel i poziom obsługi jest ewidentnie do przeszkolenia z podstaw ...

Mam nadzieję, że to wypadek jednostkowy, bo jeśli nie, to życzę powodzenia, ale bez przekonania.

A niby co mial gosc u ciebie zapytac- Czy pan ma czysta d***? Napszyklad....

#14 ~Bufetowy~

~Bufetowy~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 08:05:57

Trochę przesadzasz co do sklepów, czasami akurat można w czymś komuś pomóc, doradzić, przymierzyć, zaoferować niestandardową obsługę (nie wykluczając loda). Ale w knajpie rzeczywiście to brzmi trochę śmiesznie, a trochę jak narzekanie, że kolejny potrzebujący pomocy przylazł ;)

#15 ~Ksyho~

~Ksyho~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 08:16:23

Trochę przesadzasz co do sklepów, czasami akurat można w czymś komuś pomóc, doradzić, przymierzyć, zaoferować niestandardową obsługę (nie wykluczając loda). Ale w knajpie rzeczywiście to brzmi trochę śmiesznie, a trochę jak narzekanie, że kolejny potrzebujący pomocy przylazł ;)

Też mnie denerwują takie odzywki, ale Wkurzony przesadzasz. Znam ludzi od 3 mieseicy i wiem,że dolozą wszelkich staran,żeby wszystko bylo na jak najwyzszym poziomie. Trzeba imdac szanse, a nie jechac po calosci jeszcze przed oficjalnym otwarciem.

#16 ~Wkurzony~

~Wkurzony~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 21:21:06

po pierwsze
styl twojej wypowiedzi to kompletne dno odnosząc się do tego że sam nie sięgasz
po drugie
za bardzo nie rozumiem do czego pijesz?do tego że kelner zapytał w czym ci może pomóc?,skoro wchodzisz do restauracji w której trwa impreza cechu?
poczytaj gp wczoraj było święto Cechu.
po trzecie
to chyba tobie przyda się odświeżenie zasad kultury osobistej ,nie tylko w życiu,ale także na stronie tego forum
ja życzę powodzenia Cechowej z zupełnym przekonaniem,a takim malkontentom jak ty zyczę powodzenia w sprzątaniu garażu,może jak popracujesz troszke fizycznie odpuści ci ten jad.

Czy forma i treść mojej wypowiedzi (zamierzenie sformułowanej w formie frywolnej - jednak przez oponentkę określonej jako "kompletne dno") w jakikolwiek sposób naruszyły dobre obyczaje i zasady kultury? Wyraziłem swoją nader subiektywną opinię na temat profesjonalizmu w Cechowej i doczekałem się za to ataku na moją osobę.

Brawo! Uważacie, że restauracja nie obroni się jakością i potrzebuje wsparcia w postaci ataków na osobę zamiast polemiki na temat problemu? Uważam, że profesjonalistą w pracy jest się albo zawsze, albo wcale - to dominowało w mojej wypowiedzi.

Odświeżam sobie zatem "zasady kultury osobistej", jednak wrednie zapytam czy wyrażając swoje zdanie jednorazowo (nawet w formie tak kontrowersyjnej) zasługuję na miano malkontenta, który ma odpuścić sobie jad? Może poczekajmy do mojej kolejnej krytyki, bo żeby tak po jednym razie? A, fe...

#17 ~Wkurzony~

~Wkurzony~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 21:25:22

A niby co mial gosc u ciebie zapytac- Czy pan ma czysta d***? Napszyklad....

Napszyklad gosc u mnie mial tak zapytac...

#18 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2013 - 07:28:26

Napszyklad gosc u mnie mial tak zapytac...

Pomyliles zaklady...

#19 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 00:50:56

Czy forma i treść mojej wypowiedzi (zamierzenie sformułowanej w formie frywolnej - jednak przez oponentkę określonej jako "kompletne dno") w jakikolwiek sposób naruszyły dobre obyczaje i zasady kultury? Wyraziłem swoją nader subiektywną opinię na temat profesjonalizmu w Cechowej i doczekałem się za to ataku na moją osobę.

Brawo! Uważacie, że restauracja nie obroni się jakością i potrzebuje wsparcia w postaci ataków na osobę zamiast polemiki na temat problemu? Uważam, że profesjonalistą w pracy jest się albo zawsze, albo wcale - to dominowało w mojej wypowiedzi.

Odświeżam sobie zatem "zasady kultury osobistej", jednak wrednie zapytam czy wyrażając swoje zdanie jednorazowo (nawet w formie tak kontrowersyjnej) zasługuję na miano malkontenta, który ma odpuścić sobie jad? Może poczekajmy do mojej kolejnej krytyki, bo żeby tak po jednym razie? A, fe...

Daruj sobie już tą krytykę,nie udało się i odpuść,nie ziej jadem,bo to właściciel wybiera sobie pracowników,nie zajmuj się więc już kolejną krytyką,bo ktoś może skrytykować twój profesjonalizm,żenada.

#20 ~Wkurzony~

~Wkurzony~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 19:26:24

Daruj sobie już tą krytykę,nie udało się i odpuść,nie ziej jadem,bo to właściciel wybiera sobie pracowników,nie zajmuj się więc już kolejną krytyką,bo ktoś może skrytykować twój profesjonalizm,żenada.

Słusznie! Odszczekuję wszystko! Jest super! Ziałem jadem! Jestem denny! Zamykam się! Nie tylko nie będę krytykował, pójdę dalej, nawet nie będę chwalił! Obiecuję!!! Ani mru mru!!!

Czy tak jest już ok? O to chodziło?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: miasta, słupsk, gdzie zjeść, tanio szybko i smacznie, restouracia, jedzenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych