Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobra restauracja

114 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 11:07:54

Znalazłam w okolicach Słupska nową restaurację, która mieści się przy polu golfowym w Zajączkowie. Pewnie większość ludzi nie wie, że pod Słupskiem można w golfa pograć. Piwa pod dostatkiem - dla kierowcy bezalkoholowe ;) Gratuluję takich kucharzy - najlepsze taglaitelle z łososia jakie jadłam. Baaaardzooo  czysto i z dala od tłumów. Są też pokoje do wynajęcia, ale  nie miałam okazji sprawdzić.

kucharzy?a kto tam gotuje?jacyś znani,czy młody narybek?

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 10:34:29

tylko "dym na wodzie"..rewelacja!

#43 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2014 - 09:59:22

tylko "dym na wodzie"..rewelacja!

nieprawda,to przecietna restauracja.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 22:13:09

Nie polecam Restauracji Słupskie Smaki na ul Madalińskiego

W restauracji Słupskie Smaki robiliśmy przyjęcie z okazji Chrzcin naszej córeczki. Ustaliliśmy wszystko z właścicielką,  niestety właściwie nic nie było takie jak ustalaliśmy.

Jestem bardzo zniesmaczona i ostrzegam wszystkich którzy chcieliby urządzić jakiekolwiek przyjęcie w tej restauracji. Nie lubię jak się nie traktuje poważnie ludzi.Teraz już wiem że ta pani miała nas gdzieś. Wyraźnie widać że zależy jej na ilości a nie jakości. Najwyraźniej impreza na ponad 40 osób przerosła możliwości restauracji i obsługi. Bardzo żałuję wyboru tego miejsca i tego że zaufałam pani Hołowienko, nic już na to nie poradzę niestety mogę tylko przestrzec przed tym miejscem.

#45 ~fd~

~fd~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2014 - 19:39:17

gj

#46 ~Mięsożerca~

~Mięsożerca~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2014 - 20:03:33

nieprawda,to przecietna restauracja.

Taka przeciętna że właśnie załapała się do jakiegoś nie byle jakiego rankingu, do grona stu najlepszych w kraju. A co najwyżej przeciętny, to jest tego typu głupkowaty i nie poparty żadnymi argumentami wpis.

#47 ~Mięsożerca~

~Mięsożerca~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2014 - 20:07:04

Nie polecam Restauracji Słupskie Smaki na ul Madalińskiego

W restauracji Słupskie Smaki robiliśmy przyjęcie z okazji Chrzcin naszej córeczki. Ustaliliśmy wszystko z właścicielką,  niestety właściwie nic nie było takie jak ustalaliśmy.

Jestem bardzo zniesmaczona i ostrzegam wszystkich którzy chcieliby urządzić jakiekolwiek przyjęcie w tej restauracji. Nie lubię jak się nie traktuje poważnie ludzi.Teraz już wiem że ta pani miała nas gdzieś. Wyraźnie widać że zależy jej na ilości a nie jakości. Najwyraźniej impreza na ponad 40 osób przerosła możliwości restauracji i obsługi. Bardzo żałuję wyboru tego miejsca i tego że zaufałam pani Hołowienko, nic już na to nie poradzę niestety mogę tylko przestrzec przed tym miejscem.

To jest wątek o dobrych restauracjach, a nie przeciętnych cateringach okolicznościowych...

#48 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2014 - 12:02:35

Taka przeciętna że właśnie załapała się do jakiegoś nie byle jakiego rankingu, do grona stu najlepszych w kraju. A co najwyżej przeciętny, to jest tego typu głupkowaty i nie poparty żadnymi argumentami wpis.

Pani P. z Kurnika też zalapala sie do piekielnej kuchni,

a co pokazała,to wszyscy mamy okazje ogladac,

wszystkie te konkursy to ściema,wiadomo jak sie wygrywa,

smsy i głosowania.Znam lepsze restauracje w Polsce,które sie 

nie zgłosiły,a są super.Miarą sukcesu jest klient zadowolony

i dobre finanse.Może czymś zabłysneli,nie przecze,ale 

napewno są odważni.

Ale tak czy inaczej gratuluje.Mnie nie zachwycili,ale innych

może tak.

#49 nitka

nitka

bez igly

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 02 listopad 2014 - 22:05:40

I Dyym na Wodzie I Atmosfera dostali "Dwa widelce"- są w 100 najlepszych  restauracjach w Polsce

a do tego  samemu się nie głasza.

Wyszukają Cię  Przyjdą znienacka, zjedzą,  potem ocenią. Jak gwiadki Michelin.

WIdelce to odpowiednik Michelin.Tylko gastronomiczny

Brawo.

Użytkownik nitka edytował ten post 27 sierpień 2015 - 14:07:19

#50 ~Mięsożerca~

~Mięsożerca~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 18:26:14

Pani P. z Kurnika też zalapala sie do piekielnej kuchni,

a co pokazała,to wszyscy mamy okazje ogladac,

wszystkie te konkursy to ściema,wiadomo jak sie wygrywa,

smsy i głosowania.Znam lepsze restauracje w Polsce,które sie 

nie zgłosiły,a są super.Miarą sukcesu jest klient zadowolony

i dobre finanse.Może czymś zabłysneli,nie przecze,ale 

napewno są odważni.

Ale tak czy inaczej gratuluje.Mnie nie zachwycili,ale innych

może tak.

Widzę, że pomieszały Ci się różne zjawiska. Porównywać uznanie dla restauracji prowadzonej przez kilka lat z chwilową popularnością osobistą osiągniętą dzięki medialnemu show, to niczym poradzić się nastoletniej hostessy reklamującej w hipermarkecie serki topione w sprawie wyboru właściwego dla tych serków wina...

Owszem, media mogą bardzo pomóc w osiągnięciu sukcesu, ale najczęściej są wsparciem tylko dla naprawdę uzdolnionych i przedsiębiorczych ludzi. Resztę ostatecznie ciągną na dno.

#51 ~lena~

~lena~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 19:23:31

Dym Na Wodzie-totalna przeciętność. Byłam w zeszłym roku. Zamówiłam stek z polędwicy, dostałam karkówkę. Kelnerka się pomyliła. Ok, wybaczam. Zdarza się, szczególnie w środku sezonu,kiedy wszyscy są już zmęczeni. Czekam kolejne 20/30 min. i wjeżdża mój stek, krwisty, zamiast średnio wysmażonego. Zostawiam połowę dania na talerzu, ale kelnerka nawet nie jest zainteresowana dlaczego. Hmm, dalekie to od zachodnich standardów. O popielniczkę prosimy dwa razy, bez skutku. Na rachunek czekamy w nieskończoność, a później znów czekamy, aż kelnerka zechce łaskawie przyjść po pieniądze. Ogólnie jedzenie średnie, a obsługa pozostawia wiele do życzenia.

#52 ~jadwiga K~

~jadwiga K~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2015 - 11:39:15

Dym Na Wodzie-totalna przeciętność. Byłam w zeszłym roku. Zamówiłam stek z polędwicy, dostałam karkówkę. Kelnerka się pomyliła. Ok, wybaczam. Zdarza się, szczególnie w środku sezonu,kiedy wszyscy są już zmęczeni. Czekam kolejne 20/30 min. i wjeżdża mój stek, krwisty, zamiast średnio wysmażonego. Zostawiam połowę dania na talerzu, ale kelnerka nawet nie jest zainteresowana dlaczego. Hmm, dalekie to od zachodnich standardów. O popielniczkę prosimy dwa razy, bez skutku. Na rachunek czekamy w nieskończoność, a później znów czekamy, aż kelnerka zechce łaskawie przyjść po pieniądze. Ogólnie jedzenie średnie, a obsługa pozostawia wiele do życzenia.

Dla mnie i znajomych po Balu Sylwestrowym ,najlepsza jest Cechowa,stawiam im 6.

#53 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 03 styczeń 2015 - 13:30:51

Dym na Wodzie I Atmosfera dostali dwa widelce- są w 100 najlepszych  restauracjach w Polsce

Brawo.

ten 2 lokal trzyma stale poziom. polecam.

#54 ~zyga~

~zyga~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2015 - 15:43:56

A dla mnie to wszystko przerost formy nad treścią a flaki z kiełbasą w dymie to jakas masakra

#55 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 09:23:24

dobra restauracja w słupsku to

Sala Bankietowa OKTAN, ul. Westerplatte 7,pycha mniam mniam

#56 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 09:26:24

polecam restaurację Atena  w Słupsku, ul. Kilińskiego 7, zupki w chlebku bardzo dobre

#57 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 16 luty 2015 - 09:35:53

polecam restaurację Atena  w Słupsku, ul. Kilińskiego 7, zupki w chlebku bardzo dobre

:o

#58 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 17 luty 2015 - 13:39:16

reklama dzwignią handlu!

Atena odpada,jedzenie beznadziejne.

Na Oktanie dośc możliwe,ale d...y nie urywa.

#59 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 luty 2015 - 09:00:49

dla mnie najlepsza jest Cechowa z domowym jedzeniem .

Profesjonale podejście do konsumenta.Imprezy okolicznościowe są super,byliśmy

ostatnio na Balu,tort i szampan podano w gratisie.po prostu super!

Tam jest taki fajny klimat,rodzinnie,co oczywiście wynika z dobrej współpracy 

wlaścicieli z personelem.Odbudowali renome po poprzednikach.

Myśle,że jak ktoś był tam na jakiejś imprezie ,to wie o czym pisze.Polecam.

#60 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 18 luty 2015 - 14:23:59

dla mnie najlepsza jest Cechowa z domowym jedzeniem .

Profesjonale podejście do konsumenta.Imprezy okolicznościowe są super,byliśmy

ostatnio na Balu,tort i szampan podano w gratisie.po prostu super!

Tam jest taki fajny klimat,rodzinnie,co oczywiście wynika z dobrej współpracy 

wlaścicieli z personelem.Odbudowali renome po poprzednikach.

Myśle,że jak ktoś był tam na jakiejś imprezie ,to wie o czym pisze.Polecam.

:o :o  zadziwiasz :o  Chyba nie miałeś okazji odwiedzić dobrej restauracji :mellow:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych