Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobra restauracja

114 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Podróżniczka~

~Podróżniczka~
  • Goście

Napisano 27 luty 2011 - 10:54:33

Czytam to forum i chciałam wygłosić subiektywną, lecz nad wyraz pochlebną opinię. Mało pisze się o tym lokalu, a jest o czym. Bywam czasami w Słupsku i nocuję w Hotelu Portus, więc z racji bliskości jadam w Pizzerii Pinocchio. Jedzenie jest fantastyczne, zawsze smaczne, ładnie podane, kucharze zawsze mile mnie zaskakują. Obsługa świetna, elastyczna, miła, bardzo pomocna. Barman serwuje pyszne drinki, ładnie przystrojone i ten smak...pycha. Hotel też ładny, czysty i wygodny. Wszystcy z obsługi których spotkałam, bardzo przystojni, ktoś dobrze ich dobiera;)
Serdecznie polecam, pizzy nie jadłam więc się nie wypowiem, ale mogę śmiało polecać sałatki, polędwiczki w sosie curry oraz makaron z brokułami, kurczakiem i suszonymi pomidorami.
Pozdrawiam
Podróżniczka

#2 ~Podróżniczka~

~Podróżniczka~
  • Goście

Napisano 27 luty 2011 - 11:09:46

Jedyny minus to dojazd (tragedia, można zgubić zawieszenie)i mały wybór win.
Podróżniczka

#3 ~sarna1~

~sarna1~
  • Goście

Napisano 27 luty 2011 - 11:17:32

Pinokio to najlepsza kuchnia w mieście - a i obsługa jest rewelacyjna.

#4 ~~Gość~~

~~Gość~~
  • Goście

Napisano 27 luty 2011 - 15:13:28

Czytam to forum i chciałam wygłosić subiektywną, lecz nad wyraz pochlebną opinię. Mało pisze się o tym lokalu, a jest o czym. Bywam czasami w Słupsku i nocuję w Hotelu Portus, więc z racji bliskości jadam w Pizzerii Pinocchio.

fajna reklama.

#5 ~Czujna z Czujnych~

~Czujna z Czujnych~
  • Goście

Napisano 27 luty 2011 - 17:21:06

fajna reklama.

Zgadzam się :) Chyba obroty spadły żeby uciekać się do takich tanich sztuczek - MY FORUMOWICZE :) czujni jesteśmy :) ;) jedno jest pewne wesoła tak grupka ludzi pracuje, a kto zgadnie na czym jadą??? :) nikt się z tym tam nie kryje ... no i ładne chłopaki :)

#6 ~BógUrojony~

~BógUrojony~
  • Goście

Napisano 27 luty 2011 - 19:40:58

Reklama, nie reklama... Nie zmienia to faktu, iż rzeczywiście to jedna z lepszych knajp w mieście. Pizza świetna, choć jak wiadomo co klient, to ma swoją teorię i kaprysy. Natomiast do past chyba nikt nie ma startu, kiedyś może Etna, teraz raczej nie. To nie są pospolite makarony z pospolitymi sosami, jak w większości miejsc, tylko ciekawie skomponowane, kompletne potrawy.

Jeden minus - nie trzymają standardu z lasanią, która czasami jest pyszna i z jakąś bardzo charakterystyczną przyprawą (strzelam, że szałwia, ale mogę się mylić) - a czasami kompletnie jej pozbawiona i co najgorsze - bardzo rozgotowana.

#7 ~kuls~

~kuls~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 19:43:58

Nie wiem czy to reklama, ale mój żołądek mówi mi, że najlepsze jedzonko jest w restauracji "Atmosphere", a fast food Asia Express. Pinocchio też ok, trzymają poziom.
Pizza ulubiona w Kasztanie i Chacie Macochy, niezła w Majesticu :-)
Najmniej smaczna w Pizza Hut.
To tylko moje zdanie

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2011 - 18:34:01

heh wg mnie dobra pizza jest w Carleone na andersa te ciasto mmmm rozplywa sie w ustach:P a fast food to zgadzam sie Asia Expres obok KFC w jantarze jest to cos innego i wiekszy wybor poza tym ile mozna jesc te kurczaki :)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 15:53:00

w atmosphere jest dobre jedzonko, ale tragiczne sa ceny. za jeden obiad tam, mozna sobie samemu nakupic jedzenia na obiadki domowe na miesiac.
podsumowujac: jedzenie super, ceny kosmos.

#10 ~ferdek~

~ferdek~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 21:21:11

Ceny jak w lepszych retauracjach a ta nieatpliwie taka jest, jedzenie bardzo dobre.
Wszystko fajnie, pięknie tylko kelner taki młody za mocno nachalny jest ze wszystkim.. i moglby przestac obryzgac paznokcie bo przy obslude stolika tragicznie to wyglada
ale jedzenie fakt rewelacja!!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 21:31:21

no tak, dopoki klienci dopisuja i jakos ciagna jest ok, ale na dluzsza mete musieliby przemyslec model biznesowy. moze lekka obńizka cen i wiekszy ruch byloby wlasciwszym rozwiazaniem?

#12 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 21:46:36

A co w tym mieście mozna przemyśleć, skoro wszyscy chcą sie najeść za jak najiższą cenę, najlepiej dwudaniowy obiad w cenie 10 zł a co trzeci za darmo, wtedy każdy byłby zadowolony. Klepał by właściciela po plecach i mówił super, ale się najadłem, jesteście najlepsi.
Niestety za jakośc się płaci.
Jak kogoś nie stać na Mercedesa jeździ Golfem II.
Jak kogoś nie stać na markowe ciuchy, ubiera sie w Lumpie.
Jak kogoś nie stać na jedzenie w restauracji, je w Maji lub jakimś kebabie.
Co do Atmosphery robią naprawde kawał dobrej roboty i się za to cenią. Skoro dalej trzymają się na rynku to znaczy, że jest klient na ten produkt.
A co do cen. Są normalne jak w każej dobrej restauracji.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 21:53:39

no za obiadek dla 2 osob 2 stowki, to nawet w warszace nie jest malo. a tu mamy slupsk pipidowke.

#14 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 13:40:17

Śmieszą mnie porównania Pinokia i
Atmosphere :)ludzie jedzący w Pinokiu nawet nie wiedzą co dostają na talerzu...zachwycają się makaronami a nawet nie wiedzą że do ich zagęszczenia,(zresztą wszystkich sosów na bazie śmietany30%)używają chemicznych granulatów Hugli więc każde danie w którym jest zawarta śmietana jest SZTUCZNIE ZAGĘSZCZONE,sałatki którymi tak się zachwycacie zawierają vinegret w proszku Knorr...to tylko świadczy o kucharzach i właścicielu. Portus nie POSIADA STATUSU HOTELOWEGO więc nie jest ŻADNYM HOTELEM!co najwyżej Hostelem,ale standart tych pomieszczeń nie jest adekwatny do ceny za dobę hotelową.Porównywanie pinokia do atmosphere jest śmieszne,to są dwie różne bajki w których to właściciele atmosphere są prawdziwymi gastronomikami,a właściciel pinokia myśli że nim jest :)

#15 ~giga~

~giga~
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 21:43:24

Atmosphere :)ludzie jedzący w Pinokiu nawet nie wiedzą co dostają na talerzu...zachwycają się makaronami a nawet nie wiedzą że do ich zagęszczenia,(zresztą wszystkich sosów na bazie śmietany30%)używają chemicznych granulatów Hugli więc każde danie w którym jest zawarta śmietana jest SZTUCZNIE ZAGĘSZCZONE,sałatki którymi tak się zachwycacie zawierają vinegret w proszku Knorr...to tylko świadczy o kucharzach i właścicielu. Portus nie POSIADA STATUSU HOTELOWEGO więc nie jest ŻADNYM HOTELEM!co najwyżej Hostelem,ale standart tych pomieszczeń nie jest adekwatny do ceny za dobę hotelową.Porównywanie pinokia do atmosphere jest śmieszne,to są dwie różne bajki w których to właściciele atmosphere są prawdziwymi gastronomikami,a właściciel pinokia myśli że nim jest :)

A co ma gastronomia Marianku do pokoi hotelowych ? zauwaz ze wiekszosc restauratorow w miescie dobdowalo lub wygospodarowalo pokoje zeby przetrwac, bo pokoje daja srodki a restauracje niestety juz nie... miedzy innymi dlatego w atmospherze jest tak drogo - musaza jakos pokryc koszty... a to ze jest teraz modna to nie znaczy ze bedzie za 2 lata... i co wtedy...? wtedy pinokio przezyje a atmosphera... hm nie ma pewnosci

poza tym czy ty wiesz co dodaja w atmospherze do dan i sosow? hehehehehe czlowieku gdzie ty zyjesz?
twoje wypociny sa bezsensowne.
a skoro ludzie porownuja te dwa lokale tzn ze jednak ich gusty co do dan i wystroju mowia ze tu i tu czuja sie dobrze... wracajac do pokoi - sa lepiej wyposazone niz niejeden hotel ze tzw statusem hotelu ... bo sa nowe ...:)

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 22:36:29

nie piszmy tu o hotelu

#17 ~fitnesska~

~fitnesska~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 20:25:38

w atmosphere jest dobre jedzonko, ale tragiczne sa ceny. za jeden obiad tam, mozna sobie samemu nakupic jedzenia na obiadki domowe na miesiac.
podsumowujac: jedzenie super, ceny kosmos.

W Słupsku mamy salon Fiata i salon Mercedesa. W każdym sprzedają samochody. :)

#18 ~elka~

~elka~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 00:11:58

fiaty sa tanie i sie psuja, mercedesy sa drogie i tak samo sie psuja:)

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 10:06:22

fiaty sa tanie i sie psuja, mercedesy sa drogie i tak samo sie psuja:)

Wniosek więc jeden: czy zjesz tu, czy zjesz tam to i tak to wysr........ :)

#20 Zoe

Zoe

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 233 postów

Napisano 19 luty 2013 - 22:11:20

idź się popłacz w kącie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych