Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobra kwiaciarnia

50 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~~Kinga~~

~~Kinga~~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 15:59:21

Czy ma ktoś może numer do RÓŻYCZKI? Ten podany w internecie okazał się nieprawidłowy :/ Pilna sprawa, proszę o pomoc.

#22 ~molly~

~molly~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 19:16:07

Na Piłsudskiego obok lecznicy - najlepsza kwiaciarnia w Słupsku. Tanio, zawsze świeże kwiaty i b. miła obsługa - to mi wystarczy!!!

ja polecam kwiaciarnie w starym realu Jest czysto przejrzyście Duży wybór kwiatów Styl robienia jest bardzo ciekawy

#23 ~STALA KLIENTKA~

~STALA KLIENTKA~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 20:33:40

JASNE KWIACIARNIA NA PILSUDSKIEGO OFERUJE ZWYKLA NEDZNA ROZE ZA 10ZL DZIEKUJE ZA WIAZANKE NA SLUB ZAPLACILAM PONAD 50ZL A WYGLAD NEDZA CO INNEGO NA WOJSKA POLSKIEGO PIEKNIE ZROBIONA ZA NIECALE 50ZL BEZ POROWNANIA DO TEJ Z PILSUDSKIEGO.POLECAM NA ROGU WOJSKA POLSKIEGO!!!!!!!!!!

#24 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 13:07:17

Witam,
zależy mi na niebieskiej róży, moja ukochana uwielbia te kwiaty...tylko nie wiem czy dostanę je w Słupsku? Pozdrawiam

#25 ~pierdżordżo~

~pierdżordżo~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 13:22:12

pomaluj czerwoną różę sprayem na niebiesko

#26 ~bucket~

~bucket~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2010 - 12:20:07

JASNE KWIACIARNIA NA PILSUDSKIEGO OFERUJE ZWYKLA NEDZNA ROZE ZA 10ZL DZIEKUJE ZA WIAZANKE NA SLUB ZAPLACILAM PONAD 50ZL A WYGLAD NEDZA CO INNEGO NA WOJSKA POLSKIEGO PIEKNIE ZROBIONA ZA NIECALE 50ZL BEZ POROWNANIA DO TEJ Z PILSUDSKIEGO.POLECAM NA ROGU WOJSKA POLSKIEGO!!!!!!!!!!

No niestety droga koleżanko ale za dobry towar trzeba trochę zapłacić. Kiedyś kupiłem na W.Polskiego to zwiędły bardzo szybko. Znam też kilka poważnych słupskich firm które od lat zaopatrują się systematycznie na Piłsudskiego. To o czymś świadczy, co nie?

#27 ~cassia~

~cassia~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2010 - 12:38:28

Kwiaciarnia tuż przy cukierni Muszelka w Słupsku
świeże kwiaty, piękne wiązanki,

#28 ~mariolla~

~mariolla~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2010 - 12:53:19

ja zawsze kupuję na Wojska Polskiego w takiej kwiaciarence obok przychodni.

#29 ~kuleczka_24~

~kuleczka_24~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2010 - 18:19:26

sprobujcie kwiaciarni w realu starym "Magia Kwiatów" ladnie robione i dlugo stoja

#30 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 07:53:11

No niestety droga koleżanko ale za dobry towar trzeba trochę zapłacić. Kiedyś kupiłem na W.Polskiego to zwiędły bardzo szybko. Znam też kilka poważnych słupskich firm które od lat zaopatrują się systematycznie na Piłsudskiego. To o czymś świadczy, co nie?

JASNE....HAHA ZROB SZYLD POD TYTUŁEM KUPUJCIE NA PILSUDKIEGO HAHAHHA REKLAMA JAK ZE WSI...
NAJLEPSZE SA OBOK MUSZELKI U PANI IWONKI;)

#31 ~bucket~

~bucket~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 10:18:08

JASNE....HAHA ZROB SZYLD POD TYTUŁEM KUPUJCIE NA PILSUDKIEGO HAHAHHA REKLAMA JAK ZE WSI...
NAJLEPSZE SA OBOK MUSZELKI U PANI IWONKI;)

Ty masz chyba jakieś prowizję od naganiania klienteli tej nędznej kwiaciarni :D
P.S. Sama jesteś chyba ze wsi bo p. Iwonka na pewno :huh:

#32 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 16:42:56

Ty masz chyba jakieś prowizję od naganiania klienteli tej nędznej kwiaciarni :D
P.S. Sama jesteś chyba ze wsi bo p. Iwonka na pewno :huh:

PIEKNE OBRAZANIE....NAUCZ SIE KULTURY BO TO JEST FORUM O KWIACIARNIACH A NIE MIESZKANCACH WSI;)

#33 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2010 - 22:26:08

piekne bukiety oferuje pani w kwiaciarni na ul. Sienkiewicza

#34 ~Karo~

~Karo~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 18:10:55

Polecam małe bukiety wykonane przez panią pracującą w kwiaciarni "Różyczka" na Wojska Polskiego, obok przychodni. Piękne i oryginalne

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2010 - 20:04:02

Co moze być orginalnego w 3różach w celofanie ...?

#36 ~Roma~

~Roma~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2010 - 22:31:24

ja rowniez polecam MAGIE KWIATOW w starym Realu, poki co kupowalam bukiety na 2 okazje i za kazdym razem obdarowywany byl zachwycony, a chyba o ten usmiech najbardziej chodzi??!!

#37 ~słupszczanka~

~słupszczanka~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 14:11:43

Ja kupuję kwiaty na pasażu w CH Jantar bardzo ciekawe bukiety

#38 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 14:14:43

Ja kupuję kwiaty na pasażu w CH Jantar bardzo ciekawe bukiety

Też jestem zadowolona z jantara miła obsługa i ładne wiązanki polecam!!!!!!!!!!!

#39 ~monica~

~monica~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2011 - 09:43:27

Kołłątaja a róg Prusa-świetny towar,piękne bukiety bądz wiązanki-ceny przystępne

rowniez szczerze polecam te kwiaciarnie,przy kazdej okazjii tylko z niej korzystam,do tego bardzo mila obsluga.Kwiaty zawsze swieze, piekne kompozycje...pelny profesionalizm:)

#40 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 06 październik 2011 - 16:17:18

polecam kwiaciarnię Gardenia, zawsze świeże kwiaty,w obsłudze są bardzo miłe Panie, które robią bukiety na zyczenie klienta. Często na rózne okazje u nich zamawiam kwiaty i zawsze jestem mile zaskoczona, pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych