Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobra kwiaciarnia

50 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kocia~

~kocia~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 13:37:52

gdzie kupujecie kwiaty? ktos zna dobrą kwiaciarnię?

#2 ~fcuk~

~fcuk~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 13:51:04

gdzie kupujecie kwiaty? ktos zna dobrą kwiaciarnię?

Wczesniej kupowalam kwiaty w Podkowie- rowniez stroiki na wszystkich swietych i na inne okazje. Ostatnio odkrylam malenka kwiaciarnie naprzeciwko MIAMI, zaraz obok kantoru. Zamowilam bukiet urodzinowy- wyszedl piekny, ubrany w tiul,wygladal naprawde nietuzinkowo.

#3 ~kocia~

~kocia~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 14:27:01

Wczesniej kupowalam kwiaty w Podkowie- rowniez stroiki na wszystkich swietych i na inne okazje. Ostatnio odkrylam malenka kwiaciarnie naprzeciwko MIAMI, zaraz obok kantoru. Zamowilam bukiet urodzinowy- wyszedl piekny, ubrany w tiul,wygladal naprawde nietuzinkowo.

nawet nie wiedzialam ze tam jest kwiaciarnia:) zajrzę :)

#4 ~gruby90~

~gruby90~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 22:31:47

Ja polecam kwiaciarnie która znajduje się obok Koziołka Matołka. Sympatyczna Pani... Bukiety długo stoją.:)

#5 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 23:01:23

Ja polecam kwiaciarnie która znajduje się obok Koziołka Matołka. Sympatyczna Pani... Bukiety długo stoją.:)

Potwierdzam, jak mam w Słupsku kupować kwiaty to tylko tam, i można telefonicznie zamówić!! Kwiaciarnia nazywa się chyba Różyczka, jeśli się mylę to mnie poprawcie.

#6 ~jo-asia~

~jo-asia~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 17:22:11

Niezapominajka na Kołłątaja albo na 3-go Maja w małej budce naprzeciwko wieżowca.

#7 ~~~25~~~

~~~25~~~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 21:15:16

Jestem zadowolona z kwiaciarni w budce na Wojska Polskiego - tej bliżej "Muszelki". Kilka razy zamawiałam tam bukiety na ważniejsze okazje i zawsze byłam zadowolona. Dowóz gratis - i to nie tylko do odbiorcy - można również zamówic tam kwiaty wcześniej i przywiozą w konkretny dzień do osoby, która zamawiała, nie trzeba samemu jechac do centrum.
Szczerze mogę polecic również kwiaciarnię na Piłsudskiego, blisko PKS-u, nazwy niestety nie pamiętam. Szefowa jest rewelacyjna, nawet najprostszy bukiet (standardowe 3 różyczki) wygląda przepięknie. Cenowo może nie jest tam najlepiej, jednak efekt jest świetny.

#8 ~anna-gosik1~

~anna-gosik1~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 21:30:10

Kołłątaja a róg Prusa-świetny towar,piękne bukiety bądz wiązanki-ceny przystępne

#9 ~nemezis~

~nemezis~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 22:04:07

Potwierdzam, jak mam w Słupsku kupować kwiaty to tylko tam, i można telefonicznie zamówić!! Kwiaciarnia nazywa się chyba Różyczka, jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Kwiaciarnia Różyczka mieści się na Wojska Polskiego obok dawnego pogotowia.Mają tanie kwiaty,robią piękne bukiety, przywożą na telefon.Oprócz tego bardzo miła obsługa.Mówisz za ile chcesz wiązankę i przywożą Ci szybko i bardzo ładną.

#10 ~Emka~

~Emka~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2010 - 00:01:24

Kwiaciarnia Różyczka mieści się na Wojska Polskiego obok dawnego pogotowia.Mają tanie kwiaty,robią piękne bukiety, przywożą na telefon.Oprócz tego bardzo miła obsługa.Mówisz za ile chcesz wiązankę i przywożą Ci szybko i bardzo ładną.

Również polecam tą kwiaciarnię, super wiązanki a ceny odczuwalnie niższe.
W Podkowie też śliczne bukiet można dostać ale ogólnie ceny zawyżone ;)

Użytkownik Emka edytował ten post 02 marzec 2010 - 00:01:50

#11 ~~lalka~~

~~lalka~~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2010 - 20:56:48

tylko i wyłącznie budka na wojska polskiego obok baru pod kasztanem!! kwiaty stoja 2 tyg jak nie dluzej! Pani bardzo mila i zawsze ma porobione sliczne bukieciki i nie drogo. wczoraj kupowałam dla babci bukiet 5 rozyczek przystrojone slicznie za 20 zl! Swietnie robi tez wieksze bukiety i kosze kwiatowe! polecam!

#12 ~Agulek~

~Agulek~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 11:26:22

Też zawsze u nich kupuję kwiaty :) Nie polecam zaś kwiaciarni na rogu ul. Andersa i 11-go Listopada ... tam Panie bukieciarki stoją chyba za karę.Są opryskliwe i naprawdę niemiłe :(

#13 ~R@dek~

~R@dek~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 11:46:53

A ja na 3go Maja często kupuję. Niedaleko Oxfordu taka mała kwiaciarnia w drewnianym domku :)

#14 ~nemezis~

~nemezis~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 13:08:38

Zdarzyła mi się kiedyś zabawna historia związana z kwiaciarnią "Rózyczka".Obchodziłam urodziny i dostałam piękny bukiet z białych róż od mojego byłego pierwszego męża,potem przyszedł drugi były mąż i przyniósł mi dokładnie taki sam bukiet białych róz.Oba bukiety były zamówione w Różyczce,rózniły się tylko kolorem ozdobnego wiklinowego patyczka.W jednym bukiecie był niebieski a w drugim brązowy. :D Mało się nie udusiłam ze śmiechu.Obaj wiedzieli gdzie kupuję kwiaty i doszli do wniosku,że z tej kwiaciarni napewno mi się spodobają.Tylko ,że żaden nie myslał,że ten drugi wpadnie na taki sam pomysł :D :D :D

#15 ~jola56~

~jola56~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 18:21:35

Też zawsze u nich kupuję kwiaty :) Nie polecam zaś kwiaciarni na rogu ul. Andersa i 11-go Listopada ... tam Panie bukieciarki stoją chyba za karę.Są opryskliwe i naprawdę niemiłe :(

Mowisz o osiedlu niepodleglosci wiec idz po bukiet do kwiaciarni rog Andersa a Dmowskiego,zawsze tam kupuje a jak p. Ania zrobi bukiet to cudo

#16 ~~~25~~~

~~~25~~~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 18:24:27

A ja na 3go Maja często kupuję. Niedaleko Oxfordu taka mała kwiaciarnia w drewnianym domku :)

Bo masz blisko, leniu :P ;)

Agulek, jeśli miałaś na myśli "Casablancę" to zgadzam się z Tobą w 100%. I nie realizują dokładnie zamówienia (niby tylko kilka godzin różnicy ale czasami punktualnośc dowozu jest konieczna).

#17 ~Agulek~

~Agulek~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 18:29:49

Bo masz blisko, leniu :P ;)

Agulek, jeśli miałaś na myśli "Casablancę" to zgadzam się z Tobą w 100%. I nie realizują dokładnie zamówienia (niby tylko kilka godzin różnicy ale czasami punktualnośc dowozu jest konieczna).

Oczywiście mówię o kwiaciarni CASABLANCA - tam naprawdę pracują bardzo niesympatyczne Panie :/ dlatego nie chodzimy tam :) Co do realizacji zamówienia na konkretną godzinę - rzeczywiście ... porażka!

#18 ~Agulek~

~Agulek~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 18:31:06

Mowisz o osiedlu niepodleglosci wiec idz po bukiet do kwiaciarni rog Andersa a Dmowskiego,zawsze tam kupuje a jak p. Ania zrobi bukiet to cudo

Przy najbliższej okazji podjadę tam i zamówię bukiecik :) Dzięki za podpowiedź ...

#19 ~~Gosiek 888~~

~~Gosiek 888~~
  • Goście

Napisano 03 maj 2010 - 23:22:46

Oczywiście Cecorska 7 u mojej cioci :) ma kwiaciarnie zapraszam :)

#20 ~Bucket~

~Bucket~
  • Goście

Napisano 04 maj 2010 - 07:36:04

Na Piłsudskiego obok lecznicy - najlepsza kwiaciarnia w Słupsku. Tanio, zawsze świeże kwiaty i b. miła obsługa - to mi wystarczy!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych