Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobra księgowa lub biuro rachunkowe

197 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2015 - 11:47:55

Hmm...a może tak konkretniej??? Ja akurat jestem zadowolony, bo są dyspozycyjni i na miejscu. Babka która prowadzi ma mega doświadczenie, bo pracowała jako dyrektor finansowy w dużej spółce... i dużo podpowiada. Większość okolicznych biur to przeklepywacze faktur. A to akurat jest mi średnio potrzebne;)

WITAM,

MY Z MĘŻEM TAKŻE KORZYSTAMY Z USŁUG TEGO BIURA VLC I PAŃ, KTÓRE TAM PRACUJĄ. JESTEŚMY KLIENTAMI OD 8 LAT I JESTEŚMU BARDZO ZADOWOLENI Z OBSŁUGI.

MOŻE PAN, KTÓRY TAK ŹLE PISZE, POMYLIŁ SIĘ I JEGO KOMETARZ DOTYCZY INNEGO BIURA RACHUNKOWEGO?

#42 ~gerrt~

~gerrt~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 08:48:57

Już od dłuższego sobie nie radziłem z wszystkimi rozliczeniami i podatkami, dlatego zacząłem rozglądać się za księgowym z pełną obsługą. Traf chciał, że znajomy polecił mi biuro VLC (ksiegowawawer.pl). To chyba pierwsza rzecz jaką ten kumpel mi polecił i jest w porządku:) Wysoka jakość obsługi, korzystna cena.

#43 ~narrio~

~narrio~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2015 - 11:09:17

Możesz skorzystać z oferty firmy TAX CONSULTING. Plusem tego biura podatkowego jest przede wszystkim duża elastyczność obsługi – klienci mogą umawiać się na spotkania po podstawowych godzinach pracy biura, wysyłać dokumenty pocztą, załatwiać sprawy mailowo.

#44 ~Marcelina~

~Marcelina~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2015 - 09:46:03

Ja korzystam z kognitariat.pl jestem bardzo zadowolona, nie mam z nimi żadnych problemów :)

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2015 - 18:19:25

a ja mam problemy i nie polecam

#46 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2015 - 20:45:25

No to w czym problem? Rozwiąż umowę i przejdź gdzieś gdzie ich nie będziesz miała. Biur jest bez liku, ja akurat polecam tax care. Mam ich od 2 lat i nie było żadnych większych wpadek.

#47 ~sell~

~sell~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 09:16:30

Dzięki dowolnej konfiguracji programu oraz możliwości wyboru wielu modułów program SKP cieszy się dużym uznaniem. Koszt jego zakupu nie jest wysoki, za to jakość nieporównywalnie wysoka. Ja korzystam z programu dla firmy (ksiegapodatkowa.pl/skp-firma) i nie zamienię go na żaden inny.

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 13:36:31

Polecam Panią Joannę Walczak ze Słupska.

#49 ~zerrt~

~zerrt~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2015 - 12:41:05

Ja korzystam z biura rachunkowego Elephant finance Mają duże doświadczenie i starają się w obiektywny, rzetelny ale również ludzki sposób doradzić, zawsze znajdą czas na rozmowę i poradę.

#50 ~czsdw~

~czsdw~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2015 - 14:08:55

Biuro rachunkowe Elephant finance pomaga otworzyć firmę, wybrać sposób opodatkowania, zarejestrować pracowników, prowadzą również obsługę kadrową oraz płace. Full serwis i to całkiem online.

#51 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2015 - 21:27:49

Przoniesłem swoją księgowość do gamatax.pl w Warszawie bo poprzednio miałem problem żeby uzyskać bilnas zysków i strat kóry bardzo potrzebowałem a w ekcie czykałem na niego 3 miesiące. Właściciel powiedziła że prosiłem  nie odpowiedniem momencie, bo właśnie robi zamknięcie miesiąca i nie można przeszkadzać. z Gamatax współpracuje z nimi już ponad 3 lata i dlatego polecem gorąco. Wiem co znaczy szukać dobrą księgowość dla swojej firmy - dobry kontakt to podstawa :) Powodzenia

#52 ~vdee~

~vdee~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2015 - 09:00:18

Najlepsze ceny i to po długim porównaniu ma omegakancelaria.pl, jeżeli chodzi o Sosnowiec. Da się dogadać we wstępnym okresie prowadzenia działalności gospodarczej na niskie stawki, które później w zależności od uzyskiwanego dochodu mogą się lekko podnieść. Księgowa rozumie główne problemy biznesu :)

#53 Cegla

Cegla

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 09:18:22

Niestety kwestie księgowe są w Polsce tak skomplikowane, że niekiedy nie sposób ogarnąć wszystkiego samodzielnie – nawet jeśli bardzo się chce. Moi rodzice wynajęli do tego biuro rachunkowe http://avalis.pl/ i są z nich bardzo zadowoleni. 

#54 suntrack

suntrack

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 11:23:39

My od wielu lat korzystamy z pomocy firmy Biuroksiegowosci.com.pl

i jesteśmy zadowoleni. Jak dotąd w przypadku kontroli wszystko było ok. Polecamy.

#55 carmena27

carmena27

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 04 październik 2015 - 18:41:38

Księgowa może być opcją ok, o ile jest to naprawdę dobra księgowa, która ciągle się dokształca. W innym wypadku należy korzystać z biura rachunkowego, oczywiście takiego zaufanego, które ma dobre opinie wśród klientów. 

#56 ~Joanna K.~

~Joanna K.~
  • Goście

Napisano 09 październik 2015 - 08:19:55

Firma, w której pracuje zleca wszystkie księgowe sprawy do biura rachunkowego Support. Nie wiem dokładnie jakie są koszty usługi, ale współpraca przebiega bez problemów. Kontaktujemy się właściwie tylko przez telefon lub internet, ale przepływ informacji jest bardzo dobry. 

#57 ~rafałafał~

~rafałafał~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 18:14:04

Ja mogę doradzić firmę, z której sam korzystam, nazywa się superksięgowa. Firma solidna, usługi na tym samym poziomie, jak u tradycyjnych biur rachunkowych, które rozliczały mnie wcześniej. wyliczą KPIR, ZUS, VAT . Wgląd w dokumenty mam praktycznie cały czas, aplikacja działa na telefonie. Kwestia gustu i znalezienia zaufanej firmy, dla mnie online jest ciekawym rozwiązaniem, obniżającym koszty, ja ze swoim pakietem – comfort zaoszczędzam ok 150 zł na księgowości, co w skali roku daje 1800zł

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2015 - 09:24:48

Polecam również KSIĘGOWA Bogusława Lewandowska na ul. Konopnickiej w Słupsku, sprawdzona i rzetelna firma

polecam

#59 KrystianN

KrystianN

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 17 listopad 2015 - 14:55:01

Jeżeli szukacie dobrego biura rachunkowe mogę polecić http://optimumbiuro.com.pl/ z którym aktualnie współpracuję, firma pomaga mi we wszystkich sprawach związanych z księgowością, większość spraw załatwiam z nimi przez internet jest to dla mnie bardzo wygodne.

#60 ~bcccf~

~bcccf~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 13:39:50

Ja polecam Ci lcco.pl Z tego co widzę, przychodząc do biura, to zaufało im sporo klientów, a ich liczba stale wzrasta. To chyba o czymś świadczy. O cokolwiek bym nie zapytał, zawsze otrzymuję szybką i konkretną odpowiedź, stąd moja pewność że są na bieżąco ze wszystkim.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych