Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobra księgowa lub biuro rachunkowe

197 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~marcin3333~

~marcin3333~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 15:30:59

W przypadku kadr i płac to ja mogę podpowiedzieć taką firmę jak Cafe Finance (ich strona – cafefinance.pl). Wyliczają wynagrodzenia, robią listę płac, deklaracje dla ZUS, naliczanie urlopów, naliczanie zaliczek na dochodowy...no robią po prostu wszystko w tym temacie. I co miesiąc wysyłają mi info na temat przelewów, jakie muszę zrobić dla ZUS i US z tytułu zatrudniani a pracowników.

#22 Biton

Biton

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 17 grudzień 2014 - 09:59:41

a nie lepiej zrobić sobie kurs księgowości i nie płacić komuś za obsługę firmy?  Ja tak zrobiłem i zapisałem się na http://www.bc1.pl/sz...urs-ksiegowosci . Nie ma sensu płacić księgowej  jak można samemu się nauczyć. 

#23 ~Noworecki~

~Noworecki~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 15:41:55

Ja korzystam z biura w Mysłowicach, właścicielką jest Edyta Woźniak. Możesz tam zadzwonić: 797-731-380 Nie przejmuj się odległością, w tych czasach to nie problem :)

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2015 - 18:54:21

Spier***ać pedały z reklamami. Słabi jesteście skoro musicie sięreklamować na drugim końcu Polski.

#25 ~torret~

~torret~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 10:53:06

U mnie wszystkim zajmuje się księgowy z firmy Maks ( nowa-ksiegowa.com.pl). Mam dobre doświadczenia z tą firmą, jeszcze nie było takiej sytuacji, żeby coś się w papierach nie zgadzało. Jak mam ich na podorędziu to się też mniej przed kontrolami stresuję.

#26 Tomeeek

Tomeeek

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 26 marzec 2015 - 12:10:59

a nie chcesz skorzystać z bura rachunkowego online? wszystko masz załatwiane zdalnie www.business-tax.pl to jest biuro akurat z Wrocławia, z którego korzystam i mogę polecić (pozdrawiam moją ukochaną księgową Beatę!  :) ) ale jest mnóstwo biur online, poszperaj trochę w sieci albo za pomocą platformy biur online www.mojebiuro24.pl na pewno coś znajdziesz, a taka opcja jest dużo tańsza, niż stacjonarne biuro rachunkowe

#27 ~honier~

~honier~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2015 - 14:12:27

Jeszcze tutaj dla konsultacji - russellbedford.pl/pl/

Akurat jeśli księgowość jest trudna, problemy do rozwiązania bardzo skomplikowane, to lepiej zatrudniać kogoś z dorobkiem...

#28 ~krzysiek~

~krzysiek~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2015 - 17:20:40

A co myślicie o Tax Care? Dobra księgowość czy raczej średnia? No i jak z cenami?

#29 ~jarek~

~jarek~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 20:47:37

dobra, u mnie się sprawdzają, byłem zadowolony z obsługi i przy jdg i teraz przy spółce. ceny ok, nie wyższe niż w innych biurach, a mają więcej w ofercie.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 22:56:51

Co tak mało reklam?

#31 ~agads~

~agads~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2015 - 13:23:49

Niedawno zacząłem współpracę z biurem rachunkowym z Warszawy Wawer i póki co jestem bardzo happy. Mam więcej czasu na prowadzenie biznesu, nie muszę się już stresować różnymi ewidencjami i rozliczeniami dla urzędów. Cała dokumentacja firmowa jest w dobrych rękach. Więcej o tym biurze, z którym współpracuję jest na ich stronie ksiegowawawer.pl.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2015 - 13:48:46

Niedawno zacząłem współpracę z biurem rachunkowym z Warszawy Wawer i póki co jestem bardzo happy. Mam więcej czasu na prowadzenie biznesu, nie muszę się już stresować różnymi ewidencjami i rozliczeniami dla urzędów. Cała dokumentacja firmowa jest w dobrych rękach. Więcej o tym biurze, z którym współpracuję jest na ich stronie ksiegowawawer.pl.

nie polecam zupełnie, szkoda nerwów i czasu

#33 AnnaPandora

AnnaPandora

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 02 lipiec 2015 - 13:32:43

Ja od paru lat korzystam z http://www.kancelari...iegi-Rachunkowe i muszę stwierdzić, że to bardzo profesjonalne biuro. Wcześniej miałam spore problemy z podatkami, ale z ich pomocą udało mi się wybrnąć z kłopotów, dlatego też polecam...

#34 ~propek1234~

~propek1234~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 09:07:35

Mi się poszczęściło z biurem KDS. Działają szybko, rzetelnie, dbają o szczegóły. Nie ma problemów z kontaktem, zawsze ktoś jest pod telefonem, niemal o każdej porze dnia i nocy można liczyć na poradę. Więcej o cenach, pakietach itp. jest na ich stronie ksiegowosc-dla-spolek.pl.

#35 ~JJ~

~JJ~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2015 - 11:44:07

I przede wszystkim jest to biuro na miejscu, a nie w Warszawie czy w Rzeszowie. 

Niestety juz nie swiadczy uslug ksiegowych

#36 ~wareda~

~wareda~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 08:43:38

Możesz skorzystać z oferty firmy TAX CONSULTING. Plusem tego biura podatkowego jest przede wszystkim duża elastyczność obsługi – klienci mogą umawiać się na spotkania po podstawowych godzinach pracy biura, wysyłać dokumenty pocztą, załatwiać sprawy mailowo.

#37 AdamNowak

AdamNowak

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 lipiec 2015 - 11:23:03

Ja od kilku lat korzystam z biura rachunkowe KAWECCY z siedzibą w Będzinie. http://www.kaweccygroup.pl

Ale firmę mam zarejestrowaną w Koszalinie.

W tych czasach można współpracować z każdym biurem w Polsce.

Pozdrawiam,

Adam Nowak.

#38 Malin

Malin

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 17:30:41

Polecanie biura rachunkowego to ciężki temat :)
Po pierwsze musisz zebrać trochę informacje o takowym, ile jest lat na rynku, jaki jest zespół, kto jest właścicielem i jakie zajmował stanowiska wcześniej. Możesz sprawdzić biuro rachunkowe Imperial z Gdańska - może Ci podpasują. Natomiast pamiętaj - dokładnie przeanalizuj ofertę oraz same biuro. Pozdrawiam

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2015 - 21:33:38

same reklamy,

#40 ~MAcije~

~MAcije~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 21:25:12

nie polecam zupełnie, szkoda nerwów i czasu

Hmm...a może tak konkretniej??? Ja akurat jestem zadowolony, bo są dyspozycyjni i na miejscu. Babka która prowadzi ma mega doświadczenie, bo pracowała jako dyrektor finansowy w dużej spółce... i dużo podpowiada. Większość okolicznych biur to przeklepywacze faktur. A to akurat jest mi średnio potrzebne;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych