Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobra księgowa lub biuro rachunkowe

197 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~hann81~

~hann81~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 15:13:10

Polecam serdecznie www .brbilans. com. To jedne z najlepszych biur, a jakie natrafiłem. Posiada niezbędny certyfikat Ministerstwa Finansów dla usługowego prowadzenie ksiąg podatkowych i rachunkowych.

#182 Beti85

Beti85

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 17:36:55

Świetnie się sprawdza księgowość online. Większość ludzi się boi, że bez kontaktu na żywo pozostanie z rachunkowością własnej firmy samemu, ale to nie prawda. Ze strony takich firm można liczyć na pomoc w każdej chwili i na odpowiedź na każde pytanie, np. w jaki sposób można złożyć wniosek do ceidg?

#183 kk0011

kk0011

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 14 sierpień 2018 - 16:29:25

Najlepiej mieć styczność tylko z specami w swojej dziedzinie. Jeśli chodzi o biuro rachunkowe to zdecydowanie jest to bookkeeping - Warsaw. Zarówno ja,jak i moi znajomi jesteśmy w 1000% usatysfakcjonowamwi współpracą

#184 Miła1

Miła1

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 17 październik 2018 - 09:42:20

Do firmy potrzeba też dobrego adwokata, ktory będzie zajmował się sporządzaniem umów itd. Mówię to już z doświadczenia bo sama juz potrzebowałam do mojej firmy jakiejś kancelarii, która zamiast mnie będzie ogarniać takie wszystkie sprawy prawne. Bo ogólnie niestety nie każdy własciciel firmy, a wątpię by jakikolwiek, tak dobrze znał się na prawie. Ja tak trafiłam na kancelarię adwokacką Wojas Pawlak i z tego bardzo się cieszę.

#185 ~2558~

~2558~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 13:02:27

Do firmy potrzeba też dobrego adwokata, ktory będzie zajmował się sporządzaniem umów itd. Mówię to już z doświadczenia bo sama juz potrzebowałam do mojej firmy jakiejś kancelarii, która zamiast mnie będzie ogarniać takie wszystkie sprawy prawne. Bo ogólnie niestety nie każdy własciciel firmy, a wątpię by jakikolwiek, tak dobrze znał się na prawie. Ja tak trafiłam na kancelarię adwokacką Wojas Pawlak i z tego bardzo się cieszę.

Spamuj dalej a się będziesz musiał sam bronić...

#186 ~julka5677~

~julka5677~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 14:58:29

Ja mogę polecić solidne biuro rachunkowe - superksiegi.pl z Wrocławia. Mój mąż korzysta z nich, prowadzimy razem firmę. Jak do tej pory ceny fajne, księgowe sympatyczne i na bieżąco ze zmianami prawnymi. Także warto sprawdzić ofertę.

#187 Zorka

Zorka

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 12:43:10

Kiedyś korzystałam z usług jednej księgowej, ale nie sprawdziło się to w naszej firmie, więc zleciliśmy sprawy księgowe firmie zewnętrznej. To była bardzo dobra decyzja, bo mają z 20 lat doświadczenia. Na http://www.doradcapo...o-ksiegowy.html możecie przejrzeć ich ofertę :)

#188 araven

araven

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 06 styczeń 2019 - 20:04:51

Jeżeli posiadasz dużą firmę, to być może zatrudnienie księgowej byłoby dobrym rozwiązaniem. Ale zawsze tez możesz zlecić prowadzenie spraw do biura rachunkowego. My korzystamy z bookkeeping in Warsaw Współpracujemy razem już kilka lat, i ani razu nie mieliśmy żadnych problemów. Obsługa na wysokim poziomie, wszystko solidnie i na czas.

#189 mon_dzia

mon_dzia

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 16:08:09

Wszędzie tylko reklamy i reklamy biuro rachunkowe zgierz, biura rachunkowe itp. ktoś szuka odpowiedzi na konkretne pytania a kazdy tylko wypycha to za co mu placa :( doczego ten internet doprowadzil... 

A tak na poważnie polecam biura gdzie mają doświadczony personel z certyfikatem księgowym, które dbają o klienta. Często jest tak, że firma nie zna swoich klientow i rozpoznaje je tylko po numerkach. One tez dobrze prowadza ksiegowosc, ale ja wole gdy moja ksiegowa mnie poznaje i mowi mi po imieniu, a w dodatku zawsze szybko odpowie na moje pytania czy to mailowo lub telefonicznie, gdy bardzo szybko potrzebuje odpowiedzi

#190 ~miki789~

~miki789~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 15:12:39

Podpowiem ludzi z biura GUT (tu jest ich oferta: gut-rachunkowosc.pl). Nie mam powodów do narzekań odkąd przeniosłem do nich księgowość. Bez fuszerki i robienia rozliczeń na odwal...a miałem podobne historie u poprzedniego księgowego, którego ciągle trzeba było pilnować i stać nad nim żeby nic nie nakręcił...

#191 ~lubianka~

~lubianka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 00:49:18

Obecnie nie warto sie ograniczać biorać pod uwage miejsce prowadzenia działalności, bo księgowośc może byc prowadzona zdalnie. Ja mam prowadzoną przez TaxCare i sprawdzili się w tym całkiem niezle. Usługi księgowe są niedrogie, a to nie jedyne usługi które poproponują dla firm. 

#192 tari

tari

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 04 luty 2019 - 07:39:45

Dużo zależy od wielkości i rodzaju prowadzonej działalności. Nie zawsze przejście na księgowość online, będzie najlepszym rozwiązaniem. W naszej firmie sprawy księgowe prowadzi EC Biuro Rachunkowe, jak dotąd współpraca układa się świetnie. Bardzo miła obsługa, a w razie wątpliwości, pracownicy cierpliwie wszystko wytłumaczą.

#193 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 19:32:07

Polecam bardzo dobre biuro rachunkowe prawoipodatki.com, są naprawdę profesjonalni

#194 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 19:40:13

A czy ktoś korzystał z usług biura rachunkowego prawoipodatki.com? Jakieś opinie?

#195 ryzor66

ryzor66

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 05 wrzesień 2019 - 08:43:11

Do księgowości przydałby się również odpowiedni program księgowy, który będzie wspierał prowadzenie KPiR, ryczałtu czy ewidencję środków trwałych https://www.pcbiznes...iega-podatkowa/

#196 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2020 - 09:33:56

Mogę smiało polecić:

generaloutsource.pl

:)

#197 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 13:55:15

Ja od siebie mogę polecić biurocyfra.pl

#198 AgataW

AgataW

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 03 marzec 2020 - 10:05:19

Jeżeli chodzi o profesjonalne biuro rachunkowe to z pewnością mogę polecić  biuro rachunkowe w Trzebnicy - https://biuro-rachunkowe.chost.pl/. Nieraz zmieniałam biura bo zawsze było coś nie tak, a tego bym nie zamieniła na żadne inne. Podoba mi się profesjonalizm, wiedza, zainteresowanie i troska o klienta.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych