Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dobra drukarnia w Ustce?

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Kasieńka~

~Kasieńka~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 20:32:21

A wiecie, która z tych drukarni ma w swojej ofercie gadżety reklamowe jak podkładki pod kubek, magnesy reklamowe czy koszulki?

#22 ~Kolorlove Projekty~

~Kolorlove Projekty~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 13:54:51

www.kolorloveprojekty.blogspot.pl najtańszy druk reklamy w Polsce i Jeleniej Górze. Ulotki wizytówki, plakaty, banery i wiele innych. Zapraszamy

#23 nka

nka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 21 październik 2013 - 17:48:25

Ja korzystam z drukarni internetowej. Zajrzyj na tanie ksero warszawa. Naprawdę dobra oferta i szybka realizacja. 

#24 ~mrmyers~

~mrmyers~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 11:05:20

Jeśli chcecie coś porządnie wydrukować, to tylko u nich http://chronocolor.pl/  Poza tym zrealizują każdy projekt, każdy pomysł. Zwyczajnie stwierdzam: rewelacja!

#25 ~aney~

~aney~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 12:39:26

Ja też polecam drukarnię Drukon :)

#26 ~kontka~

~kontka~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 14:59:22

Ja również jakiś czas temu drukowałam ulotki do swojego miejsca pracy (gabinet kosmetyczny) i również w ramach oszczędności skorzystałam z usług drukarni internetowej. Porównałam sobie ceny w drukarniach stacjonarnych i tych internetowych i naprawdę wychodzi na korzyść tych drugich. Zdecydowałam się na OpenPrint.pl - ponieważ było tam zdecydowanie najtaniej no i dodatkowo z darmową wysyłką ;)

Nie nastawiałam się na początku na wysoką jakość druku ale byłam bardzo milo zaskoczona. Wszystko wykonane na dobrej jakości papierze, druk również bez zastrzeżeń.

Pozdrawiam.

#27 ~jozek~

~jozek~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2014 - 14:43:16

jak nie znalazłeś nic w Ustce to mozesz zawsze skorzystać z jakiejś drukarni internetowej, tak wiele ich tu polecono :) sam byłem klientem agencji reklamowej i maja tez drukarnie, byl to Sklep Reklamowy latwo znajdziesz w wyszukiwarce, drukowałem wizytówki i w takiej samej wielkosci kalendarze takie do portfela

#28 Anita1004

Anita1004

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 13 lipiec 2014 - 17:14:43

jak nie znalazłeś nic w Ustce to mozesz zawsze skorzystać z jakiejś drukarni internetowej, tak wiele ich tu polecono :) sam byłem klientem agencji reklamowej i maja tez drukarnie, byl to Sklep Reklamowy latwo znajdziesz w wyszukiwarce, drukowałem wizytówki i w takiej samej wielkosci kalendarze takie do portfela

dokładnie... większośc tych internetowych drukarni oferuje bezpłatną dostawę, więc nie trzeba się obawiać, że mieszkając w ustce trzeba doliczać koszty dostawy z np. Warszawy...  jeśli ktoś tu ciągle poszukuje namiarów na niedrogiego dostawcę składanych ulotek, polecam ten adres: http://www.onlinepri...31-aa&ci=007726

#29 ~zbigte~

~zbigte~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2014 - 09:31:53

Kasieńka, sprawdz to co polecil jozek, w tym sklepo drukarni maja tez gadzety

#30 ~mikus~

~mikus~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2015 - 20:16:45

jest tyle internetowych drukarni...

#31 ~Dymsza~

~Dymsza~
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 14:08:31

Dobra drukarnia pracuje na Bunkrach w Ustce, informacje w okienku biura od pojedynczych druków taniej niż w Słupsku.

#32 ~tops~

~tops~
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 19:43:21

nie wiem czy już się otworzył, ale w Gdyni ma byc ten sklep reklamowy

#33 ~marek1980~

~marek1980~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2015 - 21:34:43

Jeśli chodzi mały nakład i o szybką realizacje zlecenia polecam drukarnie online Grafcraft.pl ceny można negocjować.

Wydruki są bardzo dobrej jakości oraz realizują nietypowe zlecenia. prowadzą studio graficzne, mnie przygotowali projekt ulotki i folderów.  Jestem bardzo zadowolony z efektu.

#34 Edi74

Edi74

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 18 sierpień 2016 - 08:52:51

No ja też od jakiegoś czasu wykonuje takie rzeczy w drukarniach internetowych. Ostatnio znalazłem fajną: http://diamond-druk.pl/ - mają dobre ceny i satysfakcjonującą jakość druku.

#35 mareckilen

mareckilen

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 07:33:24

Również jakiś czas temu przerzuciłem się na druk w drukarni internetowej. Jak narazie najlepiej wypadła drukarnia http://www.pulsdruk.warszawa.pl/ bo wykonują zlecenie bardzo szybko i w bardzo przystępnej cenie. Zauważyłem, że zamówione u nich wizytówki miały też dużo lepszą jakość niż wszystkie inne, jakie do tej pory gdziekolwiek widziałem.

#36 doriankol

doriankol

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 12:32:45

ja mogę Tobie napisać z prywatnego doświadczenia, jaka drukarnia onlina dla mnie jest najlepsza względem cena jakość oraz szybkość zrealizowania, a uwierz, że już sporo drukarni mi robiło wydruki, najbardziej pasuje mi drukarnia http://drukpolska.pl uważam, że warto przetestować zaś samodzielnie wybrać, która będzie Tobie najlepsza, wszystko zależy po prawdzie na czym Tobie najbardziej zależy, mi np na jakości bo twierdzę, że jak mnie widzą tak o mnie mówią, ale to już moje osobiste spostrzeżenie :)

#37 JakupKrul

JakupKrul

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 10:22:16

Może jakaś internetowa drukarnia ulotek? Zobacz np. tutaj https://diamond-druk.pl/druk-ulotek - to może być dobre rozwiązanie jeśli nie masz jakiejś dużej ilości pieniędzy, a mimo to chciałbyś się nieco rozreklamować na rynku lokalnym :)

#38 Acedonson

Acedonson

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 06 lipiec 2017 - 10:05:25

Ja korzystam z usług drukarni internetowej. Szybka realizacja, dobra jakość, ceny lepsze niż w drukarniach stacjonarnych a czas w którym otrzymuję materiały w cale nie różni się od zwykłych drukarni.

#39 chrisso22

chrisso22

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 02 sierpień 2017 - 13:05:31

Polecam drukarnie http://drukarniadpi.pl/ oferują profesjonalny druk wielkoformatowy, cyfrowy i offsetowy w dobrej cenie. Drukowałem u nich już kilka razy i zawsze byłem zadowolony z wydruku. Do tego są terminowi, więc druk zawsze jest na czas :)

#40 patryk222

patryk222

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 01 luty 2018 - 11:32:49

Ja zamówiłem sobie wszystko online z bardzo dobrej drukarni A3extra, którą oczywiście polecam. Mają świetną ofertę, jeśli chodzi o cenę i jakość produktów. Bardzo je polecam, bo nie spotkałem się z lepszymi. Dodatkowo mają w swojej ofercie nadruki na koszulki, na które ja już mam swój mały plan. Skoro ulotki były super, to koszulki na pewno też będą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych