Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dobra drukarnia w Ustce?

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 missfox

missfox

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 17:25:15

Poszukuje drobrej i niedrogiej drukarni, ktora wydrukuje składane ulotki reklamowe dla mojego zakładu fryzjerskiego. Możeci mie cos polecić? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi :)

#2 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 19:24:09

Kup se ksero,
w Pustce nie ma już żadnej drukarni

#3 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 22:12:27

Kup se ksero,
w Pustce nie ma już żadnej drukarni

A JÓZIO JASKUŁA na Kopernika.

#4 missfox

missfox

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 16:58:52

wyglada na to, ze nie mam zbyt duzego wyboru jesli chodzi o drukarnie w Ustce...
Zaczelam szukac na internecie i chyba zdecyduje sie na print24, wydaje mi sie, ze bedzie najlatwiej

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 18:12:22

ja drukuję o pana Nojka z Grunwaldzkej, malem pare firm ale on jest ok
nr tel 600960516
moze nie jest tani ale szybko robi i elegancko

#6 ~sara.may~

~sara.may~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 14:49:13

ja już dawno przeniosłam takie rzeczy do drukarni internetowej , jest taniej niż normalnie. Od 2 lat drukuję w drukarni tpsdruk, dostawę mają darmową, a sama jakość druku jest w porządku, Ceny są dużo niższe niż w drukarniach tradycyjnych. I wszystko mogę załatwić bez wychodzenia z domu.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 15:35:48

ja wolę parę zł doplacić i wspierać nasz lokalny biznes. polecam pana Nojka

#8 ElArturo

ElArturo

Bywalec

• PipPipPip
  • 78 postów

Napisano 07 luty 2013 - 19:03:00

Ogólnie kiedyś zlecałem wszystko u Pana Michała na wyjeździe z Ustki, lecz już jest zamknięta :/

#9 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 10:16:28

Ja ostatnio korzystam z drukarni internetowych nie ma kolejek i oszczędzasz dużo czasu na jeżdzeniu na drugi kraniec miasta. W tej chwili współpracuje z TPSdruk jak na razie najlepsza drukarnia online na jaką trafiłem. W mojej opini mają naprawdę miła obsługę, dużo niższa cena niż w zwykłej drukarni z której do tej pory korzystałem przy takiej samej wysokiej jakości wydruku i to co mnie najbardziej zaskoczyło darmowa wysyłka, która doszła do mnie już na drugi dzień po przesyłce. Z chęcią mogę Ci ją polecić. Tutaj jest link do strony z cennikiem online :) http://www.tpsdruk.pl/

Pozdrawiam, Dawid :D

#10 ~agn~

~agn~
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 13:47:49

I jak polecam drukarnie internetowe, to duża wygoda i nie traci się czasu, kurier przywozi paczkę we wskazane miejsce.
Najlepsza drukarnia z której korzystałam to http://www.tpsdruk.pl/ .

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 10:29:01

a ja drukuje w empiku. i na sluzbowej drukarce w ratuszu :)

#12 heca

heca

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 11:33:53

Ja mam od czasu do czasu do wyrdukowanie ulotki A6 w większej ilości. Niestety, nie mogę skorzystać z patentu poprzednika i wydrukować na służbowej drukarce, dlatego zamawiam ulotki w sklepie online. Miałem trochę doświadczeń z tego typu firmami i najlepiej sprawdza się http://graficzneprojekty.pl/sklep Mają dobre ceny (+program lojalnościowy) i przyzwoite terminy realizacji. Co do jakości to jesetm zadowolony, bo drukują naprawdę ładnie.

#13 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 15:52:06

W Ustce osobiście nie znam dobrej drukarni mieszkam w Słupsku i kożystałem jakiś czas temu z usług drukarni http://www.greendruk.pl/ druk ulotek i druk plakatów odbył się w sposób błyskawiczny i profesjonalny. Zawodowo jestem grafikiem i potrafiłem przygotować projekt graficzny według wytycznych drukarni jednak osoby które mają z tym problem mogą zamówić profesjonalny projekt graficzny właśnie w tej drukarni. Jednym słowem bardzo profesjonalne podejście do klienta! Polecam w 100% http://www.greendruk.pl/

#14 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 19:35:09

Ja również uważam, że drukarnia http://www.greendruk.pl/ jest drukarnią godną polecenia. Na pierwsze zamówienie otrzymałem rabat -10% od cen ze strony internetowej.

#15 ~h2o~

~h2o~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 10:50:28

Missfox, gdzie zleciłaś ostatecznie druk?

#16 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2013 - 10:51:48

Jeśli jeszcze nie wydrukowałeś to sprawdź drukarnię Drukon. Ja właśnie u nich zamówiłem wczoraj ulotki i z tego co napisali mi na maila, jutro kurier z paczką będzie już u mnie.
W ogóle firma bardzo profesjonalna. Powiadomienie o zamówieniu dostałem nie tylko na maila, ale także SMS-em :)

#17 lukrecyja0

lukrecyja0

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 08 lipiec 2013 - 11:17:52

Ja polecam przerzucić się na kupowanie w drukarniach internetowych, ja często zamawiam druk katalogów dla firmy mojego męża i jest najtaniej i przesyłka prosto do firmy czy domu. Każdy kto kupuje online wie jakie jest to wygodne i co ważniejsze TANIE!  ;) dodatkowo liczna konkurencja zmusza do obniżenia cen i czasem można wydrukować kilka setek ulotek za naprawdę niskie pieniądze. 

#18 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 17:17:56

Polecam drukować w internecie znalazłam www.qprint24.pl szybko, tanio, solidnie będę drukować tylko u nich.

#19 ~patio~

~patio~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 13:53:11

Jak jeszcze nie wybrałeś to warto sprawdzić ofertę firmy Cewe Print. Wiem, że robią ulotki, kalendarze, ale mają też w ofercie papier firmowy i broszury.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 12:32:06

Sprawdź cyfrowo offsetowa drukarnie WWW.DRUKARNIAONLINE.NET dobra i solidna nie mam porównania czy tania

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych