Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Do Pana posła Roberta Biedronia

Biedroń poseł prezydent Słupsk

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~słupszczanka :)~

~słupszczanka :)~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 12:36:15

Panie pośle, oddałam na Pana swój głos w I turze wyborów, gratuluję przejścia do II tury :)

Dlaczego zaufałam Panu ? Bo uważam, że w naszym skorumpowanym mieście potrzeba kogoś z zewnątrz. Kogoś uczciwego i pracowitego, nie uwikłanego w znajomości i układy naszego miasteczka, a Pana za takiego uważam po swoich obserwacjach życia politycznego kraju.

Po 3 kadencjach byłego prezydenta nasze miasto można porównać do pajęczej sieci. Sieci układów, korupcji, nepotyzmu. W miejskich spółkach i placówkach od lat siedzą te same osoby na kierowniczych i pierwszorzędnych stanowiskach. Rzadko kiedy konkursy wygrywały osoby z kierunkowymi kwalifikacjami, rzadko kiedy wygrywały te, które miały najlepsze kwalifikacje i doświadczenie. Od lat widzi te same dyrektorki w oświacie, dyrektorów spółek itd.. A większość zwalnianych stanowisk w ratuszu, szkołach, miejskich spółkach obsadzane były poprzez znajomości i z tzw. "nadania z ratusza". Wreszcie dyrektorzy wydziałów w ratuszu....mam ochotę zapytać - czy te stanowiska są dożywotnie ?

Wierzę, że jeśli zostanie Pan prezydentem naszego miasta, zmienią się zasady. Nie oczekuję cudów, wiem że miasto jest w tragicznej sytuacji finansowej i wiem że ani Pan ani nikt inny nie wyciągnie kasy z kieszeni i magicznie nie uzdrowi miasta w jedną kadencję. Ale liczę na to że będzie Pan ciężko pracował by choć wyciągnąć trochę Słupsk na prostą. I wierzę, że w końcu normalny człowiek z kwalifikacjami będzie miał szansę wygrywać konkursy na stanowiska w publicznych placówkach. Bo teraz takich szans nie mamy, co najmniej od ostatnich 12 lat :)

Powodzenia!

#2 ~SPIN~

~SPIN~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 13:00:25

SŁUPSZCZANKO ZOBACZ KIM SIĘ OTACZA ,,,PRÓŻNA TWOJA NADZIEJA

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 13:06:59

Panie Pośle, ja także oddałem na Pana swój głos. To co napisała powyżej słupszczanka jest prawdą. Myślę, że Pan zrobi porządek w instytucjach i spółkach podległych ratuszowi, w miarę uzdrowi Pan sytuację w tym skorumpowanym mieście. Życzę Panu wygrania wyborów na prezydenta naszego miasta. Powodzenia Panie Robercie.

#4 ~słupszczanin~

~słupszczanin~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 13:14:47

Patrzcie jakiego upodlenia miasta trzeba było, żeby ludzie się obudzili. Biedroń jest skazany na uczciwość, tyle sitew będzie czyhało na jego potknięcie... Jesli nie on to nikt inny???. Konwiński? Jasno zadeklarował, że jego celem jest wygranie 2 tury a nie dobro miasta. Wiecznym, biernym, miernym ale wiernym działaczom partii mówię stop! Ma Pan mój głos w drugiej turze!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 13:31:08

A ja te same słowa kieruję do Pana Konwińskiego i wierzę, że to on oczyści miasto z ludzi , którzy wdarli się na stołki dzięki  układom z prezydentem; kolesie są  fajni na prywatnych imprezach, ale w samorządowych instytucjach czas na kompetencje. Oby Pan Konwiński potrafił stanąć ponad kolesiostwem, oby.

#6 ~1kolega2kolegi~

~1kolega2kolegi~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 14:47:31

A ja te same słowa kieruję do Pana Konwińskiego i wierzę, że to on oczyści miasto z ludzi , którzy wdarli się na stołki dzięki  układom z prezydentem; kolesie są  fajni na prywatnych imprezach, ale w samorządowych instytucjach czas na kompetencje. Oby Pan Konwiński potrafił stanąć ponad kolesiostwem, oby.

On potrafi - brać kasę i nawet nie bardzo chce przy tym mu się stać.

Pokazał przez prawie 2 kadencje sejmowe - mowę mu odebrało, czy ki diabeł - dla niego pasuje określenie - niemy łabędź - chyba, że sejm nazwiemy niemym.

Kandydat na prezydenta bez wyrazu, ewentualnie z głupim wyrazem twarzy.

#7 ~1kolega2kolegi~

~1kolega2kolegi~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 14:50:18

Mądrzejszymi od ciebie, a ciebie krew zalewa.

#8 ~pokropek~

~pokropek~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 15:30:57

Gratuluję poczucia humoru !

Uczciwi, pracowici, a zwłaszcza nieuwikłani oraz posiadający kompetencje i doświadczenie są oczywiście lokalni pomagierzy towarzysza Biedronia - panowie Kido i Obecny na przykład ?

Chociaż może doświadczenia to nie powinienem im odmawiać - zwłaszcza tego z epoki prezydenta Mazurka i wczesnych lat rządów Kobylińskiego.

Jeśli już mamy w ten sposób cokolwiek zmieniać, to może poszukajmy jakichś wikingów czy innych hunów - kraść może nie będą ale gwałcić i palić to owszem, a nam przecież tylko igrzysk w naszym pięknym mieście brakuje ?

Wszystkim cieszącym się z wyniku wyborów samorządowych, zwłaszcza młodzieży, polecam lekturę historycznych wydań lokalnych gazet. Może niewiele tego się znajdzie (bardziej w bibliotece niż w internecie) lecz wystarczy by skojarzyć nazwiska i osoby, i przekonać się o "pożytku" jaki możemy mieć z ludzi starających się o rządzenie nami.

Ja uważam, że zarówno zawartość list kandydatów jak i wynik wyborów źle świadczy o kondycji intelektualnej słupskiej społeczności, a jeszcze gorzej o zaangażowaniu w sprawy miasta. Dopóki to się nie zmieni rządzić będą ludzie z przypadku, z dawnych układów i może nawet jacyś popaprańcy, a miasto całkiem zejdzie na psy.

#9 ~1kolega2kolegi~

~1kolega2kolegi~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 16:17:53

Gratuluję poczucia humoru !

Uczciwi, pracowici, a zwłaszcza nieuwikłani oraz posiadający kompetencje i doświadczenie są oczywiście lokalni pomagierzy towarzysza Biedronia - panowie Kido i Obecny na przykład ?

Chociaż może doświadczenia to nie powinienem im odmawiać - zwłaszcza tego z epoki prezydenta Mazurka i wczesnych lat rządów Kobylińskiego.

Jeśli już mamy w ten sposób cokolwiek zmieniać, to może poszukajmy jakichś wikingów czy innych hunów - kraść może nie będą ale gwałcić i palić to owszem, a nam przecież tylko igrzysk w naszym pięknym mieście brakuje ?

Wszystkim cieszącym się z wyniku wyborów samorządowych, zwłaszcza młodzieży, polecam lekturę historycznych wydań lokalnych gazet. Może niewiele tego się znajdzie (bardziej w bibliotece niż w internecie) lecz wystarczy by skojarzyć nazwiska i osoby, i przekonać się o "pożytku" jaki możemy mieć z ludzi starających się o rządzenie nami.

Ja uważam, że zarówno zawartość list kandydatów jak i wynik wyborów źle świadczy o kondycji intelektualnej słupskiej społeczności, a jeszcze gorzej o zaangażowaniu w sprawy miasta. Dopóki to się nie zmieni rządzić będą ludzie z przypadku, z dawnych układów i może nawet jacyś popaprańcy, a miasto całkiem zejdzie na psy.

No, no.

Historyk, archeolog i "weteryniarz" w jednej osobie zabrał głos.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 16:22:28

Niech mają swojego Biedronia  cięzko sobie na niego zapracowali    :lol:  :lol:  :lol:  jaki kram taki pan

#11 ~miętki Janek~

~miętki Janek~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 16:44:03

takze spodziewajcie sie WIELKICH PROMOCJI na - rurki , apaszki - TĘCZOWY SŁUPSK

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 19:48:36

Panie pośle, oddałam na Pana swój głos w I turze wyborów, gratuluję przejścia do II tury :)

Dlaczego zaufałam Panu ? Bo uważam, że w naszym skorumpowanym mieście potrzeba kogoś z zewnątrz. Kogoś uczciwego i pracowitego, nie uwikłanego w znajomości i układy naszego miasteczka, a Pana za takiego uważam po swoich obserwacjach życia politycznego kraju.

Po 3 kadencjach byłego prezydenta nasze miasto można porównać do pajęczej sieci. Sieci układów, korupcji, nepotyzmu. W miejskich spółkach i placówkach od lat siedzą te same osoby na kierowniczych i pierwszorzędnych stanowiskach. Rzadko kiedy konkursy wygrywały osoby z kierunkowymi kwalifikacjami, rzadko kiedy wygrywały te, które miały najlepsze kwalifikacje i doświadczenie. Od lat widzi te same dyrektorki w oświacie, dyrektorów spółek itd.. A większość zwalnianych stanowisk w ratuszu, szkołach, miejskich spółkach obsadzane były poprzez znajomości i z tzw. "nadania z ratusza". Wreszcie dyrektorzy wydziałów w ratuszu....mam ochotę zapytać - czy te stanowiska są dożywotnie ?

Wierzę, że jeśli zostanie Pan prezydentem naszego miasta, zmienią się zasady. Nie oczekuję cudów, wiem że miasto jest w tragicznej sytuacji finansowej i wiem że ani Pan ani nikt inny nie wyciągnie kasy z kieszeni i magicznie nie uzdrowi miasta w jedną kadencję. Ale liczę na to że będzie Pan ciężko pracował by choć wyciągnąć trochę Słupsk na prostą. I wierzę, że w końcu normalny człowiek z kwalifikacjami będzie miał szansę wygrywać konkursy na stanowiska w publicznych placówkach. Bo teraz takich szans nie mamy, co najmniej od ostatnich 12 lat  :)

Powodzenia!

Jak można to podpisuję się pod tym listem.

Mój głos w II turze też będzie na Biedronia!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 12:14:01

to prawda

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 12:16:54

No, no.

Historyk, archeolog i "weteryniarz" w jednej osobie zabrał głos.

historyk , archeolog i ,,weteryniarz''ma rację

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 12:20:07

Mądrzejszymi od ciebie, a ciebie krew zalewa.

1kolega 2kolegi to już układ  :D i już wiadomo dlaczego popierasz układy leiwcowe....no comment

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 12:55:30

hahaha dobry żart - Konwiński i koniec z kolesiostwem ? hahahahah

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 19:28:33

Patrzcie jakiego upodlenia miasta trzeba było, żeby ludzie się obudzili. Biedroń jest skazany na uczciwość, tyle sitew będzie czyhało na jego potknięcie... Jesli nie on to nikt inny???. Konwiński? Jasno zadeklarował, że jego celem jest wygranie 2 tury a nie dobro miasta. Wiecznym, biernym, miernym ale wiernym działaczom partii mówię stop! Ma Pan mój głos w drugiej turze!

Nowa Rada Miasta jest na w dużej części skomuszała.

Dopiero teraz rozkwitną układziki bo nawet jeden jest członkiem Rotary Club.

Biedroń musiałby być Herkulesem aby oczyścić naszą stajenkę.

Na Herkulesa raczej nie wygląda więc pozostaje mu być przebiegłym jak lis, zwinnym jak piskorz i śliskim jak śluzica.

Inaczej utonie w czerwonej brei szybciej niż myśli.

Robercie. Pozostaw ufność i prostolinijność. Tu trzeba być szują i bezwzględnym typem idącym po trupach.

#18 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 19 listopad 2014 - 20:42:00

Niech mają swojego Biedronia  cięzko sobie na niego zapracowali    :lol:  :lol:  :lol:  jaki kram taki pan

Nawet nie znasz poprawnego brzmienia owego powiedzenia - jaki kram, taki Pan, poza tym co masz do tego człowieka ???

Zgwałcił cię, albo kogoś z twojej rodziny ???

Przypisać należy jemu na plus, to że miał odwagę otwarcie przyznać się do własnej orientacji seksualnej, czego wy nie potraficie i ukrywacie własne aberracje umysłowe, a chcąc się odreagować tracą tę resztę rozumu, która jeszcze wam pozostała.

takze spodziewajcie sie WIELKICH PROMOCJI na - rurki , apaszki - TĘCZOWY SŁUPSK

Faktycznie - u ciebie wszystko "mientkie" - począwszy od mózgu, a skończywszy na "wuju".

1kolega 2kolegi to już układ  :D i już wiadomo dlaczego popierasz układy leiwcowe....no comment

Następny, który popluł i na tym skończył.

Chcesz cokolwiek skomentować, to podaj, jakieś sensowne argumenty.

Każdy dureń, też tak potrafi.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Biedroń, poseł, prezydent, Słupsk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych