Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2014 - 08:28:35

Niestety przez nieszczęsną pania aldone gelmude jest jak jest , już kilka psów poszło bezpośrednio do schroniska , mam nadzieję że ta pani juz nie będzie pseudo pomagała psom , 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2014 - 09:02:52

Pomysł ciekawy i godny uwagi.Ale zastanawia mnie gdzie pan Kisielewski chce stawiać te dodatkowe kojce,koło której lecznicy,swojej na Długiej?To raczej wątpie,mieszkańcy pobliskich bloków nie pozwolą na to aby im psy cała noc ujadały pod nosem.

#3 ~gelmuda~

~gelmuda~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2014 - 17:29:30

dodam tylko, że w tym roku tylko 1 pies trafił do adopcji, liczba 23 psów adoptowanych  w ubiegłym roku to w przeważającej ilości zasługa właśnie wolontariuszy. w tym roku lecznica i miasto "poszukują" (szumnie powiedziane) nowych domów dla psów SAMODZIELNIE z jakim rezultatem ? - statystyka jest bezlitosna - niestety skutek żenujący jak na ambitne plany piewców nie mających bladego pojęcia w temacie, natomiast chętnie wyrażających swoje śmieciowe opinie pod osłoną nicków internetowych.

SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT TO ODPOWIEDNIE MIEJSCE DLA ZWIERZĄT BEZDOMNYCH GDZIE POLITYKA ADOPCYJNA JEST AKTYWNA I NIE OGRANICZA SIĘ TYLKO DO PRYMITYWNYCH KOMENTARZY OSÓB, KTÓRYCH JEDYNYM CELEM JEST WSPIERANIE PATOLOGII MIASTECKICH. 

WSZELKIE PŁACZE KIEROWAĆ RADZĘ DO USTAWODAWCY - będzie tu problem, bo wypada się podpisać imieniem i nazwiskiem.

CIESZĘ SIĘ, ŻE PSY NIE KOCZUJĄ JUŻ W TYM CHLEWIE JAK NA ZAŁĄCZONYM FILMIE, A MIASTO NIE PŁACI KLIKU TYSIĄCY MIESIĘCZNIE ZA TAKI "HOTELIK", KTÓREGO FANAMI SĄ CO NIEKTÓRZY AMATORZY WPISÓW INTERNETOWYCH. :):):)

#4 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2014 - 19:51:17

Ja mam propozycję , niech Pani Aldona weźmie je sobie wszystkie do domu , albo niech się uciszy .

#5 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2014 - 11:52:32

Pani Aldono jestem całym sercem z Panią! Cieszy fakt,że osoba prywatna inwestuje swój czas w godne traktowanie istot słabszych. D z i ę k u j ę 

#6 Andżelika K.

Andżelika K.

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 sierpień 2014 - 21:33:29

Przepraszam bardzo chciałabym zauważyć , ze to nie są kojce - to są klatki. Kojec równa się - fajny wybieg. Klaatka- oznacza zaszczekać się na smierc .

Ja mam fajny pomysł! W wielu miastach organizuje się psie hotele.  Może ktoś wziąłby na to dotację? Ja nie mogę swoją wzięłam.  Ale proszę sobie tymczasem wyobrazić jak wspaniale byłoby mieć w centrum miasta hotelik w którym to można zostawić pieska lub inne zwierze na parę godzinek. Te osamotnione i porzucone mogłyby się zasymilować z reszta a dobry dogoterapeuta czy kynolog moglby poprowadzić szkolenia z psami. Cudowna sprawa.

Szukamy inwestorów?

#7 ~cybul~

~cybul~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 20:22:39

Gdzie teraz podziewają się psy odławiane ? Czy i do którego schroniska są odwożone ? Może czas pomyśleć nad jakimś tymczasowym miejscu w Miastku dla bezdomnych psów

#8 ~blondynka~

~blondynka~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 12:53:56

Gdzie teraz podziewają się psy odławiane ? Czy i do którego schroniska są odwożone ? Może czas pomyśleć nad jakimś tymczasowym miejscu w Miastku dla bezdomnych psów

To posterunek Policji już przenieśli?? Hm,dziwne to,bardzo.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Miastko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych