Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~obcy~

~obcy~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 19:23:51

Po co ten art i komu potrzebny, tylko temu co nie zna dworca w Lęborku, przecież obok tego wejścia głownego jest wejście bezpośrednio na perony bez schodów po równej powierzchni a z tamtąd jest wygodne dojęcie do wnetrza budynku be z przeszkód dla wózków i tak jest chyba od początku historii tego dworca i o co to bicie piany. Głos P jak zwykle szuka taniego poklasku i nie może zdobyć się na prawedziwe informacje. Brawo redaktorzy piszecie art zza biurak i nie sprawdzacie informacji wystawiając sie na posmiewisko

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 20:07:58

Po co ten art i komu potrzebny, tylko temu co nie zna dworca w Lęborku, przecież obok tego wejścia głownego jest wejście bezpośrednio na perony bez schodów po równej powierzchni a z tamtąd jest wygodne dojęcie do wnetrza budynku be z przeszkód dla wózków i tak jest chyba od początku historii tego dworca i o co to bicie piany. Głos P jak zwykle szuka taniego poklasku i nie może zdobyć się na prawedziwe informacje. Brawo redaktorzy piszecie art zza biurak i nie sprawdzacie informacji wystawiając sie na posmiewisko

Akurat w tym artykule chodzi głównie o okienko w którym kupuje się bilet. Dla mnie to jest bez sensu bo i tak perony nie są przystosowane dla osób niepełnosprawnych i nie jednokrotnie widziałem jak dzieci mają problem, żeby wejść do SKMki. No ale jak zwykle robione jest to co ludziom najmniej potrzebne

#3 ~Lkb.~

~Lkb.~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 21:08:20

Drogi "gość" Gdybyś był też niepełnosprawny to też byś chciał takich kas jak na dworcu w Lęborku. Dojazd na perony jak i na sam dworzec jest był i zawsze będzie, więc nie wiem czego się czepiasz .

#4 ~gg~

~gg~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 23:33:33

bilet to jedno, a dotarcie wózkowicza na inny niz pierwszy peron to drugie. Wózek pod pachę i zapieprzaj szanowny niepełnosprawny obywatelu po schodach w dół i górę w tunelu.

#5 ~ehh~

~ehh~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 12:24:54

to jakiś bardzo kiepski zart urzedników-wybudowanie kasy specjalnie dla niepełnosprawnych ze schodami....

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 17:49:52

Drogi "gość" Gdybyś był też niepełnosprawny to też byś chciał takich kas jak na dworcu w Lęborku. Dojazd na perony jak i na sam dworzec jest był i zawsze będzie, więc nie wiem czego się czepiasz .

Rozumiem, może i bym chciał, ale jest to nie potrzebne na małym dworcu w równie małym miasteczku gdzie nie dość, że między pociągiem a peronem jest duża odległość, to jeszcze jest sprawa wysokości. W 3mieście to co innego, tam są perony do tego przystosowane i można bez problemu wejść do pociągu i tam właśnie powinni robić kasy biletowe przystosowane na potrzeby inwalidów

#7 ~febo~

~febo~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 21:30:51

Ja rozumie podjazdy dla niepelnospr.na dworcu czy wszelkie udogodnienia ale taka osoba juz bedac na peronie jak dostanie sie do wagonu?np.na wozku inwal.po co jemu bilet jak nie dostanie sie do pociagu.niepelnosptawni sa w roznym stopniu i ich potrzeby nalezy szanowac

#8 ~pasażer~

~pasażer~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2012 - 08:30:04

Masz absolutną rację, co z tego, że kupi bilet jak nie wjedzie do SKMki czy dalekobieżnego, nie tylko bardzo wąskie i nieprzyjazne wejście ale bardzo wysokie, nawet dla zdrowych i nie na wózkach, wystarczy być starszą osobą i już ma się problem. Pociągi powinny być niskopodłogowe ale my to nie Europa :angry:

#9 ~go~

~go~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2012 - 08:47:21

Ja rozumie podjazdy dla niepelnospr.na dworcu czy wszelkie udogodnienia ale taka osoba juz bedac na peronie jak dostanie sie do wagonu?np.na wozku inwal.po co jemu bilet jak nie dostanie sie do pociagu.niepelnosptawni sa w roznym stopniu i ich potrzeby nalezy szanowac

Wierz mi, mogło być gorzej. Patrz - perony w Słupsku. Osoba nawet nie na wózku ma problem w dostaniu się do pociągu.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pkp, dworce, lębork

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych