Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Do jakiej tragedii jeszcze musi dojść ?

42 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 09:43:17

Poprzez wzbudzanie w ludziach agresji i nawoływanie do nienawiści zginął Paweł Adamowicz
Wczoraj na marszu też doszło do niebezpiecznych
ekscesow.
PIS nawołuje do takich działań wraz z kościołem katolickim.
I oni nazywają się katolikami ? Jak to stwierdziła kiedyś jedna z posłanek PIS ? że rozumie taką agresję i chciałaby nawet mieć takiego syna?
KATOLICY inaczej ?
:
Watykan pobłogosławił Hitlera, powtórka z historii ??? Boże, patrzysz na to wszystko I nie grzmisz :(((

#2 Phoenix_7

Phoenix_7

** od 2010 roku na gp24 - 100 % - ORYGINAŁ ®

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 20:44:02

:angry:

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 07 sierpień 2019 - 20:48:14

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 07:04:56

Adolf prócz tego, że przebiegły, to jeszcze bardzo inteligentny, miał wielki dar przekonywania !

Ktoś przecież musi być inteligentnym...

Tomasz Mann

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 07:10:29

“Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję;
   Kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.”
                                           Pablo Picasso

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 07:35:59

Poprzez wzbudzanie w ludziach agresji i nawoływanie do nienawiści zginął Paweł Adamowicz
ekscesow.
I oni nazywają się katolikami ? Jak to stwierdziła kiedyś jedna z posłanek PIS ? że rozumie taką agresję i chciałaby nawet mieć takiego syna?
KATOLICY inaczej ?
:
Watykan pobłogosławił Hitlera, powtórka z historii ??? Boże, patrzysz na to wszystko I nie grzmisz :(((

A o Cybie nie pamiętasz jak w Łodzi mordował ?

O agresji lewaków na manifestacjach też nie słyszałeś ?

Przemoc nie rodzi się z niczego.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 08:16:58

Przemoc się bierze z dziedziczenia, wychowania w domu, z wpływu środowiska i bezsilnosci
Braku akceptacji samego siebie.
Zamiast walki z samym sobą, poprawy swojego statusu, własnego ego, przenosimy swoją agresje i winą za własne porażki obarczamy osoby drugie lub trzecie
To TY, to ON,ONI ale nigdy nie JA

#7 Mark7

Mark7

Swojak

• PipPipPipPip
  • 188 postów

Napisano 23 lipiec 2019 - 18:42:12

ekscesow.
KATOLICY inaczej ?
:

Dziwna ta Twoja opinia. Bóg nie grzmi? Nie grzmi gdy umierają dzieci z głodu? nie pomaga biednym i zagubionym? Nie karze piorunem księdza pedofila? Jest nieczuły na rozpacz i ból niewinnych ludzi? A na co jest czuły? Może mi powiesz naiwny człowieku? Cytując biblię powiem że człowiek został stworzony na jego podobieństwo. Czy zatem cechy które przytoczyłem powyżej odnoszą się do boga? Zdecydowanie nie!!! To ktoś kogo mi bardzo łatwo opisać . Siła wyższa jakby go nie pojmując, bez serca ,wrażliwości i miłości do ludzi. To siła wyższa którą nazywam " nikt"

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 20:43:53

Nikt ? To siła wyższa?
A jak jest wysoko ta siła ?
Sam sobie odpowiedziales wlasnie tym stwierdzeniem
:
To co to jest ta siła WYŻSZA ? :)
Każdy może nazywać tą siłę dowolnie ;)
Ja nazywam ją Bogiem

#9 Lizak

Lizak

Swojak

• PipPipPipPip
  • 460 postów

Napisano 23 lipiec 2019 - 23:29:13

ekscesow.
KATOLICY inaczej ?
:

Mam nadzieję, że twoje faktyczne marzenia nigdy się nie spełnią.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 13:11:25

"Tak, to może być element szerzej zakrojonego mechanizmu. Pamiętajmy, że pogromy na Żydach, ich stopniowe wykluczanie ze społeczeństwa w latach 30-tych XX wieku trwały latami. Latami prowadzono szczucie i podejmowano coraz nowe inicjatywy prawne i polityczne, także w zakresie literatury i sztuki, by ostatecznie przejść do przemocy fizycznej, do "Nocy Kryształowej" a ostatecznie do Holokaustu.

I dlatego dziwię się, że zapowiedź "Gazety Polskiej" o udostępnieniu naklejek z napisem: "Strefa wolna od LGBT" nie wywołała ogólnospołecznej debaty i fali oburzenia. Nikt z nas nie jest już bezpieczny, nikt niech tak się nie czuje. Każdy z nas jest inny i za tę inność, kto wie, możliwe że kiedyś zapłaci."

///////////////////////onet.pl///////////////

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 07:00:44

Dziwna ta Twoja opinia. Bóg nie grzmi? Nie grzmi gdy umierają dzieci z głodu? nie pomaga biednym i zagubionym? Nie karze piorunem księdza pedofila? Jest nieczuły na rozpacz i ból niewinnych ludzi? A na co jest czuły? Może mi powiesz naiwny człowieku? Cytując biblię powiem że człowiek został stworzony na jego podobieństwo. Czy zatem cechy które przytoczyłem powyżej odnoszą się do boga? Zdecydowanie nie!!! To ktoś kogo mi bardzo łatwo opisać . Siła wyższa jakby go nie pojmując, bez serca ,wrażliwości i miłości do ludzi. To siła wyższa którą nazywam " nikt"

Psychiczny? lecz się bo masz coś z deklą. Zacznij od siebie a nie oczekuj tego od siły wyższej, od słowa zacznij bo czynami to możesz spartaczyć damusiu picusiu glancusi.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 07:10:04

Nikt ? To siła wyższa?
A jak jest wysoko ta siła ?
Sam sobie odpowiedziales wlasnie tym stwierdzeniem
:
To co to jest ta siła WYŻSZA ? :)Każdy może nazywać tą siłę dowolnie ;)
Ja nazywam ją Bogiem

Majaki tamtego są spowodowane zbyt dużym obciążeniem seksualnym a tym samym chorobami wenerycznymi odbijającymi się na przysadce mózgowej. Dlatefo tak majaczy. Bo psychiczny

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 07:11:50

ekscesow.
I oni nazywają się katolikami ? Jak to stwierdziła kiedyś jedna z posłanek PIS ? że rozumie taką agresję i chciałaby nawet mieć takiego syna?KATOLICY inaczej ?
:

Odpierwiastkuj sie od PiS bo to sie staje nudne a ty do mądrych nienależysz.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 07:20:26

Masz jakiś problem, zacznij od siebie a nie jadam ziajac na PiS że 500plus daje dzieciom i ich rodzicom, gadasz na PiS ze zły że źle czyni a pomaga takim jak tobie, bo nie musisz w Warszawie placic kazdej teraz za zeobienie twojego potomka hahah.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 07:23:30

ekscesow.
I oni nazywają się katolikami ? Jak to stwierdziła kiedyś jedna z posłanek PIS ? że rozumie taką agresję i chciałaby nawet mieć takiego syna?KATOLICY inaczej ?
:

Fajnie i ładnei, ale, zobacz jak ci pomógł, ale tego nie widzisz że nie musisz płacić w Polsce za zrobienie twojego potomka, tak narzekasz ale obciążenie spadło z twojej głowy, zobacz jak masz dobrze.

#16 Phoenix_7

Phoenix_7

** od 2010 roku na gp24 - 100 % - ORYGINAŁ ®

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 22:09:49

- Widać zniewolony systemem lud nad Wisłą pragnie wojny i nieważne jakiej, szczególnie po zachowaniu na każdym kroku (...) A najgorsze, że do takiej tragedii w każdej chwili dojść może ! :(

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 08 sierpień 2019 - 22:31:02

#17 Mark7

Mark7

Swojak

• PipPipPipPip
  • 188 postów

Napisano 09 sierpień 2019 - 08:27:34

- Widać zniewolony systemem lud nad Wisłą pragnie wojny i nieważne jakiej, szczególnie po zachowaniu na każdym kroku (...) A najgorsze, że do takiej tragedii w każdej chwili dojść może ! :(

Co w tym widzisz dziwnego? Z historii wiemy do jakich czynów posuwał się KK by swoje wpływy i wiarę narzucać. Statystyczny polski katol nie uznaje argumentów i faktów , nawet tych najbardziej oczywistych. On wierzy. A wiara jego jest wprost proporcjonalna do jego inteligencji. Czyli czym bardziej deficytowy ,tym bardziej wierzący. Narzucający innym swoją moralność i poglądy. Nie szanujący nikogo oprócz swe kasty. Zakłamany w swej ideologii do granic absurdu. Chroniąc życie , błogosławi żołnierzy wyjeżdżających do Afganistanu lub na inne misje by zabijali ludzi którzy nie wiedzą nawet o co toczy się wojna.Ku chwale swego boga . Aprobują kryminalne zachowania kleru w różnych formach. Taką wiarę mam w zadzie , delikatnie rzecz ujmując, by nie narazić się na stos. Oni mnie atakują że jestem bezbożnikiem , ja tego nie mogę z przyczyn oczywistych. Qrwa co to za kraj!!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 10:01:31

Ja np Ciebie nie atakuje, każdy żyje jak uważa.
Jestem katoliczką, wierzę w Boga, nie w Kościół.
Staram się żyć tak aby nikomu nie robić krzywdy i pomagać osobom, które pomocy potrzebują.
Zapewne nie zawsze mi się to udaje, ale się staram. :)
Nie uważam się za przymuła i zapraszam do MENSY :)
Nie obrażaj więc ludzi wierzących w cokolwiek.
Bo wg mnie absolutny brak wiary, to pustka i bezsens istnienia

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 10:15:20

Co w tym widzisz dziwnego? Z historii wiemy do jakich czynów posuwał się KK by swoje wpływy i wiarę narzucać. Statystyczny polski katol nie uznaje argumentów i faktów , nawet tych najbardziej oczywistych. On wierzy. A wiara jego jest wprost proporcjonalna do jego inteligencji. Czyli czym bardziej deficytowy ,tym bardziej wierzący. Narzucający innym swoją moralność i poglądy. Nie szanujący nikogo oprócz swe kasty. Zakłamany w swej ideologii do granic absurdu. Chroniąc życie , błogosławi żołnierzy wyjeżdżających do Afganistanu lub na inne misje by zabijali ludzi którzy nie wiedzą nawet o co toczy się wojna.Ku chwale swego boga . Aprobują kryminalne zachowania kleru w różnych formach. Taką wiarę mam w zadzie , delikatnie rzecz ujmując, by nie narazić się na stos. Oni mnie atakują że jestem bezbożnikiem , ja tego nie mogę z przyczyn oczywistych. Qrwa co to za kraj!!

Świetny komentarz.  :)

#20 Mark7

Mark7

Swojak

• PipPipPipPip
  • 188 postów

Napisano 09 sierpień 2019 - 14:52:56

Ja np Ciebie nie atakuje, każdy żyje jak uważa.
Jestem katoliczką, wierzę w Boga, nie w Kościół.
Staram się żyć tak aby nikomu nie robić krzywdy i pomagać osobom, które pomocy potrzebują.
Zapewne nie zawsze mi się to udaje, ale się staram. :)
Nie uważam się za przymuła i zapraszam do MENSY :)
Nie obrażaj więc ludzi wierzących w cokolwiek.
Bo wg mnie absolutny brak wiary, to pustka i bezsens istnienia

Dzień dobry! Nie uważam za stosowne byś Szanowna interlokutorko rozmawiając ze mną wyznawała akt swej wiary. Nie interesuje mnie to zupełnie. Informowanie kogoś , o kim się wie że jest bezbożnikiem o cnotach i staraniach swej wiary już jest naganne i pozbawione sensu.Po prostu nie eleganckie. Funkcjonujesz czy chcesz czy nie w pewnej grupie , z którą się bardziej lub mniej utożsamiasz.Nie potrafisz , nie chcesz lub się boisz napiętnować barbarzyństwa , którego autorami są Twoi współwyznawcy. Jak czytam masz o sobie duże mniemanie.Zapraszasz mnie do dyskusji, nie potrafiąc jednocześnie odnieść się w sposób powiedzmy inteligentny do moich opinii. Na koniec swej rzetelnej katolickiej analizy zarzucasz mi niechęć do innych religii.Skąd takie wnioski? Katoliczko Szanowna!!!czy wiesz co to jest dawanie świadectwa? Czy o tym musi Ci przypominać osoba niewierząca? Czy Ci nie jest wstyd za swych współbraci? Ja wiem co to znaczy ,a świadectwa które do mnie docierają nie pozwalają mi na inną ocenę. Pozdrawiam!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych