Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

DO ADMINISTRACJI GŁOSU POMORZA

Pozdrowienia z wakacji.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
424 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~knur~

~knur~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 14:08:37

Oj tam oj tam. :lol:
Niech pisze sobie knur jak tam chce.
Tak jest nawet zabawniej... jak pisze tak jak teraz. :D

chrum chrum kocham czarną panterę

#42 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 14:11:03

Wiadomo przeprosił . Tak jak ktoś wyżej napisał czarna pantera pozytywnie się zmienia  B)

Ja bardzo się z tego cieszę i pozdrawiam serdecznie czarną panterę :P   ;)  

Dziekuje za pozdrowienia i za dobre slowo. -_- :)
To prawda, wszyscy mi to mowia nie tylko na forum GP...ze zmieniam sie na lepsze ! ^_^ :D To chyba dobrze, co ?
Ciesze sie ze jest to zasluga Moderacji. :lol: 
Jest to koronnym dowodem na to ze teraz Moderacja dziala prawidlowo i niesamowicie profesjonalnie. :)

Pozdrawiam tez samotnego jak palec (tego co pisze w liczbie mnogiej), trzymaj sie i przestan bac. :D

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 14:11:21

:D  :D  :D  :D  :D

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 14:14:30

Forumowy zwierzyniec nam się spedala buahahahaha!!!!!!!!!

Mamy już trzech pederastów: czarna pantera, knur i pies bobik ha ha ha !!!!!!

Kto następny do tej przemiłej ferajny?????

Co do tych powyżej, to od dawna było wiadomo, że to geje i przychlasty!!!

#45 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 14:19:32

Tak myślisz? Fajnie jakby on naprawdę wrócił na forum, bo szczerze to lubiłam go, pomimo, że nieraz sobie dogryzaliśmy.  :blush:

Po takich wiadomościach od razu robi się milej i serduszko pozytywnie zaczyna wybijać kolejne godziny.  :wub:

Byloby milo gdyby knur wyszedl z norki, bo to dosc inteligentna swinia. :D
Zawsze roznilismy sie pogladami, ale milo jest pieknie sie roznic, zawsze tez sobie dogryzalismy na forum, ale milo jest merytorycznie i kulturalnie sobie dogryzac na forum.
Pamietam, ze knur (jak jeszcze wystepowal oficjalnie na forum, a nie tak jak teraz) pisal jako zalogowany na tematach dla zarejestrowanych, prawie wcale nie wystepowal oficjalnie w tematach dla wszystkich...pisal wtedy tak jak teraz, zza krzaka...a pozniej sugerowal (tak jak tutaj) ze to nie on,
ale tak ma knur, to taki typ...i dobrze, bo kazdy jest inny. :)
Miescil sie on jednak w granicach przyzwoitosci i nie przekraczal delikatnej linii dobrego smaku,
tak jak takie prostaki jak kat/Jozin/bobik. :D

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 14:24:53

Ja chciałabym, żeby wrócili na forum Ganges, Wielbicielka, żalek, żeby częściej bywała Salta. Tęsknię za dawnym forum.  :(

To co się teraz porobiło jest smutne.

Jak ty się zmienisz, to może i inni wrócą. Tak bardzo chciałabym, żeby oni wrócili. To napawa mnie optymizmem.  :blush:  :)

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 14:27:00

Ja chciałabym, żeby wrócili na forum Ganges, Wielbicielka, żalek, żeby częściej bywała Salta. Tęsknię za dawnym forum.  :(

Jak ty się zmienisz, to może i inni wrócą. Tak bardzo chciałabym, żeby oni wrócili. To napawa mnie optymizmem.  :blush:  :)

Zapomniałam o knurku  :wub:

Jego mi też brakuje, pomimo, że nieraz był dla mnie niedobry.

#48 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 14:30:55

1. Forumowy zwierzyniec nam się spedala buahahahaha!!!!!!!!!

2. Mamy już trzech pederastów: czarna pantera, knur i pies bobik ha ha ha !!!!!!

3. Kto następny do tej przemiłej ferajny?????

4. Co do tych powyżej, to od dawna było wiadomo, że to geje i przychlasty!!!

1. To jednak stara prawda, ze poznac glupiego po smiechu jego. :D
2. Wybacz, ale tutaj nie moge ci przyznac racji w calosci,
poniewaz ja nie jestem pedalem, knur tez nie, ale co do bobika to mozesz miec racje. :)
3. Czy to oznacza ze dopiero teraz my sie zmieniamy ? Po czym wnioskujesz ?
Czy szukasz innej ferajny ? Czy jednak z powodu tego ze jestes samotny jak palec wolisz byc tutaj, razem z nami. :D
4. Sam sobie zaprzeczasz, bo najpierw piszesz ze zwierzyniec sie spedala, a teraz ze bylo to wiadomo od dawna ? Czym jest spowodowana ta twoja niestabilnosc w rozumowaniu, czyzbys sie denerwowal nieco ? :D

#49 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 14:48:39

1. Ja chciałabym, żeby wrócili na forum Ganges, Wielbicielka, żalek, żeby częściej bywała Salta. Tęsknię za dawnym forum.  :(

.

2. Jak ty się zmienisz, to może i inni wrócą. Tak bardzo chciałabym, żeby oni wrócili. To napawa mnie optymizmem.  :blush:  :)

1. ...ale oni sa ! Sa codziennie na forum GP. :)
2. Nieco przeceniasz moje moje zaslugi, moc, mozliwosci... to nie ode mnie zalezy ze ten czy tamta wroca. To nie moja wina ze Salta ma problem z kultura, Ganges z prawdomownoscia, a Wielbicielka ma problemy osobiste...tylko Zal.PL byl najnormalniejszy, pisal to co uwaza za sluszne i zazwyczaj mial racje, tyle tylko ze byl o kilka poziomow wyzej niz ci ktorych wymienilas wczesniej, dlatego byl czesto nierozumiany przez innych, gdyz trudno zeby ktos kto pisze o kozich zadach rozumial kogos tak inteligentnego jak Zal.Pl....to nie ta liga.
Zal przerasta wielu forumowiczow o lata swietlne. :) 
Zal wedlug mnie to najbardziej inteligentny forumowicz na forum GP...takie jest moje zdanie w tym temacie.
Czasami (ale tylko czasami :D ) musialem kilka razy czytac jego posty zeby zrozumiec ich sens, ale zawsze jednak przyznawalem ze ma racje, to jeden z wartosciowszych forumowiczow na forum GP....oczywiscie jest tez wielu innych bardzo inteligentnych ...takich jak Niu, Votum Separatum, knur, Kimm ... :)

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 14:51:48

Zapomniałam o knurku  :wub:

Jego mi też brakuje, pomimo, że nieraz był dla mnie niedobry.

Zaloguj siem pinokio  pinokio ?  :P

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 15:45:29

1. To jednak stara prawda, ze poznac glupiego po smiechu jego. :D
2. Wybacz, ale tutaj nie moge ci przyznac racji w calosci,
poniewaz ja nie jestem pedalem, knur tez nie, ale co do bobika to mozesz miec racje. :)
3. Czy to oznacza ze dopiero teraz my sie zmieniamy ? Po czym wnioskujesz ?
Czy szukasz innej ferajny ? Czy jednak z powodu tego ze jestes samotny jak palec wolisz byc tutaj, razem z nami. :D
4. Sam sobie zaprzeczasz, bo najpierw piszesz ze zwierzyniec sie spedala, a teraz ze bylo to wiadomo od dawna ? Czym jest spowodowana ta twoja niestabilnosc w rozumowaniu, czyzbys sie denerwowal nieco ? :D

detuś?

#52 ~pantadeusz2015~

~pantadeusz2015~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 15:50:34

ale co detuś?

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 15:59:20

ale co detuś?

to on? o nim mowa?

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 16:33:08

to on? o nim mowa?

Nie, to mowa o tobie.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 17:04:04

Nie, to mowa o tobie.

czemu ?

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 17:06:46

czemu ?

temu, bo to o tobie.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 18:56:42

temu, bo to o tobie.

dlaczego?

#58 Return of the Kat

Return of the Kat

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 873 postów

Napisano 13 luty 2016 - 22:01:32

Ustaliłem rekord w przeglądaniu wątku z 57 postami. Przeglądnąłem go w niecałą minutę, bo zdecydowaną większość napisała tu czarna menda, a tego się przecież nie da czytać. Zostało do przeczytania zaledwie parę postów (w każdym zdanie, góra dwa). Rekord zgłaszam do księgi G. Może go wpiszą? :D

#59 ~garbusek~

~garbusek~
  • Goście

Napisano 13 luty 2016 - 22:06:27

Ustaliłem rekord w przeglądaniu wątku z 57 postami. Przeglądnąłem go w niecałą minutę, bo zdecydowaną większość napisała tu czarna menda, a tego się przecież nie da czytać. Zostało do przeczytania zaledwie parę postów (w każdym zdanie, góra dwa). Rekord zgłaszam do księgi G. Może go wpiszą? :D

siema detektywie columbo :blink:

#60 -MISIA

-MISIA

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 02 marzec 2016 - 10:39:08

Posty znikają jak kamfora i nie sa to posty naruszajace regulamin forum. Czy administracja i moderacja nie potrafi poradzić sobie z tym problemem ? Tak słabe jest zabezpieczenie tego forum ? 

Użytkownik -MISIA edytował ten post 02 marzec 2016 - 10:40:51

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych