Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

DO ADMINISTRACJI GŁOSU POMORZA

Pozdrowienia z wakacji.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
424 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 02:05:52

a jednak to s-c ale ty sie go pekasz wiec wypad z forum tumanie od kóz

#22 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 02:32:51

Ponawiam:

....spokojnie spokojnie Kochani. :)
To nie Serce - Czytelnik tak moderuje,
tylko pewnie pozwolil pod swoim nickiem moderowac tytusowi, o ! :D
...ten sam "system" moderowania. :)

...gdyby to faktycznie byl S-C, to musialbym sie nim zajac osobiscie, tak samo jak tyfusem,
ale nie wierze ze S-C robi takie bledy, to niemozliwe.
Serce - Czytelnik to dobry Moderator...
...bo gdybym zauwazyl ze jest inaczej, to tak bym nie twierdzil.
Tylko chu jowi moderatorzy wycinaja czesc postow...ot tak o...bez podpisywania sie.
...przeciez przez to wiele postow traci swoj sens, lepiej zatem kasowac cale takie posty, albo wcale.
Nie, to niemozliwe ze Serce - Czytelnik robi takie babole.
Ja tam mam zaufanie do S-C...i jakby co, to kazdemu 1 albo 2 razy moze zdarzyc sie taka wpadka...ba...nawet mi... :)
Tak czy inaczej...dobre jest to, ze Serce - Czytelnik nie wdaje sie w dyskusje i kasuje chamskie posty....tyle tylko zeby z tym kasowaniem (po cichaczu) nie przesadzil za bardzo, bo moze komus (kulturalnemu/inteligentnemu) takiemu jak ja nadepnac na odcisk...a tego nikomu nie zycze. ;)
:D

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 03:22:41

lizus kozia d*** to nasz forumowy klaun czarna pantera hihihi
to faktycznie moze zabrzmiec jak podpuszczanie, ale jak inaczej napisac , ze czarna pantera boi sie moderatora s-c ? no jak ? a on tak sie go boi i tak jest bezradny , ze pozostaje mu tylko pisac , jakim to dobrym moderatorem jest s-c .
a s-c tepi czape jak przyslowiowa wesz na du'pie hihihi

#24 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 03:24:13

to faktycznie moze zabrzmiec jak podpuszczanie, ale jak inaczej napisac , ze czarna pantera boi sie moderatora s-c ? no jak ? a on tak sie go boi i tak jest bezradny , ze pozostaje mu tylko pisac , jakim to dobrym moderatorem jest s-c .
a s-c tepi czape jak przyslowiowa wesz na du'pie hihihi

Masz w zupełności rację, nawet wątek czarnej pantery serce-czytelnik zamknął.

#25 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4947 postów

Napisano 24 styczeń 2016 - 10:02:56

Ponawiam:
....spokojnie spokojnie Kochani. :)
To nie Serce - Czytelnik tak moderuje,
tylko pewnie pozwolil pod swoim nickiem moderowac tytusowi, o ! :D
...ten sam "system" moderowania. :)
...gdyby to faktycznie byl S-C, to musialbym sie nim zajac osobiscie, tak samo jak tyfusem,
ale nie wierze ze S-C robi takie bledy, to niemozliwe.Serce - Czytelnik to dobry Moderator...
...bo gdybym zauwazyl ze jest inaczej, to tak bym nie twierdzil.
Tylko chu jowi moderatorzy wycinaja czesc postow...ot tak o...bez podpisywania sie.
...przeciez przez to wiele postow traci swoj sens, lepiej zatem kasowac cale takie posty, albo wcale.
Nie, to niemozliwe ze Serce - Czytelnik robi takie babole.
Ja tam mam zaufanie do S-C...i jakby co, to kazdemu 1 albo 2 razy moze zdarzyc sie taka wpadka...ba...nawet mi... :)
Tak czy inaczej...dobre jest to, ze Serce - Czytelnik nie wdaje sie w dyskusje i kasuje chamskie posty....tyle tylko zeby z tym kasowaniem (po cichaczu) nie przesadzil za bardzo, bo moze komus (kulturalnemu/inteligentnemu) takiemu jak ja nadepnac na odcisk...a tego nikomu nie zycze. ;)
:D

Nie wiem ;) kto loguje się pod nickiem "serce-czytelnik", ale z całą pewnością nie tylko Pan serce.
Różnica jest porażająca.

#26 ~k.~

~k.~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 11:17:22

Nie wiem ;) kto loguje się pod nickiem "serce-czytelnik", ale z całą pewnością nie tylko Pan serce.
Różnica jest porażająca.

ale brednie

nie ma takiej możliwości , żeby ktoś się logował na konto s-c . 

ty niu nie broń czarnej pantery , bo on i tak ma ogon podkulony bo jest bezradny wobec poczynan pana serce-czytelnika . pan serce-czytelnik nie z takimi sobie radził np na wątku o I . W.

a czarną panterę pan serce to tępi tu na forum jak wszę i żadne bzdurnowate tłumaczenia nie pomogą . bo jak czarna pantera nie ma co odpowiedziec to wymyślił sobie , że ktoś tu mu posty kasuje i nie jest to s-c - ale głupia wymówka 

a to tylko i wylacznie pan serce-czytelnik działa jak nalezy . brawo panie moderatorze społeczny

ty niu moze masz wieksze doswiadczenia z logowania sie na cudze konta - wiadomo , ze trzeba wtedy dac komus login i hasło , na przykład kiedyś jak się z kolerzankami z krk logowałyście nawzajem na swoje konta za czasow gdy na forum byl pan W.

ale pamiec masz jak widac krutką i nie pamiętasz 

za to cały czas pięknie kłamiesz i idziesz na rękę cykorowi czarnej panterze

nieładnie niu , nieładnie

przez to już cię twoje kolezaneczki opuściły i mają cię gdzieś

zostaniesz tu sama jak palec na forum , podobnie jak ten cykor czarna pantera

#27 ~AISZA~

~AISZA~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 11:20:55

RACJA!!! JA BYM DODAŁA JEDNO: CZARNA-PANTERA VEL VOTUM-SEPARATUM BO TO JEST TO SAMO

#28 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4947 postów

Napisano 24 styczeń 2016 - 12:24:48

ale brednie

ty niu nie broń czarnej pantery , bo on i tak ma ogon podkulony bo jest bezradny wobec poczynan pana serce-czytelnika . pan serce-czytelnik nie z takimi sobie radził np na wątku o I . W.

a czarną panterę pan serce to tępi tu na forum jak wszę i żadne bzdurnowate tłumaczenia nie pomogą . bo jak czarna pantera nie ma co odpowiedziec to wymyślił sobie , że ktoś tu mu posty kasuje i nie jest to s-c - ale głupia wymówka 

a to tylko i wylacznie pan serce-czytelnik działa jak nalezy . brawo panie moderatorze społeczny

ty niu moze masz wieksze doswiadczenia z logowania sie na cudze konta - wiadomo , ze trzeba wtedy dac komus login i hasło , na przykład kiedyś jak się z kolerzankami z krk

logowałyście nawzajem na swoje konta za czasow gdy na forum byl pan W.

Nie -owałyście, a -ujecie. Kłamiąc, zarzucasz kłamstwo - nieładnie.

.

Cóż... taki mój los...

3534_lecacy_orzel.jpg

B)

#29 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 12:53:45

Tak to prawda, ja jako lizus kozia d*** czyli forumowy klaun :D  bardzo boje sie moderatora. :D
...dlatego caly czas powtarzam ze Moderator Serce - Czytelnik to bardzo dobry moderator.
To wszystko jus sobie wyjasnilismy w tym wzgledzie, mam nadzieje ze jestes teraz zadowolony i ci wreszcie stwardnial. :D
Tak czy inaczej to prawda, ze ten moderator to prawdziwy profesjonalista i tak na marginesie dodam, ze nie przypominam sobie zeby skasowal On moj post, bo i nigdy nie bylo takiej potrzeby. :)
Kazdy widzi ze moje posty sa kulturalne rzeczowe i nie lamia regulaminu forum, dlatego jest jak jest,
ze Serce - Czytelnik wycina chamskie posty i takie trolle jak np. kat/knur/Jozin/bobik nie maja racji bytu na forum i jedyne co moga to popisywac sobie czasami zza krzaczka, o !
...i tak byc powinno i tak wlasnie jest ...hurrrrrrrraaaaaa !!! :D

#30 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 13:03:41

Masz w zupełności rację, nawet wątek czarnej pantery serce-czytelnik zamknął.

Lubisz komentowac moje posty po nocach ? ;) ...to mile. :D
...i pisac najpierw o 3 22 , a nastepnie sam sobie odpowiadac o 3 24 :lol:
 Serce - Czytelnik nie zamknal watku czarnej pantery, tylko watek o czarnej panterze.
Sam go przeciez zalozyles baranie, a jak watek tamten zaczal funkcjonowac tak jak trza i przynosic duzo frajdy mi i innym normalnym forumowiczom to sie obraziles i juz twoj temat przestal ci sie podobac i zaczales tak bruzdzic we wlasne gniazdo, ktore przeciez sam zalozyles, o. :D 
Taki to z ciebie dzieciok z miodem w uszach. :D Nic ci sie w zyciu nie udaje, nawet tematy na forum. :P

#31 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 13:27:24

ale brednie

ty niu moze masz wieksze doswiadczenia z logowania sie na cudze konta - wiadomo , ze trzeba wtedy dac komus login i hasło , na przykład kiedyś jak się z kolerzankami z krk logowałyście nawzajem na swoje konta za czasow gdy na forum byl pan W.

Zgadzam sie z toba, to prawda ze Serce - Czytelnik dziala jak nalezy, to prawda,
dlatego moich postow nie wycina tylko twoje. :D
...dlatego ty juz nie piszesz ze swojego zarejestrowanego nicka, bo ci glupio i wstyd i sie boisz. :D
Masz racje ze Serce - Czytelnik sobie radzi jak nalezy, bo to jest bardzo dobry moderator.
To to juz wiemy i sobie ustalilismy, ciesze sie ze sie zgadzamy w tym wzgledzie. :)
...jesli uwazasz ze ktos mnie tepi czy cus w tym rodzaju, to niech tak pozostanie, nie bede cie wyprowadzal z bledu, skoro sprawia ci to tyle radosci hihihi. :D
Co sie tyczy twojego tekstu skierowanego do Niu, to nie osadzaj innych wedle siebie.
Dla takich ludzi jak Niu,  forum to nie jest cale zycie i jego sens, tak jak dla ciebie...piszacego pier***y po nocach i uwazajacego ze mozna na forum zostac sam jak palec, :lol:  bo widze ze takie drecza cie nocne koszmary. Forum to tylko forum i sa tez tutaj tacy nieudacznicy i zyciowe melepety jak ty, co to boja sie pisac ze swojego zarejestrowanego nicka,
a jedyne co potrafia to pisac o kozich zadach zza krzaka i o swoich lekach...ze mozna zostac na forum sam jak palec...hihihi ...
Zaprawde powiadam ci, wyjdz z nory, nie boj sie sam siebie, pisz z otwarta przylbica...
...kto wie, moze wtedy nie bedziesz musial pisac sam do siebie po nocach i cieszyc sie z tego ze ktos taki jak Niu, i ja odpisze czasami na twoj post.
Fajny z ciebie kolezka, ciesze sie ze sa jednak tacy jak ty na forum, bo bez takich jak ty moderacja nie bylaby potrzebna.
Pozdrawiam serdecznie i zycze ci (chociaz czasami) innych zajec niz uganianie sie po nocach za porzadnymi forumowiczami takimi jak Niu, ja, Votum Separatum, Kimm, Ala2, Misia, Serce - Czytelnik, Angela, Luigi itd... :D
Nie boj sie, a nie bedziesz sie musial czuc na forum sam jak palec, a kto wie, moze i w zyciu realnym znajdziesz sobie kogos bliskiego...a nie wciaz tylko o jednym piszesz...o kozich zadach. ;) :D

#32 ~Angela~

~Angela~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 13:40:56

czarna pantera napisal 10 postow pod rzad a serce mu to wszystko wykasuje

brawo panie serce to dobra metoda na czarna pantere

jak widac czarna pantera trolluje od rana na forum i trzeba go tepic 

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 13:42:23

czarna pantera chce zeby pan serce zamknal ten watek

i bardzo dobrze

panu serce dziekujemy i prosimy dodatkowo o zabanowanie trolla czarnego pantere

#34 ~taka prawda~

~taka prawda~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 13:45:00

Tak to prawda, ja jako lizus kozia d*** czyli forumowy klaun :D  bardzo boje sie moderatora. :D
...dlatego caly czas powtarzam ze Moderator Serce - Czytelnik to bardzo dobry moderator.
To wszystko jus sobie wyjasnilismy w tym wzgledzie, mam nadzieje ze jestes teraz zadowolony i ci wreszcie stwardnial. :D
Tak czy inaczej to prawda, ze ten moderator to prawdziwy profesjonalista i tak na marginesie dodam, ze nie przypominam sobie zeby skasowal On moj post, bo i nigdy nie bylo takiej potrzeby. :)
Kazdy widzi ze moje posty sa kulturalne rzeczowe i nie lamia regulaminu forum, dlatego jest jak jest,
ze Serce - Czytelnik wycina chamskie posty i takie trolle jak np. kat/knur/Jozin/bobik nie maja racji bytu na forum i jedyne co moga to popisywac sobie czasami zza krzaczka, o !
...i tak byc powinno i tak wlasnie jest ...hurrrrrrrraaaaaa !!! :D

napisze jeszcze raz bo nie kazdy zrozumial przez to ze czarna pantera ma problem z komputerem i wkleil wczesniej 10 takich samych postow pod rzad

ale wybaczamy i w razie gdyby problemy nie ustapily prosimy zebys wklejal do skutku bo nie moze byc zeby problem techniczny spowodowal brak mozliwosci wypowiedzenia sie na forum

no to do rzeczy i dla przypomnienia

serwus jestem nerwus chcialoby sie powiedziec ale nie nie tedy droga

bo pomimo ze niejednemu moze sie wydawac ze czarnej panterze puszczają nerwy to jest zupelnie inaczej bo on sie wcale nie denerwuje tylko przezywa swoja przemiane w dobrego forumowicza

niejeden moze powiedziec ze czarna pantera kaja się i płaszczy i dalej podlizuje panu serce a ten ma go w przyslowiowym poszanowaniu ale tak nie jest do konca

chodzi o to zeby czarna pantera plaszczyl sie nie tylko przed panem serce-czytelnikiem ale przed kazdym na forum w ramach pozytywnej przemiany

a panu serce dziekujemy ze traktuje czarna pantere tak jak nalezy bo w edukacji trzeba byc konsekwentnym czyli wazne zeby pan serce tak postepowal dalej

i bardzo dobrze bo nie mozna dopuscic aby czarna pantera znowu zszedl na zla droge i napsul krwi jakiemus moderatorowi na tym forum i nie tlyko moderatorom ale i innym

jak to fajnie ze pan serce-czytelnik sprowadzil swoimi czynami czarna-pantere na wlasciwa sciezke i ze kasuje watki o czarnej panterze i jest posty i to tak bezwzglednie i bez komentarzy

to bardzo skuteczne jak widac ale przeciez pan serce juz kiedys wyeliminowal wszystkich trolli  z wiadomego watku o pewnej iwonie

ale nie schodzmy z tematu sprowadzania czarnej pantery na dobra sciezke 

na razie tylko sciezke ale jeszcze nie na dobrą droge bo do wlasciwej drogi jeszcze troche

najpierw trzeba wychowac czarna pantere czyli spowodowac zeby czarna pantera coraz mocniej sie podlizywal i kajal panu serce a potem kazdemu innemu na forum

i to jest ta wlasciwa droga zrobiono juz wiele i sa efekty to widac

jeszcze troche pracy przed panem serce ale mu bedziemy kibicowali i bacznie obserwowali czy czarna pantera nadal odpowiednio mocno umizguje sie i lize zadek panu serce i tego podlizywania ma byc coraz wiecej zeby potem przeszlo to podlizywanie sie czarnego pantery na innych na forum

i o taka czarna pantere tu nam chodzi takiego uczlowieczonego a nie trolla i bardzo dobrze

widze ze panu serce pomaga niejaka niu i to tez wlasciwa postawa bo pomimo tego ze jest osoba przyzwoita i nie lubi trolli to poswiecila sie i podala reke temu trollowi czarnej panterze 

niu ty tez pisz mile slowka czarnej panterze i wpajaj w niego dobro

kto wie kto wie moze jeszcze czarna pantera wyjdzie na ludzi

zeby tylko wegorzy juz nie kradl z jeziora w gardnej ale i nad tym tu sie popracuje

jak widac wszystko idzie w dobra strone dzieki moderatorowi serce-czytelnikowi i niu oraz czasami innym ktorzy chca pomoc uczlowieczyc czarna pantere

widac ze sa juz efekty bo czarna pantera polubil moderatora spolecznego serce czytelnika i tak pieknie mu slodzi i wreszcie zrozumial ze serce-czytelnik jest dobrym moderatorem a nawet bardzo dobrym i dobrze robi innym

nie ma juz nienawisci i zlej woli u czarnej pantery jaka byla kiedys w stosunku do kazika i tytusa ktorzy byli troche niedobrzy a serce czytelnik jest super dobry i to jest najwazniejsze 

to wlasciwy kierunek tak to wlasciwy kierunek

trzyamy kciuki za czarna pantere zeby dobro i milosc do innych splywala codziennie z jego ust

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 13:56:56

napisze jeszcze raz bo nie kazdy zrozumial przez to ze czarna pantera ma problem z komputerem i wkleil wczesniej 10 takich samych postow pod rzad

ale wybaczamy i w razie gdyby problemy nie ustapily prosimy zebys wklejal do skutku bo nie moze byc zeby problem techniczny spowodowal brak mozliwosci wypowiedzenia sie na forum

no to do rzeczy i dla przypomnienia

serwus jestem nerwus chcialoby sie powiedziec ale nie nie tedy droga

bo pomimo ze niejednemu moze sie wydawac ze czarnej panterze puszczają nerwy to jest zupelnie inaczej bo on sie wcale nie denerwuje tylko przezywa swoja przemiane w dobrego forumowicza

niejeden moze powiedziec ze czarna pantera kaja się i płaszczy i dalej podlizuje panu serce a ten ma go w przyslowiowym poszanowaniu ale tak nie jest do konca

chodzi o to zeby czarna pantera plaszczyl sie nie tylko przed panem serce-czytelnikiem ale przed kazdym na forum w ramach pozytywnej przemiany

a panu serce dziekujemy ze traktuje czarna pantere tak jak nalezy bo w edukacji trzeba byc konsekwentnym czyli wazne zeby pan serce tak postepowal dalej

i bardzo dobrze bo nie mozna dopuscic aby czarna pantera znowu zszedl na zla droge i napsul krwi jakiemus moderatorowi na tym forum i nie tlyko moderatorom ale i innym

jak to fajnie ze pan serce-czytelnik sprowadzil swoimi czynami czarna-pantere na wlasciwa sciezke i ze kasuje watki o czarnej panterze i jest posty i to tak bezwzglednie i bez komentarzy

to bardzo skuteczne jak widac ale przeciez pan serce juz kiedys wyeliminowal wszystkich trolli  z wiadomego watku o pewnej iwonie

ale nie schodzmy z tematu sprowadzania czarnej pantery na dobra sciezke 

na razie tylko sciezke ale jeszcze nie na dobrą droge bo do wlasciwej drogi jeszcze troche

najpierw trzeba wychowac czarna pantere czyli spowodowac zeby czarna pantera coraz mocniej sie podlizywal i kajal panu serce a potem kazdemu innemu na forum

i to jest ta wlasciwa droga zrobiono juz wiele i sa efekty to widac

jeszcze troche pracy przed panem serce ale mu bedziemy kibicowali i bacznie obserwowali czy czarna pantera nadal odpowiednio mocno umizguje sie i lize zadek panu serce i tego podlizywania ma byc coraz wiecej zeby potem przeszlo to podlizywanie sie czarnego pantery na innych na forum

i o taka czarna pantere tu nam chodzi takiego uczlowieczonego a nie trolla i bardzo dobrze

widze ze panu serce pomaga niejaka niu i to tez wlasciwa postawa bo pomimo tego ze jest osoba przyzwoita i nie lubi trolli to poswiecila sie i podala reke temu trollowi czarnej panterze 

niu ty tez pisz mile slowka czarnej panterze i wpajaj w niego dobro

kto wie kto wie moze jeszcze czarna pantera wyjdzie na ludzi

zeby tylko wegorzy juz nie kradl z jeziora w gardnej ale i nad tym tu sie popracuje

jak widac wszystko idzie w dobra strone dzieki moderatorowi serce-czytelnikowi i niu oraz czasami innym ktorzy chca pomoc uczlowieczyc czarna pantere

widac ze sa juz efekty bo czarna pantera polubil moderatora spolecznego serce czytelnika i tak pieknie mu slodzi i wreszcie zrozumial ze serce-czytelnik jest dobrym moderatorem a nawet bardzo dobrym i dobrze robi innym

nie ma juz nienawisci i zlej woli u czarnej pantery jaka byla kiedys w stosunku do kazika i tytusa ktorzy byli troche niedobrzy a serce czytelnik jest super dobry i to jest najwazniejsze 

trzyamy kciuki za czarna pantere zeby dobro i milosc do innych splywala codziennie z jego ust

Knur , ale żeś się rozpisał . Zaloguj się kolego . :) Chyba , że się czegoś , albo raczej

kogoś boisz . :D

#36 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 13:59:25

a serce czytelnik jest super dobry i to jest najwazniejsze 

Znowu piszesz w liczbie mnogiej ? :D

Zgadzam sie z toba, bo taka jest prawda. 
Dobro i Milosc powinna codziennie splywac z ust kazdego czlowieka, pieknie to napisales, tak poetycko, dziekuje za ten post. :D
Przepraszam za te kilka postow, ktore przez swoje zaniechanie powielilem tyle razy, juz oczwiscie zglosilem to moderacji do usuniecia.  :) 
To wszystko przez to, ze wyskoczylo mi na ekranie serwis czasowo niedostepny przepraszamy za utrudnienia, z tego oto powodu robiac sobie kanapki i patrzac w telewizor kilkakrotnie przyciskalem zapisz, stad to wszystko....jeszcze raz przepraszam za to niedopatrzenie z mojej strony, ale akurat leci ciekawy program na austriackim kanale ServusTV. dlatego nie zwrocilem na to uwagi co dzieje sie na forum...sorry. :)
To tyle wzgledem tlumaczenia sie, ale uwazam ze jestem usprawiedliwiony.
Mam nadzieje ze nadal bedziesz docenial dobro i milosc ktore plyna z moich postow szerokim strumieniem.
Czytaj zatem moje posty codziennie, komentuj je i pisz pisz, nawet w liczbie mnogiej, wtedy bedziesz mial wrazenie ze nie jestes na forum sam jak palec, o. :D

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 14:00:44

czarna pantera napisal 10 postow pod rzad a serce mu to wszystko wykasuje

brawo panie serce to dobra metoda na czarna pantere

jak widac czarna pantera trolluje od rana na forum i trzeba go tepic 

Ty już nie mąć

Forum ma problem z pustymi białymi kartami i muleniem, dlatego weszło tyle postów czarnej pantery. On nie robi tego celowo. .

#38 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 14:03:12

Knur , ale żeś się rozpisał . Zaloguj się kolego . :) Chyba , że się czegoś , albo raczej

kogoś boisz . :D

Oj tam oj tam. :lol:
Niech pisze sobie knur jak tam chce.
Tak jest nawet zabawniej... jak pisze tak jak teraz. :D

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 14:03:38

Ty już nie mąć

Forum ma problem z pustymi białymi kartami i muleniem, dlatego weszło tyle postów czarnej pantery. On nie robi tego celowo. .

Wiadomo przeprosił . Tak jak ktoś wyżej napisał czarna pantera pozytywnie się zmienia  B)

Ja bardzo się z tego cieszę i pozdrawiam serdecznie czarną panterę :P  :P  ;)  

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 14:07:01

Oj tam oj tam. :lol:
Niech pisze sobie knur jak tam chce.
Tak jest nawet zabawniej... jak pisze tak jak teraz. :D

Tak myślisz? Fajnie jakby on naprawdę wrócił na forum, bo szczerze to lubiłam go, pomimo, że nieraz sobie dogryzaliśmy.  :blush:

Ja bardziej stawiałam na Gangesa lub andiego, ale niewykluczone, że to jeszcze inna osoba.

Po takich wiadomościach od razu robi się milej i serduszko pozytywnie zaczyna wybijać kolejne godziny.  :wub:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych