Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

DO ADMINISTRACJI GŁOSU POMORZA

Pozdrowienia z wakacji.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
424 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 10:33:01

Pozdrawiam serdecznie ( z wakacji B) ) całą redakcję Głosu Pomorza z Panem Krzysztofem (z Wodzem) na czele.  :) 

...czarna pantera. ^_^ :D

#2 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 02:06:06

Dziekuje Wodzu, ale sam nie wiem czy to aby jest dobra decyzja. :)
Slupsk to moja miescina i absorbuja mnie tematy zwiazane ze Slupskiem.
Przez kilkanascie miesiecy, albo i kilkadziesiat mialem spokoj (serio), pisalem sobie na zimno i bezstronnie (od czasu do czasu) w tematach dotyczacych innych miast i tyle....co sie zas tyczy Slupska, to nie potrafie byc tak do konca bezstronny, gdyz zwyczajnie irytuje mnie jak w Slupsku panosza sie "zboczone jednostki"...serio serio ! :D

...pewnie ta moja obecnosc tutaj nie potrwa zbyt dlugo, ( i w sumie bardzo dobrze)
zapewne kilku zarejestrowanych trolli (z pobliskich wsi) takich jak bobik/jozin (i inni), czy tez ta zarejestrowana "panna z odzysku" ktora "prosi o kulture" zaczna bardzo aktywnie i hurtowo apelowac o to zeby powiedziec mi baj baj...tym bardziej ze beda oni wspierani przez pewnego pseudo/moderatora ktory teraz podobno "z miasta Lodzi pochodzi..." :)
Tak czy inaczej niech sie dzieje wola nieba z nia sie zawsze zgadzac trzeba, o !
Tak czy inaczej jestem jaki jestem i taki pozostane, bede zawsze sprzeciwial sie notorycznej pedalizacji naszego miasta i chamstwu jakie ma czesto miejsce na forum Glosu Pomorza, Amen !  :)

P.S.
...jeszcze raz pozdrawiam cala redakcje Glosu Pomorza,
a w szczegolnosci Wodza,
ktory wedlug mnie zbyt dlugo siedzi ( i za czesto siedzi )w rogu swojej redakcji...tam z tylu, w rogu...
...to zbyt daleko od ludzi ktorzy wchodza do redakcji...warto byloby sie przesiasc nieco blizej drzwi wejsciowych, a moze i nawet samemu czasami wziac dyzury i posluchac tego co nurtuje zwyklych ludzi przychodzacych do redakcji...
...ale to tylko taka moja skromna sugestia, o ! :D

#3 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2015 - 01:17:05

Korzystajac z wolnej chwili :) chcialbym zyczyc
Radosnych Swiat Bozego Narodzenia calej Redakcji Glosu Pomorza, duzo szczescia i zdrowia przede wszystkim, oraz spelnienia wszystkich marzen w nadchodzacym Nowym Roku 2016.
Pozdrawiam serdecznie...czytelnik Glosu Pomorza...
...czarna pantera. :)

#4 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2016 - 22:45:59

W zwiazku z tym ze mamy juz styczen 2016 chcialbym podziekowac Moderatorom za ich dobra prace na forum GP w minionym roku 2015.
Oczywiscie od 15.04.2015 ...od czasu kiedy pewien szkodnik dostal wychodne. :D
Od tamtej pory wszystko jest OK.
Ciesze sie tez ze glowni trolle z forum GP dostali kolejny raz bana,
dzieki temu nie bede musial marnowac czasu na "uganianie sie" za nimi celem ich "trenowania", a wiecej czasu poswiece na merytoryczne posty w tematach. :)
Szczegolne podziekowania chciabym skierowac pod adresem Serce-Czytelnika, bo jest to bardzo kompetentny Moderator. :)
Pozdrawiam.

#5 ~Do "GP"~

~Do "GP"~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:15:27

W związku z nasilającą się na Forum gp.24.pl prymitywną aktywnością osobnika podpisującego się, jako "czarna pantera", proszę o rozważenie ponownego odesłania go na banicję, poprzez założenie mu tzw. "bana" na sprzęt, za pomocą którego wysyła treści obniżające ogólny poziom FORUM.

Leży to w moim interesie oraz innych użytkowników. Także tych, z którymi "Głos Pomorza"  poprzez dział on line, ma umowę na emisję reklam.

#6 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4979 postów

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:28:49

Nikt nie potrafił tak sprawnie rozruszać forum, jak czarna pantera.

P.S.Nawet kiedy się ze mną kłóci, choć nie ma racji. Ale to są nasze prywatne sprawy i nikomu nic do tego.

#7 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2016 - 23:55:00

1. W związku z nasilającą się na Forum gp.24.pl prymitywną aktywnością osobnika podpisującego się, jako "czarna pantera",
2. proszę o rozważenie ponownego odesłania go na banicję, poprzez założenie mu tzw. "bana" na sprzęt,
3. za pomocą którego wysyła treści obniżające ogólny poziom FORUM.

1...nasilajaca sie ?! :D  ...od kiedy pewien szkodnik (od dnia 15.04.2015) zostal zmuszony do odejscia do lamusa, od kiedy wielu trolli jest na zasluzonym "urlopie", od wtedy moja aktywnosc jest bardzo znikoma niestety i stety. :D
...a czy moja aktywnosc jest prymitywna czy nie, to juz kazdego sprawa ja to ocenia. Kazdy ma prawo do swojej opinii w tej kwestii. Ciesze sie jednak ze moje posty sa "rozchwytywane" przez wszystkich, tak samo przez zwolennikow jak i przeciwnikow mojej skromnej osoby.
Koronnym na to dowodem jest chociazby twoj wlasnie post,
a dodam nieskromnie ze ja jako "czarna pantera" jestem jedynym znanym "w historii GP" forumowiczem, ktory mimo niezarejestrowanego nicka jest bardziej rozpoznawalny niz wielu innych zarejestrowanych forumowiczow...ktorzy mimo zarejestrowania sie... zmieniaja nicki jak rekawiczki, ba...i pisza bardzo czesto jako niezarejestrowani...tak jak teraz ty robaczku. ;) 
Nie wiem czy to jest spowodowane tchorzostwem czy czyms jeszcze innym, ale na to zagadnienie to juz musisz sam sobie odpowiedziec, wszak ty wiesz to najlepiej...dlaczego sie boisz czy tez wstydzisz pisac jak kiedys...ze swojego zarejestrowanego nicka.
2. Przychylam sie do twojej propozycji danej GP, dlaczego nie ?! ...jesli ktos w GP uzna twoja propozycje za uzasadniona, to niech i tak bedzie, dlaczego nie ? Niech sie dzieje wola nieba, z nia sie zawsze zgadzac trzeba...jak zasluzylem, to i niech tak bedzie jak prosisz. :)
3. Tutaj akurat sie z toba nie zgadzam, ale masz prawo do swojej opinii. Kazdy widzi i czyta co pisze, ale skoro ty masz trudnosci ze zrozumieniem tego co pisze, to juz na to nic nieporadze, wybacz. :)

#8 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 00:25:19

4. Leży to w moim interesie oraz innych użytkowników. Także tych, z którymi "Głos Pomorza"  poprzez dział on line, ma umowę na emisję reklam.

4....skoro reprezentujesz interesy nie tylko swoje :D , ale takze innych uzytkownikow ;) , to prosze wymien tych uzytkownikow,
bo tak to kazdy moze napisac...ze reprezentuje innych...ba...a nawet miliony innych ludzi !
W tym punkcie zatem twoj post nie ma zadnej wymiernej wartosci.
trafiles kula w plot, poniewaz tak jak napisala o mnie w swoim poscie Niu...
to wlasnie ja ! ^_^  Ja !! :D  ...potrafie rozruszac (jak tylko zechce) forum GP...jak nikt inny.
Sorry za taka moja nieskromnosc...ale coz...takie sa fakty mocium panie, takie sa fakty ! :D
...a napisze ci tak po cichutku, bo w sumie to taka tajemnica, ze to ja mam tak jakby "zlecenia" na rozruszanie "tego lub tamtego konkretnego" tematu gdzie sa "konkretne" reklamy...albo na rozruszanie "tego" konkretnego forum gdzie jest mowa o jakims konkretnym asortymencie. ;)
Takie czasy mocium panie, jak da sie gdzies na czyms dorobic do pensji, to dlaczego nie ?!
Podajesz numer konta bankowego i tylko patrzysz jak ci pieniazki wplywaja. B)
To tak jak w teatrze, w operze...kiedys oplacani byli klakierzy i teraz tez ten "fach" powraca, (teraz mozesz tak do mnie pisac jak chcesz :D...klakier, bo w sumie tak sie wabi pewien czarny kot w pewnej bajce )...podobnie jest ze mna, tyle tylko ze ja jestem tutaj dla przyjemnosci...a jak ktos jeszcze chce mi za to placic, to czemu nie ? ...ja na pieniadze sie przeciez nie gniewam, prawda ?
Oczywiscie sa w tym interesie pewne zasady ktorych nie mozna przekraczac, ale to juz kazdego indywidualna sprawa.

...zatem co do emisji reklam, to nie bardzo sie w tym orientujesz panocku. 
Pozdrawiam :)

#9 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 00:37:01

P.S.Nawet kiedy się ze mną kłóci, choć nie ma racji. Ale to są nasze prywatne sprawy i nikomu nic do tego.

Witam Cie Niu o tak poznej porze i dziekuje za mile slowa. :)
Mam nadzieje ze nie przesadzilem nieco z ta swoja fantazja w punkcie 4,
ale co tam...niech sie kolo teraz glowi ile w tym prawdy. :D
P.S. Oj tam oj tam, przeciez wiesz jak to z nami jest...ale o tym cicho sza ! To nasza prywatna sprawa, o !
Dobranoc Niu.

#10 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• PipPipPipPip
  • 4979 postów

Napisano 08 styczeń 2016 - 22:11:25

Witam Cie Niu o tak poznej porze i dziekuje za mile slowa. :)
Mam nadzieje ze nie przesadzilem nieco z ta swoja fantazja w punkcie 4,
ale co tam...niech sie kolo teraz glowi ile w tym prawdy. :D
P.S. Oj tam oj tam, przeciez wiesz jak to z nami jest...ale o tym cicho sza ! To nasza prywatna sprawa, o !
Dobranoc Niu.

Kiedy widzę kilkuletniego chłopca ze spuchniętymi opuszkami małych, dziecięcych paluszków, w które wrzyna się cienka, stalowa struna, dociskana do twardego gryfa skrzypiec, z odrętwiałymi od trzymania w górze rękoma, bolącym od niewygodnej postawy kręgosłupem, obolałymi dziecięcymi nogami, jednocześnie odczytującego skomplikowane zapisy nut na skrzypce

larger_fc609027e0dc9e9266553eb97baa0f50.

a po długim czasie gry na owych, przesiadającego się do ćwiczeń na pianinie -dochodzącym w kolejnej klasie i to wszystko po godzinach spędzonych na nauce w szkole podstawowej, szkole muzycznej i odrobieniu lekcji, to myślę,

że jesteś dosyć skromnym człowiekiem :)

.

P.S. Przepraszam, że tak późno odpowiadam, mimo iż lubię - nie mam ostatnio czasu na bywanie na forum. 

.

Użytkownik niu edytował ten post 09 styczeń 2016 - 09:35:07

#11 Mischiefter

Mischiefter

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 588 postów

Napisano 08 styczeń 2016 - 22:29:42

O tak, to prawda! :)

#12 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2016 - 13:59:46

a po długim czasie gry na owych, przesiadającego się do ćwiczeń na pianinie -dochodzącym w kolejnej klasie i to wszystko po godzinach spędzonych na nauce w szkole podstawowej, szkole muzycznej i odrobieniu lekcji, to myślę,

że jesteś dosyć skromnym człowiekiem :)

.P.S. Przepraszam, że tak późno odpowiadam, mimo iż lubię - nie mam ostatnio czasu na bywanie na forum. 

Czesc Niu, to wszystko co napisalas to oczywiscie prawda. :)
Dodac tylko do tego nalezy ze nie mialem pianina (a tym bardziej fortepianu) w domu,

dlatego musialem chodzic (albo zostawac wieczorami po zajeciach) w szkole muzycznej, brac kluczyk od wolnej sali i cwiczyc w szkole.
To dodatkowa trudnosc, ale coz... :D
P.S.
Nic nie szkodzi, ja tez ostatnio nie mam zbyt wiele czasu na forum, mimo iz to lubie, ale coz...zycie.

#13 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 17 styczeń 2016 - 22:44:54

Mam pytanie do administracji forum oraz do moderatorów.

Czy istnieje taka możliwość aby osobę, którą zablokowałam na swoim profilu  - nie widzieć jej postów , czytając forum niezalogowaną ? Posty te, nie pokazują się w momencie zalogowania, to prawda, jednak nie zawsze czytam zalogowana a je widzę.

Jest taka możliwość ?

Za odpowiedź z góry dziękuję.

#14 ~Z.A.F.~

~Z.A.F.~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2016 - 22:47:32

Czy istnieje taka możliwość aby osobę, którą zablokowałam na swoim profilu - nie widzieć jej postów , czytając forum niezalogowaną ? Posty te, nie pokazują się w momencie zalogowania, to prawda, jednak nie zawsze czytam zalogowana a je widzę.
Jest taka możliwość ?

A o kogo chodzi? Czy to osoba zarejestrowana?
Na czym polega problem?
Prosimy o więcej szczegółów.
Z.A.F.

#15 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2016 - 22:47:55

Czy istnieje taka możliwość aby osobę, którą zablokowałam na swoim profilu  - nie widzieć jej postów , czytając forum niezalogowaną ? Posty te, nie pokazują się w momencie zalogowania, to prawda, jednak nie zawsze czytam zalogowana a je widzę.

Jest taka możliwość ?

Jest taka mozliwosc, jest.
Porozmawiam o tym w redakcji GP. Nie martw sie, wszystko bedzie dobrze. :)

#16 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 21:17:37

Jest taka mozliwosc, jest.
Porozmawiam o tym w redakcji GP. Nie martw sie, wszystko bedzie dobrze. :)

:) dzięki  :) 

#17 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 23 styczeń 2016 - 17:32:35

Zastanawiam się, co w moim poście było tak niestosownego, że został usunięty ? Tyle obelżywych słów na wątkach, że aż kapie , nie rozumiem, w czym rzecz ?

Jestem na specjalnym cenzurowanym ? - dziwne to troszkę :ph34r:

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2016 - 18:26:19

Czy Szanowna Administracja mogłaby spojrzeć na wątek "rozmowy niedokończone" i zapobiec w jakiś sposób rozprzestrzenianiu się obraźliwych wpisów na nie jednego użytkownika forum GP24? Pomimo szybkiej reakcji usuwania takowych przez moderatora nadal pojawiają się w zastraszającym tempie.Jak długo ww. wątek będzie istnieć?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2016 - 21:36:56

Znowu Jumanji pisze z kilku kont na raz, prowokuje i ubliża innym czytelnikom forum. 

Nowe nicki Jumanjiego to Mischiefter i Obecny1.

Proszę administrację o zbanowanie tych nicków.

#20 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 01:48:37

<_<

...spokojnie spokojnie Kochani. :)
To nie Serce - Czytelnik tak moderuje,
tylko pewnie pozwolil pod swoim nickiem moderowac tytusowi, o ! :D
...ten sam "system" moderowania. :)

...gdyby to faktycznie byl S-C, to musialbym sie nim zajac osobiscie, tak samo jak tyfusem,
ale nie wierze ze S-C robi takie bledy, to niemozliwe.
Serce - Czytelnik to dobry Moderator...
...bo gdybym zauwazyl ze jest inaczej, to tak bym nie twierdzil.
Tylko chu jowi moderatorzy wycinaja czesc postow...ot tak o...bez podpisywania sie.
...przeciez przez to wiele postow traci swoj sens, lepiej zatem kasowac cale takie posty, albo wcale.
Nie, to niemozliwe ze Serce - Czytelnik robi takie babole.
Ja tam mam zaufanie do S-C...i jakby co, to kazdemu 1 albo 2 razy moze zdarzyc sie taka wpadka...ba...nawet mi... :)
Tak czy inaczej...dobre jest to, ze Serce - Czytelnik nie wdaje sie w dyskusje i kasuje chamskie posty....tyle tylko zeby z tym kasowaniem (po cichaczu) nie przesadzil za bardzo, bo moze komus (kulturalnemu/inteligentnemu) takiemu jak ja nadepnac na odcisk...a tego nikomu nie zycze. ;)
:D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych