Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

do Admina forum

ban

• Zamknięty Temat jest zamknięty
574 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 10:48:02

Zarejestrowani użytkownicy tego forum, zwracają się do Administracji z prośbą o skuteczne egzekwowanie nałożonego bana na użytkownika Jumanji, który zbanowany na stałe, pisze obecnie pod nickiem Quirinus oraz pod innymi nickami również, siejąc ferment wśród zarejestrowanych i przestrzegających zasad regulaminu, użytkowników, skłóca ich i powoduje zamieranie forum, rozmawia sam ze sobą spod różnych swoich nicków.

Taka sytuacja, jest jawnym kpieniem z Administracji i Moderatorów oraz pozbawianiem Ich autorytetu...

Liczę na pozytywne ustosunkowanie się do mojej prośby, która wyraża prośbę wielu użytkowników oraz skuteczne rozwiązanie problemu.

Jacy zarejestrowani użytkownicy ? Zawiązała się jakaś spec grupa , która chce kogoś usunąć , bo dopieka jednej osobie z tej grupy ?

Nie bierz tego do siebie , to tylko taka moja obserwcja , z boku .

#42 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 14:35:32

Zarejestrowani użytkownicy tego forum, zwracają się do Administracji z prośbą o skuteczne egzekwowanie nałożonego bana na użytkownika Jumanji, który zbanowany na stałe, pisze obecnie pod nickiem Quirinus oraz pod innymi nickami również, siejąc ferment wśród zarejestrowanych i przestrzegających zasad regulaminu, użytkowników, skłóca ich i powoduje zamieranie forum, rozmawia sam ze sobą spod różnych swoich nicków.

Taka sytuacja, jest jawnym kpieniem z Administracji i Moderatorów oraz pozbawianiem Ich autorytetu...

Liczę na pozytywne ustosunkowanie się do mojej prośby, która wyraża prośbę wielu użytkowników oraz skuteczne rozwiązanie problemu.

:D :D :D

Ty jesteś jednak kobito szurnięta :D

Jeśli nie odpowiada Ci formuła forum ogólnodostępnego, to załóż sobie swoje, zamknięte i będą tam pisały tylko te osoby, które uznasz za stosowne do niego przyjąć. Proste jak konstrukcja cepa. Dopóki regulamin forum nie jest łamany, dopóty każdy może pisać co chce, gdzie chce i z kim chce. Finito. ;)

#43 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 16:27:20

:D :D :D

Ty jesteś jednak kobito szurnięta :D

Jeśli nie odpowiada Ci formuła forum ogólnodostępnego, to załóż sobie swoje, zamknięte i będą tam pisały tylko te osoby, które uznasz za stosowne do niego przyjąć. Proste jak konstrukcja cepa. Dopóki regulamin forum nie jest łamany, dopóty każdy może pisać co chce, gdzie chce i z kim chce. Finito. ;)

Masz rację, co do tego, że o obecnej chwili będzie trudno coś zrobić, chociaż żal mi wątku i ludzi wypłoszonych z niego...

Nie, nie jestem taka szurnięta, jak ci się wydaje a ty miej odwagę cywilną i pisz z ze swego nicka, bo problem dotyczy użytkowników zarejestrowanych i goście tu nie zaglądają, więc skąd niby wiesz o tym problemie...???

Zło łatwo się panoszy, trudniej zaprowadza się porządek...wiesz dlaczego...? bo źli ludzie nie mają zasad, ambicji ani honoru, dlatego mądry zawsze ustępuje głupszemu...

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 16:36:49

Masz rację, co do tego, że o obecnej chwili będzie trudno coś zrobić, chociaż żal mi wątku i ludzi wypłoszonych z niego...

Nie, nie jestem taka szurnięta, jak ci się wydaje a ty miej odwagę cywilną i pisz z ze swego nicka, bo problem dotyczy użytkowników zarejestrowanych i goście tu nie zaglądają, więc skąd niby wiesz o tym problemie...???

Zło łatwo się panoszy, trudniej zaprowadza się porządek...wiesz dlaczego...? bo źli ludzie nie mają zasad, ambicji ani honoru, dlatego mądry zawsze ustępuje głupszemu...

Otóż to, Alu. Otóż to, mądrzejsi dawno ustąpili. Szkoda, że nie zauważyłaś.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 16:54:31

Nie, nie jestem taka szurnięta, jak ci się wydaje a ty miej odwagę cywilną i pisz z ze swego nicka, bo (1)problem dotyczy użytkowników zarejestrowanych i goście tu nie zaglądają, więc skąd niby wiesz o tym problemie...???

(2)Zło łatwo się panoszy, trudniej zaprowadza się porządek...wiesz dlaczego...? bo źli ludzie nie mają zasad, ambicji ani honoru, dlatego mądry zawsze ustępuje głupszemu...

1). O czym Ty mówisz?  uważasz, że wątek jest dla gości niewidoczny?? :D :D Oj Ala Ala - ogarnij się. ;)

2). Ja kie zło? Pisze sobie Jumanji z Witrażem, nikogo nie obrażają, wesoło sobie plumkają. A co? Nie mogą? Zazdrościsz? Poplumkaj z nimi. Masz wyłączność na RD? :D

Ja pierdykam, buractwo do sześcianu + fałsz, głupota, złośliwość, zawiść i hipokryzja w najczystszej postaci :angry:

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 17:06:41

1). O czym Ty mówisz?  uważasz, że wątek jest dla gości niewidoczny?? :D :D Oj Ala Ala - ogarnij się. ;)

2). Ja kie zło? Pisze sobie Jumanji z Witrażem, nikogo nie obrażają, wesoło sobie plumkają. A co? Nie mogą? Zazdrościsz? Poplumkaj z nimi. Masz wyłączność na RD? :D

Ja pierdykam, buractwo do sześcianu + fałsz, głupota, złośliwość, zawiść i hipokryzja w najczystszej postaci :angry:

Nareszcie ktoś zauważył i wywalił kawę na ławę .

Sami pielęgnowali zło i mu przyklaskiwali (pos3gacz i żal), a kiedy ' sprawiedliwość ludowa wróciła ', to wielkie larum, administrację wołają, zakłamanie w najczystszej postaci .

Dorośli ludzie, a autorefleksji i wstydu za grosz .

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 17:58:51

[quote name="Gość" post="1641137" timestamp="1426780471"]1). O czym Ty mówisz? uważasz, że wątek jest dla gości niewidoczny?? :D :D Oj Ala Ala - ogarnij się. ;)
Ja pierdykam, buractwo do sześcianu + fałsz, głupota, złośliwość, zawiść i hipokryzja w najczystszej postaci :angry:[/quotePodczytuję sobie z boku. Ludzie są różni, różnie reagują jeżeli chodzi o kogoś obcego, spoza, nazwę to: ' ich grupy ', w ocenie drugiego człowieka potrafią być bezlitośni .Czyli ogólnie rzecz ujmując: ktoś może aby ktoś inny nie mógł nic.Także nie popierałam tego typu zachowań, zawsze się im sprzeciwiałam . Także jestem samodzielną, myślącą jednostką. ;) Widzę dokładnie, że manipulacja jest tam mocną stroną.Chciałabym aby na tamtym wątku każdy myślał indywidualnie i nie dał się zbajerować słodkim słówkom niektórych osób. Drażni mnie jawne segregowanie ludzi i słowna agresja typu:' ty tu jesteś, więc my nie będziemy tu pisać 'Przepisane z innego wątku czyjeś filozoficzne myśli ;)Prawda, Witraż spowodowała coś co według, ' ich grupy ' nie powinno mieć miejsca na tamtym wątku, obnażyła prawdę .Jak to się nazywa jeśli nie manipulacja ?Kocham wszystkich ludzi i wszystkim życzę wspaniałego dnia

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 18:04:56

Podczytuję sobie z boku. Ludzie są różni, różnie reagują jeżeli chodzi o kogoś obcego, spoza, nazwę to: ' ich grupy ', w ocenie drugiego człowieka potrafią być bezlitośni .Czyli ogólnie rzecz ujmując: ktoś może aby ktoś inny nie mógł nic.Także nie popierałam tego typu zachowań, zawsze się im sprzeciwiałam . Także jestem samodzielną, myślącą jednostką. ;) Widzę dokładnie, że manipulacja jest tam mocną stroną.Chciałabym aby na tamtym wątku każdy myślał indywidualnie i nie dał się zbajerować słodkim słówkom niektórych osób. Drażni mnie jawne segregowanie ludzi i słowna agresja typu:' ty tu jesteś, więc my nie będziemy tu pisać 'Przepisane z innego wątku czyjeś filozoficzne myśli ;)Prawda, Witraż spowodowała coś co według, ' ich grupy ' nie powinno mieć miejsca na tamtym wątku, obnażyła prawdę .Jak to się nazywa jeśli nie manipulacja ?

Kocham wszystkich ludzi i wszystkim życzę wspaniałego dnia

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 20:35:14

po raz kolejny pokazałas że dzielisz ludzi kobieto ;)

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2015 - 02:13:16

[quote name="Gość" post="1641137" timestamp="1426780471"]1). O czym Ty mówisz? uważasz, że wątek jest dla gości niewidoczny?? :D :D Oj Ala Ala - ogarnij się. ;)
Ja pierdykam, buractwo do sześcianu + fałsz, głupota, złośliwość, zawiść i hipokryzja w najczystszej postaci :angry:[/quotePodczytuję sobie z boku. Ludzie są różni, różnie reagują jeżeli chodzi o kogoś obcego, spoza, nazwę to: ' ich grupy ', w ocenie drugiego człowieka potrafią być bezlitośni .Czyli ogólnie rzecz ujmując: ktoś może aby ktoś inny nie mógł nic.Także nie popierałam tego typu zachowań, zawsze się im sprzeciwiałam . Także jestem samodzielną, myślącą jednostką. ;) Widzę dokładnie, że manipulacja jest tam mocną stroną.Chciałabym aby na tamtym wątku każdy myślał indywidualnie i nie dał się zbajerować słodkim słówkom niektórych osób. Drażni mnie jawne segregowanie ludzi i słowna agresja typu:' ty tu jesteś, więc my nie będziemy tu pisać 'Przepisane z innego wątku czyjeś filozoficzne myśli ;)Prawda, Witraż spowodowała coś co według, ' ich grupy ' nie powinno mieć miejsca na tamtym wątku, obnażyła prawdę .Jak to się nazywa jeśli nie manipulacja ?Kocham wszystkich ludzi i wszystkim życzę wspaniałego dnia

:wub:  :wub:  :wub:

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2015 - 16:38:59

Perło,

Tolerancja nie jest zgodą na każde zachowanie -

Możesz sobie wyobrazić, że przychodzi do Ciebie gość, którego nie znosisz. Poprosiłaś go by nie przychodził, bo jego towarzystwo nie sprawia Ci przyjemności. Ten gość jednak z uporem maniaka nadal Cię nachodzi. Ty jesteś bardzo tolerancyjna i co robisz - wychodzisz ze swego domu i zostawiasz go temu maniakowi?, myślę, że wywaliłabyś go na zbity p.sk.

Tutaj zaś, co widać, od dawna obecni, stali użytkownicy tego wątku okazali się bardzo, bardzo tolerancyjni. Zostawili swój "dom" dla tych, którzy piszą o tolerancji, ale nie do końca znają treść tego pojęcia, a o przestrzeganiu przez nich elementarnych zasad kultury nie wspomnę. Ten wątek zrobił się wątkiem dla dwojga osób i tylko dla nich, tak jakby nie mogli utworzyć nowego wątku dla siebie i tam wzajemnie adorować się.

100Marku , może jedynie  ' karma '  wróciła . . . 

#52 andii

andii

Jarek, władca pisowskich Minionków

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4331 postów

Napisano 20 marzec 2015 - 18:04:13

http://forum.gp24.pl...tats&do=leaders

Piszcie proszę wiadomości do Adminów, bo Moderatorzy chyba niewiele mogą   :huh:

Użytkownik andii edytował ten post 20 marzec 2015 - 18:04:44

#53 Quirinus

Quirinus

* *

• PipPipPipPip
  • 727 postów

Napisano 20 marzec 2015 - 18:04:27

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2015 - 18:16:28

Piszcie proszę wiadomości do Adminów, bo Moderatorzy chyba niewiele mogą   :huh:

Myślisz , że Admini., mają zainstalowane kamery i widzą twarze, userów  ?  Dopóki dany nick nie łamie regulaminu na jakiej podstawie nałożyć bana ?

Na podstawie czyjegoś widzi misie ?

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2015 - 18:27:42

Wszak 

2. Dostęp do Forum mają wszystkie osoby korzystające z Internetu. Użytkownik, który zalogował się na Forum używa zarezerwowego dla niego loginów. Właściciel może uzależnić korzystanie z Forum od wcześniejszego dokonania rejestracji.

, czyli Jumy dyskutującego ze sobą z róznych loginów nie można zbanować, bo działa zgodnie z regulaminem...

:D

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2015 - 19:00:03

Wszak 

, czyli Jumy dyskutującego ze sobą z róznych loginów nie można zbanować, bo działa zgodnie z regulaminem...

:D

Nie on jeden ;) :)

#57 ~sratatatum tratatatum~

~sratatatum tratatatum~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2015 - 22:30:13

Myślisz , że Admini., mają zainstalowane kamery i widzą twarze, userów  ?  Dopóki dany nick nie łamie regulaminu na jakiej podstawie nałożyć bana ?

Na podstawie czyjegoś widzi misie ?

Nie on jeden ;) :)

Z powyższych postów pisanych z gościa przez udręczonego i uzależnionego od forum votum separatum, zaleciało tanimi damskimi perfumami i siarkowodorem. Dlaczego? Zapyta ktoś? Ano właśnie. Na tak sformułowane pytanie nawet słynny 5kolega10kolegi nie zna odpowiedzi. Zapyta ktoś, skąd niby to ja wiem, że autorem w/w postów jest nasączający się damską perfumą i wlokący za sobą siarkowodorowy film votum separatum? Odpowiedź jest prosta: wszelkie poczynania tego trolla, od pewnego już czasu, śledzi najnowszy program komputerowy. V.S. nawet cukierki miętowe lubi ssać świadomie - takie o nim we wsi chodzą słuchy, jednak program, zassał przy okazji zasysania innego programu z sieci. Mamy więc taką oto osobliwą sytuację, że nie votum separatum używa programu, ale to program używa votum separatum. Czy mamy więc do czynienia z sytuacją, że program komputerowy molestuje votum separatum? Oto pytanie na późny, piątkowy, przedwiosenny wieczór.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2015 - 22:52:18

Z powyższych postów pisanych z gościa przez udręczonego i uzależnionego od forum votum separatum, zaleciało tanimi damskimi perfumami i siarkowodorem. Dlaczego? Zapyta ktoś? Ano właśnie. Na tak sformułowane pytanie nawet słynny 5kolega10kolegi nie zna odpowiedzi. Zapyta ktoś, skąd niby to ja wiem, że autorem w/w postów jest nasączający się damską perfumą i wlokący za sobą siarkowodorowy film votum separatum? Odpowiedź jest prosta: wszelkie poczynania tego trolla, od pewnego już czasu, śledzi najnowszy program komputerowy. V.S. nawet cukierki miętowe lubi ssać świadomie - takie o nim we wsi chodzą słuchy, jednak program, zassał przy okazji zasysania innego programu z sieci. Mamy więc taką oto osobliwą sytuację, że nie votum separatum używa programu, ale to program używa votum separatum. Czy mamy więc do czynienia z sytuacją, że program komputerowy molestuje votum separatum? Oto pytanie na późny, piątkowy, przedwiosenny wieczór.

Za dużo myślisz o jednym drugim i trzecim .

Wygląda to na jakieś udręczenie .

#59 Quirinus

Quirinus

* *

• PipPipPipPip
  • 727 postów

Napisano 20 marzec 2015 - 23:05:54

Z powyższych postów pisanych z gościa przez udręczonego i uzależnionego od forum

Tylu uzależnionych od forum, a od tygodnia tylko 16 wpisów, coś nie tak - prawda ? B)

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2015 - 23:33:54

Tylu uzależnionych od forum, a od tygodnia tylko 16 wpisów, coś nie tak - prawda ? B)

Jak ktoś myśli jedynie o ssaniu , molestowaniu i vs, to co z nim ma być tak ? B)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych