Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

do Admina forum

ban

• Zamknięty Temat jest zamknięty
574 odpowiedzi w tym temacie

#21 nitka

nitka

bez igly

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 12 grudzień 2014 - 22:29:00

:)

#22 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 10:32:02

Zarejestrowani użytkownicy tego forum, zwracają się do Administracji z prośbą o skuteczne egzekwowanie nałożonego bana na użytkownika Jumanji, który zbanowany na stałe, pisze obecnie pod nickiem Quirinus oraz pod innymi nickami również, siejąc ferment wśród zarejestrowanych i przestrzegających zasad regulaminu, użytkowników, skłóca ich i powoduje zamieranie forum, rozmawia sam ze sobą spod różnych swoich nicków.

Taka sytuacja, jest jawnym kpieniem z Administracji i Moderatorów oraz pozbawianiem Ich autorytetu...

Liczę na pozytywne ustosunkowanie się do mojej prośby, która wyraża prośbę wielu użytkowników oraz skuteczne rozwiązanie problemu.

#23 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 18 marzec 2015 - 12:07:50

Zarejestrowani użytkownicy tego forum, zwracają się do Administracji z prośbą o skuteczne egzekwowanie nałożonego bana na użytkownika Jumanji, który zbanowany na stałe, pisze obecnie pod nickiem Quirinus oraz pod innymi nickami również, siejąc ferment wśród zarejestrowanych i przestrzegających zasad regulaminu, użytkowników, skłóca ich i powoduje zamieranie forum, rozmawia sam ze sobą spod różnych swoich nicków.

Taka sytuacja, jest jawnym kpieniem z Administracji i Moderatorów oraz pozbawianiem Ich autorytetu...

Liczę na pozytywne ustosunkowanie się do mojej prośby, która wyraża prośbę wielu użytkowników oraz skuteczne rozwiązanie problemu.

Nie wytrzymam - posikam się z wrażenia.

Moderacja Twój wpis ma w ""głębokim uważaniu""|.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 12:42:39

twoje szczęście, pozygacz. twoje szczęście.

#25 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 14:53:15

Są już teraz odpowiednie, chłonne zabezpieczenia przed taką przypadłością, jak mimowolne oddawanie moczu... :P  :D

Poczekam, żeby się sama przekonać czy Moderacja ma mnie tam, gdzie piszesz... ;)

#26 Quirinus

Quirinus

* *

• PipPipPipPip
  • 727 postów

Napisano 18 marzec 2015 - 15:16:58

Poczekam, żeby się sama przekonać

Możesz nie zdążyć, nikt wiecznie nie żyje,  pieniądze zostaną lecz życia braknie  [*] :D :D :D

Użytkownik Quirinus edytował ten post 18 marzec 2015 - 15:19:18

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 17:19:08

Administracja mogłaby zająć się także innym 'przypadkiem'

Ja jestem za bardzo rozpoznawalny - tyle nicków, co mi zablokowano - nie ma nikt.

Jednak nie ma takiej siły, aby mi zamknąć "pysk" - do tego przyczynił się ten wasz kretynek Votum i Tytus synek Gr...wskiego - udajacy wielkiego moderatora, a wcześniej współpracownika "radia City", który poleciał za .... - napiszę, jak przyjdzie na to czas i kiedy votumanek zacznie   szczekać.

Ehhh Jożin, Jożin...ileż to razy zbierałeś na mnie już haki i informacje na mój teat? Ale spoko, zbieraj dalej, z tym że albo zmień dilera albo bierz połowę, bo masz ostre jazdy.

Troche potrwało zanim sie dziś zalogowałem ale na tyle długo mnie tu nie było, ze mi hasło wygasło, a zapomniałem jak ono brzmiało, zapisane miałem na starym laptopie...

A czemu się zalogowałem? Dostałem maila że ktos tu jakies brednie o mnie pisze...szkoda było mojego czasu na logowanie bo to tylko Jożin, a on akurat pisze cos o czym zielonego pojęcia nie ma...radio city- hahaha, tak, z liceum tam zasuwałem :D

W sumie to mogłem najpierw jako gość przeczytać, a nie sie od razu logowac..cóż-nikt nie jest nieomylny.

Jożin- oczywiście twoje wy(M)pociny lecą do kosza razem z wnioskiem o bana ( z resztą zadam pytanie-gdzie sa moderatorzy?? :P ), bo znowu zacząłes przeginać...bierz tabletki i nie psuj innym humory swoimi wizjami, ok?

Votum-witaj, kopę czasu :)

Słyszałem że Cie Joszka "namierzył" hehehe...spoko, jak on pisze że coś wie to możesz być absolutnie pewny że jest wprost odwrotnie :) O mnie to już dawno "informacje w smołdzinie zbierał", i wyszło mu ostatecznie że pracowałem w radiu city :D

Wyłożyłes po przekazaniu wiadomosci otrzymanej ode mnie - dom nad jeziorem - przekazałeś 

kutafonie dalej - nie wiedząc, że - słowa - nad jeziorem - są haczykiem.

Teraz nawet nie zabieraj głosu - dosyć już razem z tym kretynem votumem narobiłeś bigosu niejednemu z tych terenów - do tego nie mając żadnego dowodu - oskarżaliscie ludzi - ewentualnie sam suwałeś wpisy, którę obciażały ciebie-twoją rodzinę lub tego kretyna - Vide - zestawienie długu wobec Gminy, który został usuniety lub przełożono datę zapłaty bez odsetek.

Zawsze ci mówiłem - jestem za stary na takie twoje gierki - smród ciągnie się za tobą - nawet jezeli uciekłeś do Łodzi.

Jeżeli chcesz więcej - nie widzę przeszkód, aby to opublikować na tym forum.

Tylko się zastanów - czy się to tobie opłaci - czy to nie zamknie ci mozliwości przyjazdu do Smołdzina  - samemu lub z rodzina ???

Tylko wycięty pozostanie chociaż jeden wpis, a informacja o tobie i twoim postępowaniu poleci dalej - mnie i tak nic zrobić nikt nie może, a tobie może - ja mogę cię znależć w Łodzi - wtedy co ???

Hahaha, Jożinku- jakie radio, jakie jezioro, jakie zestawienie, jakie haczyki, jaki Gr..owski, jakie przekazanie wiadomosci?

Ojj śmieszny jesteś dziadzio, taki zabawny w tej swojej żałosnej małostkowości a jednocześnie w swoim mniemaniu o swojej wielkości :)

A pisz, ciekawe o kim napiszesz, bo na pewno nie o mnie :D

PS- nazwisko oczywiście nie trafione, ale spoko, masz jeszcze wiele szans :)

Odezwał się wioskowy głupek zgrywający "wielkiego" przedsiębiorcę..

Nie korzystam z PKS - stac mnie jeszcze nawet na "taryfę".

Nie kupuję taniego samochodu, jak ty - mam dwa - jeden na codzień, a drugi do podróży dłuższych  - ty masz podróbkę Suzuki z Węgier - ja mam oryginalnego Japończyka, tylko na miejscu.

Pozdrów - Witaj na Kopernika 15 - Mariuszku.

Budynek 2-rodzinny jasno - zielony - twój ten jasny - dwa okna  dwudzielne i trzecie cztero dzielne.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 17:28:15

cdn wulgarnych wyzwisk i zastraszania stosowanych przez 1kolega2kolegi :

Tu był votum z Tytusem, a nawet, jak Tytusa tu nie było, to on zatatwił, że Tytus mu pomógł.

Dobrana para - votum - klecznik KATOLSKI i Tytus przechrzta - on tylko udawał, że jest taki gładki, a okazał się Qrwą - zaraz ten i pozostałe wpisy znikną.

To jest "" polityka "" GP - wycinamy to, co jest nam nie "łapkę"

Qrwa katolska zawsze potrafi pozdrawiać - bez dalszego odbioru.

Zapomniałem dodać - moja zemsta będzie "słodka" dla niejednego z tych których oszwabiłeś na forum - wcześniej miałeś pretensję do dziewczyny, że cie kutafonie "wysypała" - ona pisze do mnie skargę na ciebie, a poza tym oboje się "sypiecie" niczym trupy na cmentarzu

- dodam jedynie, że ten który mnie poganiał na zakęcie w Czystej - numer rejestracyjny przyczepki podałem - wjechał na posesję w .................. [ bedzie potrzeba, to nie mam zahamowań i podam  ]

Ruszyło idiotę, to również mnie też  nic nie ogranicza.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 17:35:51

Czy ten kolega kolegi to nie przypadkiem zbanowany kilkunastokrotnie cham forumowy ukrywający sie pod setkami nicków , a jego tępota i wulgaryzm rozpoznawalne były pod nickami donkichotmazlancy , sowiżdżoł , jełop , jedwabny , palant , tryzub , pantadeusz2014 , idiota , posikacz , kretyn itp. ?

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 17:38:01

cdn

Was już do szczętu porąbało - nie ukrywam się - za "gosciem", a czasami nawet wrzucę wam palącą się głownię - nie potraficie jej zgasić - ja za to mam wiadomości telefoniczne na wasz temat- wyluzujcie  - możecie czasem "wdoopić", a w szczególnosci ten wasz goguś - votumek.

Nawet nie wie, jak jesteśmy blisko - by zrobić z niego niepoczytalnego umysłowo.

Macie wątpliwości ???

Widzisz kretynie - Smołdzino jest małą miejscowością - wszyscy o wszystkim wiedzą - wywołanie Tytusa była zamierzone - przez to uwiarygodniłem, że masz z nim telefoniczny kontakt - teraz wiesz, iż czasmi milczenie jest złotem ???

Wysypałeś się kretynie - mam ci coś do zaoferowania - w SPN są drzewa i na niejednym możesz "skonczyć" - mówiąc wprost - P0OWIESIĆ  się.

To tylko jeden ze sposobów ucieczki od odpowiedzialności - mozesz wybrać inne wyjscie - pleban jednak cię nie wybroni - na ciebie czekają - gdzie ???

Znowu otrzymałem wiadomość - nie warto się nim zajmować - sam się rozpieprzy.

Taką otrzymałem wiadomość telefoniczną.

Pomogę mu - mam mocny sznur - taki smołowony.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 17:51:32

a może ten kulega to któryś z moderatorów jest ? macie jakieś inne rozsądne wytłumaczenie jego tolerowania ?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 19:43:31

a może ten kulega to któryś z moderatorów jest ? macie jakieś inne rozsądne wytłumaczenie jego tolerowania ?

po tym co pisze to chyba prędzej stary konfident

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 19:55:35

moderator , który wyzywa drugiego modka od głupków i rzuca qrwa.mi na forum ? ogarnij sie

#34 Quirinus

Quirinus

* *

• PipPipPipPip
  • 727 postów

Napisano 18 marzec 2015 - 21:51:21

Na wielu  forach chamstwo jest popierane przez tolerowanie,  widocznie maja takie wytyczne ?

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 22:00:55

Na wielu  forach chamstwo jest popierane przez tolerowanie,  widocznie maja takie wytyczne ?

No masz rację...coś  tym musi być. Bo skoro na pokaz cię banują mimo że wiedzą że założysz za chwile inny nick to z premedytacja swoiście popjmowaną pozwalając na pojawianie sie twoich wymiocin pozwalaja na szerzenie sie chamstwa, patologii i jest to tak jak napisałes tolerowane.

Więc skrytym parówkożercom mówimy stanowcze NIE!!!

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 22:36:33

Popieram , ze swej strony takie pismo złożyłem do administracji tego forum , echa i pomorskiej.

Dołączyłem 75 postów pisanych jako zalogowany jumanji pełnych obelżywych słów, pomówień i oszczerstw tudzież nawoływaniem do przestępstwa.

#37 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 23:42:14

Popieram , ze swej strony takie pismo złożyłem do administracji tego forum , echa i pomorskiej.

Dołączyłem 75 postów pisanych jako zalogowany jumanji pełnych obelżywych słów, pomówień i oszczerstw tudzież nawoływaniem do przestępstwa.

To pokaż choć z jeden taki post, podaj linka, bardzo proszę !

Dla mnie vel detektyw jesteś zwyczajnym śmieciem, parchem bez ambicji i honoru, bez względu z pod jakiego nicka czy gościa, i płci gdziekolwiek  piszesz ! :angry:

#38 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2293 postów

Napisano 19 marzec 2015 - 09:02:09

Kochani, ogarnijcie się. Przecież bardzo łatwo ustalić z jakiego konta idą wpisy. Zwłaszcza jeżeli chodzi o konta moderatorów.

moderator , który wyzywa drugiego modka od głupków i rzuca qrwa.mi na forum ? ogarnij sie

I tu się zgadzam. Już taki moderator, rzucający mięsem jak w rzeźni, byłby skończony.

Proszę co niektórych, bez insynuacji.

#39 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2293 postów

Napisano 19 marzec 2015 - 09:06:43

Nie posądzaj innych po sobie. Nikt nie ma żadnych wytycznych. Szkopuł w tym, że moderatorzy i administratorzy nie zawsze siedzą przed kompem. Jest praca, dom, dzieciaki, pieski, kotki. Własnym otoczeniem też trzeba się zająć.

A jeżeli coś jest nie tak, to wówczas istnieje pozycja "zgłoś do usunięcia". Czy to takie trudne?

:)

Użytkownik Yktorn edytował ten post 19 marzec 2015 - 09:18:15

#40 Quirinus

Quirinus

* *

• PipPipPipPip
  • 727 postów

Napisano 19 marzec 2015 - 09:10:37

Nikt nie ma żadnych wytycznych. Szkopuł w tym, że moderatorzy i administratorzy nie zawsze siedzą przed kompem. Jest praca, dom, dzieciaki, pieski, kotki. Własnym otoczeniem też trzeba się zająć.

A jeżeli coś jest nie tak, to wówczas istnieje pozycja "zgłoś do usunięcia". Czy to takie trudne?

Czy ja wiem ? :o

Użytkownik Quirinus edytował ten post 19 marzec 2015 - 17:20:23

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych