Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

do Admina forum

ban

• Zamknięty Temat jest zamknięty
574 odpowiedzi w tym temacie

#1 nitka

nitka

bez igly

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 08 grudzień 2014 - 15:24:44

Kochany Adminie. Mój nick na innym IP ma bana:)

Czemuż  spotkał mnie ten zaszczyt?

Już raz tak było -szybko pomogliście i. Teraz nikt nie reaguje na e-maile na adresie :online@gp24.pl

jak to mam zgłosić?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 17:28:32

Nie przejmuj się nitka, takie pomyłki czasami się zdarzają, ten ban miał być dla Jożina, ale pomyłkowo został przekierowany na Twoje IP. Już wkrótce sprawa się zapewne wyjaśni i ten ban dotrze do odpowiedniego adresata.

#3 ~Nie bobik~

~Nie bobik~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2014 - 17:51:55

Nikt nie jest w stanie wszystkim obywatelom ust zamknąć, nie ma takiej opcji !
Jak i te praktykowane tu mierne milicyjne sztuczki cenzury na niewiele się zdadzą, a usuwanie wątków nie na rękę nic nie da, zawsze ktoś zdąży zapamiętać czyjeś przesłanie, jasny, otwarty przekaz myśli - prawda ?

#4 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 10 grudzień 2014 - 18:23:14

Jak i te praktykowane tu mierne milicyjne sztuczki cenzury na niewiele się zdadzą, a usuwanie wątków nie na rękę nic nie da, zawsze ktoś zdąży zapamiętać czyjeś przesłanie, jasny, otwarty przekaz myśli - prawda ?

Juma - gamoniu - tobie zawsze jest pod wiatr - wszyscy się uwzięli na ciebie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2014 - 21:13:48

Czy na ciebie,Jeb2any też się wszyscy uwzięli?To dlatego zmieniasz nicki tak często?Smarujesz tak jak ci poradziłem,hemoroidy lodem?

Niech już się lepiej zamknie Buszmen jeden ! :angry:

#6 nitka

nitka

bez igly

• PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 10 grudzień 2014 - 21:22:16

Gościu, skoro jednak zaszczyciłeś mój post to siadaj przy stole i rozgość się. Ale zamknij dzióba, okiej?

To jest  "jasny, otwarty przekaz myśli - prawda ?

#7 andii

andii

Jarek, władca pisowskich Minionków

• PipPipPipPip
  • 4331 postów

Napisano 10 grudzień 2014 - 21:35:52

Jeśli ja dam radę jumo spowodować, że ryj twój (i wypowiedzi plugawe, bałamutne i blagierskie) zostanie na zawsze zapamiętany jako przykład oszołomstwa, i oszukaństwa, to będę szczęśliwy.

prawda.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2014 - 21:41:13

Czy 

PiS da

nam władzę?!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2014 - 21:42:33

Albo wolność?!

#10 nitka

nitka

bez igly

• PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 10 grudzień 2014 - 22:01:24

a ktoś wie , dlaczego za każdym odświeżeniem strony (czasami nawet bez) całkowicie wywala mnie z loginu ?

żeby coś napisać czasami muszę logować się parę razy.

Przycisk "napisz": wtedy nie działa.i nic się nie dzieje.Wtedy juz wiem, że mnie wywaliło.

Ten tekst próbowałam wysłać już po słowach "parę razy": ale oczywiście nie poszło, Dopisuję zatem, . potem kopiuję  to co napisałam ,  loguje się od nowa i wklejam

To jakaś paranoja.,jedni piszą że nie mogą się wylogować, rano są z automatu już zalogowani a ja mam ciągle ten problem.

#11 andii

andii

• PipPipPipPip
  • 4331 postów

Napisano 10 grudzień 2014 - 23:15:36

Tylko nie bluźnij gówniarzu, żebyś za to niebywałe chamstwo w ten swój kaczy dziób  nie musiał dostać czasem ! :D

Dam radę, czuwam  :D

Użytkownik andii edytował ten post 10 grudzień 2014 - 23:25:05

#12 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2014 - 15:29:15

a ktoś wie , dlaczego za każdym odświeżeniem strony (czasami nawet bez) całkowicie wywala mnie z loginu ?

żeby coś napisać czasami muszę logować się parę razy.

Przycisk "napisz": wtedy nie działa.i nic się nie dzieje.Wtedy juz wiem, że mnie wywaliło.

Ten tekst próbowałam wysłać już po słowach "parę razy": ale oczywiście nie poszło, Dopisuję zatem, . potem kopiuję  to co napisałam ,  loguje się od nowa i wklejam

To jakaś paranoja.,jedni piszą że nie mogą się wylogować, rano są z automatu już zalogowani a ja mam ciągle ten problem.

Nitka, ja mam z kolei tak, że np. na 10 wejść na forum, 8 razy muszę się logować [i to jest prawidłowe], a 2 razy jestem zalogowana z automatu.

Pytałam Admina osobiście, sam nie wie, ale ja wiem, że to wina forum, tak maja też inni na tym forum, wszystko mam prawidłowo zaprogramowane, nie loguje mnie automatycznie nigdzie, gdzie jestem zarejestrowana, np. w Banku, Poczcie, Bibliotece, tylko na forum.

Forum poza tym, powyżej 300 użytkowników przestaje być dostępne...właściciel żałuje chyba kasy na porządnego informatyka i pojemny serwer, nie może być inaczej, to tyle miałabym do powiedzenia.

Pozdrawiam.

Użytkownik Ala2 edytował ten post 11 grudzień 2014 - 15:37:18

#13 andii

andii

• PipPipPipPip
  • 4331 postów

Napisano 11 grudzień 2014 - 18:14:31

Nitka, ja mam z kolei tak, że np. na 10 wejść na forum, 8 razy muszę się logować [i to jest prawidłowe], a 2 razy jestem zalogowana z automatu.

Pytałam Admina osobiście, sam nie wie, ale ja wiem, że to wina forum, tak maja też inni na tym forum, wszystko mam prawidłowo zaprogramowane, nie loguje mnie automatycznie nigdzie, gdzie jestem zarejestrowana, np. w Banku, Poczcie, Bibliotece, tylko na forum.

Bank, Poczta, i chyba Biblioteka to https, czyli bezpieczne połączenie, hasła  dla bezpieczeństwa trzeba wpisywać po każdym zamknieciu okna (przynajmniej ja tak mam).

GP24 to zwykły http, a w takim Twoja przeglądarka trzyma zalogowanie w pamięci. Jeśli jej nie wyłączysz całkowicie, a tylko zamkniesz okno, to zaloguje Cię automatycznie, i pewnie tak się zdarzyło w 2 z 10 przypadków    ;)

Forum poza tym, powyżej 300 użytkowników przestaje być dostępne...właściciel żałuje chyba kasy na porządnego informatyka i pojemny serwer, nie może być inaczej, to tyle miałabym do powiedzenia.

to jest oczywiste :(

pozdr. 

Użytkownik andii edytował ten post 11 grudzień 2014 - 18:22:13

#14 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2014 - 18:38:17

Bank, Poczta, i chyba Biblioteka to https, czyli bezpieczne połączenie, hasła  dla bezpieczeństwa trzeba wpisywać po każdym zamknieciu okna (przynajmniej ja tak mam).

GP24 to zwykły http, a w takim Twoja przeglądarka trzyma zalogowanie w pamięci. Jeśli jej nie wyłączysz całkowicie, a tylko zamkniesz okno, to zaloguje Cię automatycznie, i pewnie tak się zdarzyło w 2 z 10 przypadków    ;)

to jest oczywiste :(

pozdr. 

Andii, dzięki za wyjaśnienie, przez jakiś, bardzo długi czas, wszystko funkcjonowało bez zarzutu, w ostatnim czasie zaczęło szwankować...

Zmieniłabym logowanie na takie, bez zapamiętywania hasła, które sama bym musiała za każdym razem wpisywać ale zapomniałam hasło, jakie podałam rejestrując się i pupcia blada, jak to mówią...

Również pozdrawiam i cieszę się, że mnie jeszcze pamiętasz... :D

#15 nitka

nitka

bez igly

• PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 11 grudzień 2014 - 18:48:33

Alu, a przez  narzędzia-opcje w przeglądarce nie możesz znaleźć hasła?

#16 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2014 - 18:54:15

Alu, a przez  narzędzia-opcje w przeglądarce nie możesz znaleźć hasła?

Wiesz, taka bardzo sprytna nie jestem, syn załatwia za mnie trudniejsze sprawy...

Jednak ma wiele zajęć, szczególnie przed Świętami, więc nie chcę mu zawracać głowy, po Świętach wrócę do tematu.

Już parę dni temu zrobił tak, żebym logowała się za każdym razem z hasłem, to wyszło, że zapomniałam hasła, więc odzyskał w jakiś sposób ale nadal nie znam tego hasła.

Zrobił opcję tylko na nick, to mnie loguje automatycznie, nawet, jak tego nie chcę...

Użytkownik Ala2 edytował ten post 11 grudzień 2014 - 18:59:02

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2014 - 19:16:00

Wiesz, taka bardzo sprytna nie jestem, syn załatwia za mnie trudniejsze sprawy...

Jednak ma wiele zajęć, szczególnie przed Świętami, więc nie chcę mu zawracać głowy, po Świętach wrócę do tematu.

Już parę dni temu zrobił tak, żebym logowała się za każdym razem z hasłem, to wyszło, że zapomniałam hasła, więc odzyskał w jakiś sposób ale nadal nie znam tego hasła.

Zrobił opcję tylko na nick, to mnie loguje automatycznie, nawet, jak tego nie chcę...

Alu Słonko  :)

Weź no się wyloguj, potem w okienku logowania wpisz Login, i wybierz opcję odzyskiwania hasła ( bo zapomniałaś  ;) ), podaj swój adres e-mail, odbierz pocztę i postępuj według instrukcji. Zmień hasło na łatwe dla Ciebie do zapamiętania (albo sobie je zapisz...). 

To proste jak kłębek drutu, dasz radę  :D

pozdr.

#18 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2014 - 19:27:35

Alu Słonko  :)

Weź no się wyloguj, potem w okienku logowania wpisz Login, i wybierz opcję odzyskiwania hasła ( bo zapomniałaś  ;) ), podaj swój adres e-mail, odbierz pocztę i postępuj według instrukcji. Zmień hasło na łatwe dla Ciebie do zapamiętania (albo sobie je zapisz...). 

To proste jak kłębek drutu, dasz radę  :D

pozdr.

Tak chciałabym...a boję się.... :P coś namieszam a syn nie znajdzie dla mnie czasu i zostanę na lodzie... :blush:

Nie wiem kim jesteś "Gościu" ale dzięki. :)

#19 nitka

nitka

bez igly

• PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 12 grudzień 2014 - 14:12:22

ALu

https://forum.gp24.p...ection=lostpass

#20 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście