Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dlaczego mężczyźni są mądrzejsi od kobiet

91 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2014 - 20:17:24

Sprawdź ilu mężczyzna w mesie przypada jedna kobieta i szybko uzyskasz odpowiedź, która płeś jest tą mądrzejszą.

#62 ~Imię~

~Imię~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2014 - 01:51:40

O relacjach, parach:

Kobiety są jakieś inne. Ciągle analizują wypowiedzi, szukają drugiego dna, a my mówimy prosto z mostu, co myślimy, nie bawimy się w dwuznaczności.

Kobiety chciałyby księcia z bajki, a takich nie ma. Nigdy nie będzie jak w filmie, bo to utopia.

Raczej każdy ma wady, czy to psychiczne, czy fizyczne. Ale dla jednych coś będzie wadą, a dla drugich nie będzie to miało znaczenia. Są też kompleksy i ogólna nieśmiałość. Nie rozumiem, jak kobieta może oczekiwać, że facet będzie chciał ją pokochać za charakter, jak ubiera się wulgarnie. Zbyt skromnym strojem strzela sobie samobója, bo facet od razu będzie wiedział z kim ma do czynienia; nie ze skromną dziewczyną z sąsiedniej ulicy, tylko z niezaspokojoną panią.

Zbyt odsłoniętym ciałem, a w szczególności piersiami nie rozkochacie w sobie mężczyzny aż do śmierci. To może być po prostu jedna noc, nawet bez śniadania, a chyba jednak niektórym z Was zależy na miłości, a nie tylko na fizycznych uniesieniach.

W ogóle wymagania raczej macie takie same: poczucie bezpieczeństwa, stabilność finansowa, poczucie humoru i to coś.

Ale w podświadomości macie kulturowo zakodowane, chociaż Wasza świadomość Wam o tym nie mówi, że z wyglądu chcielibyście takiego Oliviera Janiaka, albo Pierca Brosnana.

Może nawet chciałbym mieć bardzo atrakcyjną partnerkę, z wyglądu typu Krupa, czy Żmuda, ale myślę, że jednak wygląd jest na drugim miejscu. Najważniejsze jest zachowanie. I co z tego, że na początku dogadujemy się i jest świetnie, jak drugiego dnia miła i energiczna dziewczyna przemienia się w zgorzkniałą księżniczkę bez kawałeczka szacunku oraz serdeczności. Jaki nie byłby ten okres, myślę, że trzeba liczyć się też z innymi, a nie tylko ze sobą i się ciągle nad sobą użalać, i uprzykrzać innym czas.

Wiadomo, że faceci myślą dwoma narządami, ale też bez przesady: mózgiem jednak czasami też ;) I chyba chcielibyśmy, przynajmniej ja, poznać porządną, ciekawą dziewczynę, na którą można nie tylko "zawiesić oko", ale jednak też porozmawiać, a czasami pomilczeć, taką, która rozumie, że czasami jest potrzeba na nudę, spędzenie chwil w samotności i zastanowieniu się nad sobą, czy związkiem.

Jakbyś się nie starał, zawsze będzie coś źle, powiesz serdecznie i zaczepnie, to odbierze to jako chamskie, chociaż takie nie było. Dasz kwiatek, pomyśli, co tak oszczędza, czemu nie kilka tuzinów. Ale wręczysz więcej, to pomyśli, że mu zależy i się zrazi, albo... owinie wokół palca.

Ciężko znaleźć kobietę, która nadawałaby na podobnych falach co mężczyzna. Mamy całkowicie inne spojrzenie na rzeczywistość, na związek, na relację. Część uwarunkowań została przekazana genetycznie, część kulturowo, jest też coś takiego jak "mój typ to..." z prywatnymi marzeniami o księciu z bajki".

Ale dość już moich spostrzeżeń.

Napiszcie, czy przyciągają się podobieństwa, czy różnice...

#63 Esterkaa

Esterkaa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 15 październik 2014 - 10:24:40

Widzisz uu nie masz 100 procetntowej racji, a dlaczego?to Ci wyjaśnię. Kobiety i mężczyźni mają inne psychiki, kobieta jest w innych sprawach dobra a mężczyzna też. To co men będzie umiał i był w tym bystry to kobieta musi się 100razy więcej nauczyć tego samego i. Więcej czasu poświęcić, więc dla niej to wysiłek a dla mena nie

W 100% się zgadzam, ale ja bym jeszcze podkreśliła że również są takie  rzeczy, które kobieta zrobi od ręki, a facet by się musiał długo tego uczyć. Ponad to przypomnę że kobiety mają podzielną uwagę  - potrafią pilnować dziecka, mieszać zupę w garnku i jednocześnie oglądać telewizję. Facet w życiu nie mógłby robić tego wszystkiego na raz. Podobnie w pracy. Kobiety potrafią zajmować się kilkoma projektami na raz, faceci nie bardzo

#64 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 11:23:07

Z ta podzielna uwaga to tez nie tak ze tylko kobiety ja maja to zalezy wszystko od czlowieka i od genow,wychowania i przysposobienia nie od tego czy ktos jest mezczyzna czy kobieta

#65 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2015 - 23:14:35

panowie, jak wam zabraknie argumentów, skombinujcie kałasznikowa i zapiszcie się do Isis, albo do pisu, albo napiszcie do Putina, tylko to wam zostało, bo wasza epoka powoli się kończy. Wy nie chcecie się z tym pogodzić, dlatego trzymacie się ostatniej deski - religii - aby kontrolować rzeczywistość. Dajcie sobie spokój, bo nie damy się ubrać w burki, ani nie wyjmiemy z szafy moherowych beretów. 

#66 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2016 - 14:55:41

Jak przetlumaczylam to moim kolegom Szwedom to nie chcieli wierzyc, ze w Polsce jeszcze gdzies sie tli taki ciemnogrod.

#67 wizard77

wizard77

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 10:56:55

Myślę, że kobiety są bardziej inteligentne. (wystarczy spojrzeć na wyniki w szkole, zazwyczaj kobieta lepiej się uczy)

#68 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 01:56:41

Kontynuacja

#69 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 01:57:35

Kontynuacja

#70 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 02:16:26

Drogie panie. Nie chce być złośliwy. I powiem ,że to gadanie kto jest mądrzejszy to głupota. Poniewasz kobieta ,która uczęszcza na uczelnie będzie oczywiście mądrzejsza od meszczyzny pijącego piwo pod sklepem. Inteligencja to również sprawa indywidualna. Powinno się jednak mówić o tym, że kobiety mają problem z racjonalnym myśleniem. Mogę się mylić ale to wynika z moich obserwacji. Tak jak przykładowy kompromis zawarty z kobietami zawsze będzie przeciągny na stronę kobiet. Kobiety mają niskie samopoczucie i zawsze chętnie lubią pokazać facetom na co je stać. Mogę się mylić ale na przykład w związkach to panie robią wyrzuty swojemu partnerowi w znacznie większej ilości. Wiem ,że wielu mężczyzn się uważa za lepszych i to trzeba potępiać, ale powoli zaczynacie robić to samo. Dodatkowo wy robicie to strasznie zajadliwie i złośliwe. Nie chcę być nie miły, ale jeśli mam być szczery to kobiety są bardzo nielogiczne. My mężczyźni jesteśmy przez was kobiety postrzegani jako prymitywna płeć. Tylko dlatego, że nie chcemy z wami rozmawiać, nie jesteśmy tak wylewni jak wy czy robimy coś po swojemu. Nawet jeśli robimy to lepiej to już was to denerwuje, że nie tak jak wy chcecie. Sorry taka prawda.

#71 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 02:18:24

Drogie panie. Nie chce być złośliwy. I powiem ,że to gadanie kto jest mądrzejszy to głupota. Poniewasz kobieta ,która uczęszcza na uczelnie będzie oczywiście mądrzejsza od meszczyzny pijącego piwo pod sklepem. Inteligencja to również sprawa indywidualna. Powinno się jednak mówić o tym, że kobiety mają problem z racjonalnym myśleniem. Mogę się mylić ale to wynika z moich obserwacji. Tak jak przykładowy kompromis zawarty z kobietami zawsze będzie przeciągny na stronę kobiet. Kobiety mają niskie samopoczucie i zawsze chętnie lubią pokazać facetom na co je stać. Mogę się mylić ale na przykład w związkach to panie robią wyrzuty swojemu partnerowi w znacznie większej ilości. Wiem ,że wielu mężczyzn się uważa za lepszych i to trzeba potępiać, ale powoli zaczynacie robić to samo. Dodatkowo wy robicie to strasznie zajadliwie i złośliwe. Nie chcę być nie miły, ale jeśli mam być szczery to kobiety są bardzo nielogiczne. My mężczyźni jesteśmy przez was kobiety postrzegani jako prymitywna płeć. Tylko dlatego, że nie chcemy z wami rozmawiać, nie jesteśmy tak wylewni jak wy czy robimy coś po swojemu. Nawet jeśli robimy to lepiej to już was to denerwuje, że nie tak jak wy chcecie. Sorry taka prawda.

#72 pantadeusz2015

pantadeusz2015

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2286 postów

Napisano 20 styczeń 2017 - 02:03:31

Drogie panie. Nie chce być złośliwy. I powiem ,że to gadanie kto jest mądrzejszy to głupota. Poniewasz kobieta ,która uczęszcza na uczelnie będzie oczywiście mądrzejsza od który nawet pijącego piwo pod sklepem. Inteligencja to również sprawa indywidualna. Powinno się jednak mówić o tym, że kobiety mają problem z racjonalnym myśleniem. Mogę się mylić ale to wynika z moich obserwacji. Tak jak przykładowy kompromis zawarty z kobietami zawsze będzie przeciągny na stronę kobiet. Kobiety mają niskie samopoczucie i zawsze chętnie lubią pokazać facetom na co je stać. Mogę się mylić ale na przykład w związkach to panie robią wyrzuty swojemu partnerowi w znacznie większej ilości. Wiem ,że wielu mężczyzn się uważa za lepszych i to trzeba potępiać, ale powoli zaczynacie robić to samo. Dodatkowo wy robicie to strasznie zajadliwie i złośliwe. Nie chcę być nie miły, ale jeśli mam być szczery to kobiety są bardzo nielogiczne. My mężczyźni jesteśmy przez was kobiety postrzegani jako prymitywna płeć. Tylko dlatego, że nie chcemy z wami rozmawiać, nie jesteśmy tak wylewni jak wy czy robimy coś po swojemu. Nawet jeśli robimy to lepiej to już was to denerwuje, że nie tak jak wy chcecie. Sorry taka prawda.

Faktycznie - jesteś jednym z tych ""mondżejszyh"" -  który nawet prostego słowa nie potrafi napisać bezbłędnie - tu jest tego przykład - meszczyzny 

Reszta jest milczeniem.

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2017 - 07:02:55

A nibym taki mądry - sam do siebie pisze i sam sobie odpowiadam - pisze pod różnymi ""nickami"" - niby dla niepoznaki i aby nikt mnie nie poznał, iż to jestem ja.

Ot taki wiejski głupek z piaskownicy ze mnie.

Moge sobie  na forum pujadac- jestem kundelkiem, gdyż tylko kundelki zaciekle ujadają - wypisz - wymaluj , ja .

#74 pantadeusz2015

pantadeusz2015

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2286 postów

Napisano 21 styczeń 2017 - 23:35:34

Lepiej milczeć i udawać idiotę, niż się odezwać i udowodnić, że się nim jest rzeczywiście.

A nibym taki mądry - sam do siebie pisze i sam sobie odpowiadam - pisze pod różnymi ""nickami"" - niby dla niepoznaki i aby nikt mnie nie poznał, iż to jestem ja.

Ot taki wiejski głupek z piaskownicy ze mnie.

Moge sobie  na forum pujadac- jestem kundelkiem, gdyż tylko kundelki zaciekle ujadają - wypisz - wymaluj , ja .

================================================

Jest prosta zasada - sam do siebie piszesz i sam sobie odpowiadasz - do tego przekręcasz wypowiedzi - tak postępuje gó-wniarz, któremu w piaskownicy zabrano wiaderko i który nie mając innego wyjścia zaczyna wyzywać - wypisz - wymaluj idiota.

Użytkownik pantadeusz2015 edytował ten post 21 styczeń 2017 - 23:37:12

#75 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 23:01:24

Dlaczego co druga Kobieta jest przyje***a na łeb? 

#76 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 18 luty 2017 - 00:59:10

...nie chce Ci przeszkadzac w mizianiu sie serce - czytelniku...i we wklejaniu na forum (jedynie slusznej) muzyczki,

ale moze tak od czasu do czasu wzialbys sie do roboty...i pousuwal posty zgloszone do usuniecia OK ?! :)
Tak czy inaczej...pozdrawiam i zycze jeszcze milego wieczoru. :)
Przyjemnosci przyjemnosciami, rozumiem to doskonale, ze czujesz miete do Ali, ja mam podobnie na forum GP ( z Niu )...dlatego Cie rozumiem... :D ...ale nie zaniedbuj przez to swoich obowiazkow ! ...No ! 
Dobranoc...
czarna pantera

---------------------------------------------------------------------------

...bo widze ze zamiast usuwac posty zgloszone do usuniecia (niezgodne z regulaminem), to usuwasz zgloszenia...zeby Wodzu nie widzial ze byly takowe... :)
Sprytne to sprytne...i owszem...ale na krotka mete. ;)
Byl juz taki jeden moderator....ktorego ostatni raz widziano na forum 15 kwietnia w 2015 roku...
...o kuzwa ! Wkrotce rocznica ! 2 lata jak nie ma juz tego szkodnika ! :D (Dlatego organizowane jest spotkanie - prawie w tym terminie) 
Tak czy inaczej nie pal glupa, bo gorzej bedzie...jak ktos ;)  doniesie to Wodzowi, ze zamiast usuwac chamskie posty, to usuwasz zgloszenia. :)
Tak czy inaczej twoja broszka, rob jak chcesz...a nagroda lub kara, czyli sprawiedliwe konsekwencje...na pewno cie w niedalekiej przyszlosci nie mina ! Hej ! :D
...jeszcze raz pozdrawiam...i zastanow sie czy warto. ;)
Chodzi (miedzy innymi) o temat: "Kaszuby chca zmiany nazwy wojewodztwa"

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 07:51:02

Mężczyźni są inni ale nie mądrzejsi. Cały szkopuł w tym.

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2017 - 17:22:01

Nigdy nie uważałem, że mężczyźni są mądrzejsi od kobiet, są po prostu inni (to znaczy inaczej myślą)

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 07:21:33

Myślę, że kobiety są bardziej inteligentne. (wystarczy spojrzeć na wyniki w szkole, zazwyczaj kobieta lepiej się uczy)

nie zgadzam się z tym stwierdzeniem,znam dużo mężczyzn którzy są prymusami.

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 23:26:34

Dlaczego mężczyźni są mądrzejsi od kobiet?
Bo z miłości do kobiet troszczą się o to, żeby nie musiały zbyt wiele myśleć.
Dlaczego kobiety są mądrzejsze od mężczyzn?
Bo z miłości do mężczyzn myślą za siebie i za nich.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych