Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

DJ ze Słupska

36 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~CukierBiały~

~CukierBiały~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2010 - 14:05:02

dj grzybu - hip hop hooray mix
link do odsłuchu, z możliwością pobrania nowego seta grzybka:
http://soundcloud.co...-hop-hooray-mix

radekk - winterhaus
tak samo jak u grzyba, tylko że z wersją na radekk :)
http://soundcloud.co...dekk-winterhaus

polecam dwa świeże sety chłopaków ze słupska !

#22 ~45~

~45~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2010 - 14:57:39

napiszcie jeszcze gdzie mozna ich spotkac - w jakich klubach

#23 ~Goldjunge~

~Goldjunge~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2010 - 15:46:07

Ja dorzucam swój secik z listopada, klimat hip-hop/rnb

Goldjunge - Black vibes livemix part 1
http://soundcloud.co...-livemix-part-1

#24 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2010 - 17:27:30

A mógłby mi ktos podać nr tel do Marka Rogali ?

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2010 - 19:57:50

Ja polecam dja Oen Bearen. Chłopak tworzy i gra dobry trance i jest naprawdę dobry (niekomercja).

#26 ~CukierBiały~

~CukierBiały~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2010 - 20:08:56

Ja polecam dja Oen Bearen. Chłopak tworzy i gra dobry trance i jest naprawdę dobry (niekomercja).

spadłem z krzesła.

#27 ~Imprezowiczki~

~Imprezowiczki~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 20:46:13

Słuchajcie co Wy piszecie!
My tam chodzimy co weekend do Wikinga i nigdy się lepiej nie wybawiłyśmy. DJ ADAMUS jest najlepszym dj-em w mieście!!!
Pozdrawiamy bramkę:)

#28 ~CukierBiały~

~CukierBiały~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 21:44:54

Słuchajcie co Wy piszecie!
My tam chodzimy co weekend do Wikinga i nigdy się lepiej nie wybawiłyśmy. DJ ADAMUS jest najlepszym dj-em w mieście!!!
Pozdrawiamy bramkę:)

Adamus?
http://www.myspace.com/djadamus
Ten Adamus?
nie, no... najlepszy w mieście :)

#29 ~z branzy~

~z branzy~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 23:25:10

przede wszystkim należałoby niestety podzielić to na:
wesela, rozwody, pogrzeby, dyski i otwarcia marketów (czyli wszystko i nic)
tudzież
imprezy strikte tematyczne (czyli pasja)
z jednej strony co to za sztuka ściągnąć sobie piosenke z neta na mp3, którą grają wszyscy i podrzeć jape do mikrofonu jak to jest super
z drugiej sztuka znaleźć numer, który został wydany tylko na płycie winylowej i to w nakładzie 200sztuk na cały świat

poza tym dj to wypaczone słowo, kojarzące się właśnie z tym pierwszym rodzajem...a nie jak niegdyś ze sztuką

o przepraszam mamy tu melomana który wychwytuje róznice miedzy 128 a 320 kb,he he spokojnie ja tez wychwytuje ale tylko do 256 :D ,wiesz co dj ma grac dla ludzi i kropka,inaczej skonczy w jakims zapyziałym klubie gdzie jedyną jego publika bedzie on sam,jego dziewczyna lub chłopak i zabłąkany blanciarz
ludzie w latach 90-2000 oblegali Słupskie fabryki dance Zajazd,Miami,Moskwa,Riviera a potem weszła moda na elektro szajs lansowany przez pozer djów krórym rodzice kupili na 18tke sprzet i myslą ze są wielcy
kazdy sie smieje z djów w Adze,Wikingu,Kameloonie a zauważcie,że te lokale są zawsze pełne :)

O gustach się nie dyskutuje, ale... na pewno można puszczać utwory znane z czołówki list przebojów i ludzie się bawią bo to nowe itp. Byle to łącznie miało muzyczny jakiś - ręce i nogi to już gorzej. Można też puszczać płytkę o nakładzie 200 sztuk niekoniecznie lepsza, ale inna niż w innych klubach i być docenionym za dobry rodzaj muzyki, ale też ktoś powie...e oni nic nie graja z tych nowych czy z tego co jest na szczytach list i narzekają, albo przyjdą do Ciebie i że tego nie masz. Z wyczuciem publiki w słupskich dj-ów jest rożnie. Z tego co słyszę to większość gra na zasadzie - wychodzi utworek gram go i wszędzie to samo. Są też dj-e którzy oprócz nowości starannie dobierają utworki z lat starszych tak aby klimatycznie pasowały z nowymi i nie ograniczają sie do jednego promo dla dj-ów.

#30 ~kotq2~

~kotq2~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 23:41:47

A mógłby mi ktos podać nr tel do Marka Rogali ?

602 425 021

#31 ~felixD~

~felixD~
  • Goście

Napisano 06 luty 2010 - 15:57:30

Tak Taak.! DJ ADAMUS najlepszy w mieście ;D

#32 ~MoniŚka~

~MoniŚka~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 21:25:40

:) jak na mój gust dj lichacy jest poprostu do d...py gra jakieś gowno do którego nikt nie chce tańczyć jak nie wie co grać to niech nawet puści rmf maxxx ale nie ten szajs kto mu za to płaci ...tyle ode mnie :)

#33 ~phii~

~phii~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 21:53:27

moim zdaniem lukasz gra ok. troche inaczej niz wszedzie i o to chodzi. nie wszyscy lubią RMF MAXXX ( nie krytykuje tych ktorzy lubią) i szukaja czegos nowego. odpowiednie lokale wiec odpowiednia muzyka. jest taki wybor lokali w slupksu ze kazdy znajdzie cos dla siebie. nie bądzmy tacy zasciankowi i otworzumy sie na cos nowego! pozdrawiam gorąco !

#34 ~MM~

~MM~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 00:59:16

www.dj-brylant.pl

#35 ~el~

~el~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 01:52:40

zacznijmy od tego, ze w dupsku nie ma żadnego dj, tylko same wypierdki niedouczone. jezeli cokolwiek sie dzieje na scenie muzycznej - to sa to ludzie spoza dupska.

pozdro

#36 ~Worinek~

~Worinek~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 10:40:41

Nie ma co gdybać, wybierz po prostu Macieja Wilkanowskiego, polecam sprawdzić djmw.pl.

#37 ~Słupszczyk ♥~

~Słupszczyk ♥~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 12:32:23

Nie ma co gdybać, wybierz po prostu Macieja Wilkanowskiego, polecam sprawdzić djmw.pl.

kazdy glupi wie, ze zaden wilkanowskii a tylko dj bobo

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych