Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

DJ ze Słupska

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~DJ MARS~

~DJ MARS~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 19:58:29

Uroczyscie otwieram nowy temat .
Napiszcie jakiego DJ ze Slupska i okolic lubicie i cenicie oraz kogo nie lubicie.
Kto waszym zdaniem zapodaje dobra muzyke i kreuje pozytywna atmosfere na parkiecie?
Czy lubicie Dj, ktorzy podkrecaja publike przez mikrofon w stylu : ,,jazda jazda'' czy tez wolicie bawic sie przy setach granych bez mowcow mikrofonowych? Czy zwracacie uwage na to z czego jest puszczana muzyka: plyty winylowe, cd's czy laptop?
Jestem ciekawy waszych opinii.

nazwy tematów piszemy małymi literami

Użytkownik peacemaker edytował ten post 15 styczeń 2010 - 16:13:56

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 21:05:01

Arek Mięczewski dj,wodzirej,czlowiek orkiestra w regionie numer 1

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 21:34:34

Było, jest paru chłopaków ze Słupska co na poziomie potrafią zagrać ale w mieście nie ma miejsca gdzie można grac porzadna muzyke, częśc wyjechała i jakas pustka panuje tak mi sie przynajmniej wydaje Większośc obecnie grających w mieście dj' niczym szczególnym sie nie wyróżnia spośród setek tysięce podbnych grajków na świecie... a może poprostu nie mają gdzie sie realizować?.

#4 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 22:02:42

przede wszystkim należałoby niestety podzielić to na:
wesela, rozwody, pogrzeby, dyski i otwarcia marketów (czyli wszystko i nic)
tudzież
imprezy strikte tematyczne (czyli pasja)
z jednej strony co to za sztuka ściągnąć sobie piosenke z neta na mp3, którą grają wszyscy i podrzeć jape do mikrofonu jak to jest super
z drugiej sztuka znaleźć numer, który został wydany tylko na płycie winylowej i to w nakładzie 200sztuk na cały świat

poza tym dj to wypaczone słowo, kojarzące się właśnie z tym pierwszym rodzajem...a nie jak niegdyś ze sztuką

#5 ~CukierBiały~

~CukierBiały~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 23:57:45

dj blobi fajną dyskę gra.

#6 ~kolo~

~kolo~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 00:22:46

Marek Rogala - trzyma poziom, nie pije, potrafi rozruszac ludzi, wysoka kultura, nie boi sie mowic przez mikrofon. nie polozyl zadnej imprezy

#7 ~fanKA yesyo~

~fanKA yesyo~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 10:01:58

yesyo jest super, taki fajny chamski gbur, i zawsze można liczyć ,że Ci odpyskuje...... jeśli ktoś nie jest zagłębiony w temacie, proszę poczytać o kellerze, tam trafna ocena ów domorosłego dj'a, uwaga, bo za chwilę będzie krzyczał!!!!! w sumie mój błąd, bo nie powinno się o nim pisać w temacie dotyczącym dj, no ale chłopak się wybił, wyjechał z "dziury" Słupska, do Koszalina??? Super.
Normalnie, jego twórczość i aktywność jako dj'a temat rzeka. Zaliczył prawie wszystkie Słupskie kluby, normalnie szok, jest juz pewno przez to Celebrytą, a no i zawsze wylatywał z każdego "klubu" lokalu z wielkim hukiem. Yesyo:WIELKIE TO MA BYĆ WEJŚCIE , A NIE WYJŚCIE. I z klasa kolego z klasą, i tu klasyka "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść". W woli dobrego wychowania, nie nazywaj się dj'em, bo z całym szacunkiem do Ciebie , jako człowieka (a jestem osobą kulturalną i wszystkich szanuję) no niestety, to co reprezentujesz sobą, swoim zachowaniem, stylem bycia mało ma wspólnego z poziomem. Zamiast obrażać każdego, kto po prostu mówi o tym ,co widział i co wywnioskował z tego, może zajmij się muzyką, no nie wiem... kurde dziwnie tak dawać rady komuś, kto i tak powie: "że c***a wiem"..cały Ty

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 11:40:04

...ale kultura nie ma nic wspólnego z byciem dobrym dj-em, Yesyo wg mnie gra bardzo dobrze, gra długo i się na tym zna - i to nie tylko w Koszalinie ale też m.in. w Warszawie - w naprawdę dobrych klubach znanych z imprez elektronicznych. z tego co wiem niedługo będzie grał w dwóch słupskich knajpach- więc chyba z wielkim hukiem nie wyleciał.
a to jakim jest człowiekiem nie jest tematem do roztrząsania na forum :)

pamiętajcie, że są dj-e i dj-e. w zależności od profilu imprezy i dj-a czasem można poprosić o zagranie kawałka (często na dużych komercyjnych imprezach jest to możliwe) a czasem jest to po prostu obciachem. spróbujcie w każdym innym klubie, gdzie jest grana muzyka elektroniczna poprosić o kawałek...może w bardziej kulturalny sposób, ale usłyszycie "spier***aj" ;) nikt przed nikim nie ukrywa jaka muzyka będzie grana na imprezie - jak na plakacie jest napisane deep-house to raczej boba marleya ani atb nie zagrają :)

pozdro

#9 ~fani~

~fani~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 13:05:57

...ale kultura nie ma nic wspólnego z byciem dobrym dj-em, Yesyo wg mnie gra bardzo dobrze, gra długo i się na tym zna - i to nie tylko w Koszalinie ale też m.in. w Warszawie - w naprawdę dobrych klubach znanych z imprez elektronicznych. z tego co wiem niedługo będzie grał w dwóch słupskich knajpach- więc chyba z wielkim hukiem nie wyleciał.
a to jakim jest człowiekiem nie jest tematem do roztrząsania na forum :)

pamiętajcie, że są dj-e i dj-e. w zależności od profilu imprezy i dj-a czasem można poprosić o zagranie kawałka (często na dużych komercyjnych imprezach jest to możliwe) a czasem jest to po prostu obciachem. spróbujcie w każdym innym klubie, gdzie jest grana muzyka elektroniczna poprosić o kawałek...może w bardziej kulturalny sposób, ale usłyszycie "spier***aj" ;) nikt przed nikim nie ukrywa jaka muzyka będzie grana na imprezie - jak na plakacie jest napisane deep-house to raczej boba marleya ani atb nie zagrają :)

pozdro

Kumple i fani yesyo widzę, ze prężnie działają.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 13:11:16

nie znam człowieka osobiście, ale lubię go słuchać - wystarczy odwiedzać słupskie forum muzyczne pak pak, żeby wiedzieć co się dzieje i kto, kiedy i gdzie gra - nie trzeba być znajomym królika :)
Michael Poon, Repulse, Radekk też dobrze grają :)
Beg i Grzybu - nie moje klimaty, ale przyjemnie się ich słucha - w swoim gatunku są ok.
Amen

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 14:14:42

przede wszystkim należałoby niestety podzielić to na:
wesela, rozwody, pogrzeby, dyski i otwarcia marketów (czyli wszystko i nic)
tudzież
imprezy strikte tematyczne (czyli pasja)
z jednej strony co to za sztuka ściągnąć sobie piosenke z neta na mp3, którą grają wszyscy i podrzeć jape do mikrofonu jak to jest super
z drugiej sztuka znaleźć numer, który został wydany tylko na płycie winylowej i to w nakładzie 200sztuk na cały świat

poza tym dj to wypaczone słowo, kojarzące się właśnie z tym pierwszym rodzajem...a nie jak niegdyś ze sztuką

i co myslisz ze numer wydany w ilosciach 200 sztuk to takie wielkie halo buahahaha,no tak bedzie sie podobal djowi i jego dwóm fanom

#12 ~begu~

~begu~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 15:31:36

nie koniecznie koleżko, sam posiadam kilka takich egzemplarzy z przekroju lat 80/90, które nigdy nie ujrzały światła empetrójki i doskonale sprawdzają się na parkiecie po dziś dzień, co prawda nakład był troszku większy niż te 200 ale fakt, że dzisiaj płyty te są niedostępne albo trzeba głęęboko pogrzebać by je wydobyć,

no i tak na marginesie apropo tego całego didżeingu, nie ma nic lepszego niż zapach tektury na palcach, które przewaliły właśnie pare tysięcy wosków i dotarły właśnie do tego jednego , wyszukanego. Bynajmniej dla mnie, zawsze takim wykopaliskom towarzyszyły dodatkowe emocje;)

#13 ~Skumaj~

~Skumaj~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 15:41:49

i co myslisz ze numer wydany w ilosciach 200 sztuk to takie wielkie halo buahahaha,no tak bedzie sie podobal djowi i jego dwóm fanom

Moze bedzie sie podobal milionom ludzi, a tylko 200 dj's bedzie go posiadac ??!! reszta bedzie musiala mielic empeczy w 128kb ;)
Niezbyt trafny tok rozumowania i ogolnie topik z dupy.

#14 ~begu~

~begu~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 15:59:33

Wiesz skumaju w latach 80/90 to raczej magnetofon rządził ponad wszystko, a tok rozumowania szedł raczej w stronę grania oryginalnych rzeczy, które ruszają wszystkich dookoła a nie grania tego co wszyscy dookoła.

temat z nie tyle co z dupy ale jak ktoś napisał są dj'e i dj'e i każdy z nich ma swoje priorytety niestety;)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 16:16:31

Moze bedzie sie podobal milionom ludzi, a tylko 200 dj's bedzie go posiadac ??!! reszta bedzie musiala mielic empeczy w 128kb ;)
Niezbyt trafny tok rozumowania i ogolnie topik z dupy.

o przepraszam mamy tu melomana który wychwytuje róznice miedzy 128 a 320 kb,he he spokojnie ja tez wychwytuje ale tylko do 256 :D ,wiesz co dj ma grac dla ludzi i kropka,inaczej skonczy w jakims zapyziałym klubie gdzie jedyną jego publika bedzie on sam,jego dziewczyna lub chłopak i zabłąkany blanciarz
ludzie w latach 90-2000 oblegali Słupskie fabryki dance Zajazd,Miami,Moskwa,Riviera a potem weszła moda na elektro szajs lansowany przez pozer djów krórym rodzice kupili na 18tke sprzet i myslą ze są wielcy
kazdy sie smieje z djów w Adze,Wikingu,Kameloonie a zauważcie,że te lokale są zawsze pełne :)

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 17:38:54

Zawsze pełne, i owszem. Ale słupszczan w "strojach ludowych", czyli dresach :]

#17 ~Skumaj~

~Skumaj~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 20:29:42

Wiesz skumaju w latach 80/90 to raczej magnetofon rządził ponad wszystko, a tok rozumowania szedł raczej w stronę grania oryginalnych rzeczy, które ruszają wszystkich dookoła a nie grania tego co wszyscy dookoła.

temat z nie tyle co z dupy ale jak ktoś napisał są dj'e i dj'e i każdy z nich ma swoje priorytety niestety;)

Ja chcialem tylo wyjasnic ze ilosc wydanych plyt nie swiadcza o jej poplarnosci.

#18 ~~czek_dy_sał~~

~~czek_dy_sał~~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 22:34:50

według mnie:
MOD#
Repulse#
Radekk#
Ombo#
b3-Gieca#
Plastelinowy#
Upulse#
Nbar#
Bogo#
Jack#
Jason#
Lul#
Kriba#
Shemoo#
M.Poon#
G feat Borgu#
S.Black
Grzyb#
Farmer#
Zielich#
Grubszy-ESFA#
Kehyo-ESFA#
Martiness#

...reszty nie pamiętam :)

#19 ~BógUrojony~

~BógUrojony~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 22:48:43

Nie mam za wiele do powiedzenia o imprezach, które z definicji prowadzone są przez DJ'ów. Zapewne ludzie znają ich styl i wiedzą czego się spodziewać, więc co by to nie oznaczało - jak ktoś lubi, jego sprawa.

Natomiast tragedią są knajpy, do których nagle wchodzi DJ i muzyka, nawet najgorsza, która miała do tej pory charakter tła do rozmowy, zostaje podmieniona produkcją uszojebnej łupanki do poziomu silnego przesterowania, która praktycznie uniemożliwia nawet złożenie zamówienia. Tak się niestety składa, że w takich przypadkach trafiam na jakichś totalnych wieśniaków, dla których stopień ulubienia skooter'o-podobnego gówna jest chyba jakąś maksymą. Ostatnio takie coś przegoniło nas ze switch'a...

PS. Proponowałbym odrębny temat dot. wodzirejów, bo chyba to może się mylić.

#20 ~Penetrator85~

~Penetrator85~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 23:53:10

Zbigniev Jay to najlepszy DJ ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych