Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Diagnostyka komputerowa auta - Słupsk

88 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 20:28

Witam.
Gdzie najtaniej mogę sczytać błędy z komputera z mojego peugeota 206? ASO w Ankrisie chyba odpada...

Prosze o pomoc :)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 20:29

A, zapomniałem dodać. Peugeot 206 1.4 HDI z MUX.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 08:21

Chcesz najtaniej czy skutecznie. Bo jak najtaniej ( ale o celnej diagnozie zapomnij) to pewnie za chwilę będą wpisy takiego Pawełka z Kobylnicy co robi sobie autoreklamę na wszystkich forach. Pusto ma na placu, to siedzi na necie i się wychwala. Wie, bo widzę z okna. Identyczne jak pewna kebabownia:).
Proponuję zapytać znajomych, to najbardziej wiarygodne źródło informacji.

ps. ciekawe czy ten temat też nie stworzył Pawełek, aby za chwilę pisać hymny pochwalne o swoim warsztacie w Kobylnicy

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 12:44

Chcesz najtaniej czy skutecznie. Bo jak najtaniej ( ale o celnej diagnozie zapomnij) to pewnie za chwilę będą wpisy takiego Pawełka z Kobylnicy co robi sobie autoreklamę na wszystkich forach. Pusto ma na placu, to siedzi na necie i się wychwala. Wie, bo widzę z okna. Identyczne jak pewna kebabownia:).

ps. ciekawe czy ten temat też nie stworzył Pawełek, aby za chwilę pisać hymny pochwalne o swoim warsztacie w Kobylnicy

Najtaniej, bo i tak chce tylko poznac jaki blad wyskakuje, a naprawial bede sam.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 13:40

Diagnostyka a odpytanie błędów to diw różne rzeczy. Jakie masz objawy, kontrolki?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 16:36

Diagnostyka a odpytanie błędów to diw różne rzeczy. Jakie masz objawy, kontrolki?

Co jakis czas zapala sie kontrolka autodiagnostyki silnika + tryb serwisowy (obroty nie wchodza pow. 3000). Jezeli kontrolka zgasnie, to silnik i tak ma b. mala moc (rozpedza sie do max. 70-80km/h).
To na 100% nie jest wina filtra paliwa (wymieniony) i sprzegla.

#7 ~206~

~206~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 20:40

Co jakis czas zapala sie kontrolka autodiagnostyki silnika + tryb serwisowy (obroty nie wchodza pow. 3000). Jezeli kontrolka zgasnie, to silnik i tak ma b. mala moc (rozpedza sie do max. 70-80km/h).
To na 100% nie jest wina filtra paliwa (wymieniony) i sprzegla.

To typowe objawy jakiegoś banalnego problemu, najlepiej poczytaj forum http://www.206club.n...ead.php?t=86456

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 22:42

To typowe objawy jakiegoś banalnego problemu, najlepiej poczytaj forum http://www.206club.n...ead.php?t=86456

Wlasnie oni mi kazali podjechac do jakiejs stacji i odczytac blad :)

#9 ~warsztat~

~warsztat~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 22:43

Ktoś nie ma co robić i krytykuje Pawła z Kobylnicy GT, czy to tutaj też robota 4moto.pl

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 22:49

Ktoś nie ma co robić i krytykuje Pawła z Kobylnicy GT, czy to tutaj też robota 4moto.pl

Jak pojawi się tutaj jeszcze krytyka to opiszę kolejne wyczyny jej autora tak jak opisywałem w innych forach.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 12:06

Jak pojawi się tutaj jeszcze krytyka to opiszę kolejne wyczyny jej autora tak jak opisywałem w innych forach.

o co chodzi?

#12 ~warsztat~

~warsztat~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 12:18

o co chodzi?

Chodzi o robienie anty reklamy i obrażanie Pawła i GT

#13 ~?~

~?~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 12:27

czytam, czytam i nie widzę, aby coś o gt było. piszą o jakims Pawle. A to jeden Paweł w kobylnicy co fury robi? gdzie kebab w Kobylnicy to nie wiem. może i przy kebabie jest mechanik

#14 ~warsztat~

~warsztat~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 13:14

czytam, czytam i nie widzę, aby coś o gt było. piszą o jakims Pawle. A to jeden Paweł w kobylnicy co fury robi? gdzie kebab w Kobylnicy to nie wiem. może i przy kebabie jest mechanik

przejdź na inne fora to zobaczysz o co chodzi i kto siebie reklamuje a innych oczernia, poczytaj i sam przemyśl i osądź. Mechanika najlepiej szukaj sam, w naszym rejonie jest ich mnóstwo.

#15 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:32

W Słupsku prawie każdy mechanik ma komputer i błędy można usunąć nawet za 30 zł, średnio biorą 50 zł. Diesla dobrze diagnozują pompiarze na Żelaznej i robią tanio. Gwiazdy Słupskiego rynku elektryczno- motoryzacyjnego są wściekłe, że rośnie im konkurencja. Poszukajcie w internecie ile kosztuje odczyt i kasowanie błędów w naszym rejonie i w kraju i ceny są podobne a jak ktoś woła 100 zł to ma coś z głową nie tak.

#16 ~Jerzyk~

~Jerzyk~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:50

Prawda panie Karol 50 zł to normalna cena ale jest w Słupsku jeszcze kilku co biorą więcej i naciągają klientów na koszty nie będę tutaj ich wymieniał bo każdy wie co i gdzie a jak nie wie to niech poszuka i najpierw pyta o cenę i co ona zawiera. Mnie też wcześniej kasowali nawet po 150 zł ale to było dawniej i kilku miało w Słupsku komputery, świat idzie do przodu i mechanicy grubo inwestują w swoje narzędzia pracy. Wyżeracze zostają w tyle i zapewne niedługo odpadną z gry. Kilka nazwisk zna każdy kierowca i już nie korzysta z ich usług i to ich zapewne boli. Powstają nowe piękne warsztaty i zatrudniają dobrych wyszkolonych pracowników i oni to nasza przyszłość a ceny mają normalne. Tych na Żelaznej znam i to uczciwi ludzie ale nie tylko oni inwestują i dobrze robią mogę tutaj wyliczać dobrych mechaników całą listę z samego Słupska ale to nic nie daje bo każdy ma inny problem i inne wymogi. Pozdrawiam czytelników i pana Karola.

#17 ~A gość~

~A gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 11:22

Sprawa oczywista w Słupsku podłączenie to koszt 50zł i dodam, że w okolicach a nawet w kraju ceny mają podobne

#18 Hackney

Hackney

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 633 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 14:31

Gdzie robią dobrze geometrie zawieszenia ?

"Uzdrowiłem dzisiaj beznogiego cygana, który żebrał na ulicy - zabrałem mu puszkę z kasą, to wtedy cudownie odrosły mu nogi i zaczął mnie gonić."

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 17:00

Gdzie robią dobrze geometrie zawieszenia ?

W kobylnicy na Głównej jest taki facet co robi od lat a na jego garażu jest reklama napisana auto diagnostyka, robi dobrze i tanio

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 07:51

Prawda panie Karol 50 zł to normalna cena ale jest w Słupsku jeszcze kilku co biorą więcej i naciągają klientów na koszty nie będę tutaj ich wymieniał bo każdy wie co i gdzie a jak nie wie to niech poszuka i najpierw pyta o cenę i co ona zawiera. Mnie też wcześniej kasowali nawet po 150 zł ale to było dawniej i kilku miało w Słupsku komputery, świat idzie do przodu i mechanicy grubo inwestują w swoje narzędzia pracy. Wyżeracze zostają w tyle i zapewne niedługo odpadną z gry. Kilka nazwisk zna każdy kierowca i już nie korzysta z ich usług i to ich zapewne boli. Powstają nowe piękne warsztaty i zatrudniają dobrych wyszkolonych pracowników i oni to nasza przyszłość a ceny mają normalne. Tych na Żelaznej znam i to uczciwi ludzie ale nie tylko oni inwestują i dobrze robią mogę tutaj wyliczać dobrych mechaników całą listę z samego Słupska ale to nic nie daje bo każdy ma inny problem i inne wymogi. Pozdrawiam czytelników i pana Karola.

Uczestnictwo w darmowych szkoleniach reklamowych w Inter carsie czy Focie nie uczyni z nikogo wyszkolonego mechanika. Wieszają sobie w warsztatach ,,dyplomy'' co by grubo wyglądało. Takie szkolenie trwa 3-4 godziny i to w formie wykładu, teorii.

A potem
Teoretycznie umiesz naprawić samochód:)
A co do AUTODIAGNOSTYKI na Głównej 55, to korzystam z ich usług naprawy zawieszenie i ustawienia zbieżności w dwóch swoich samochodach i zawsze wszystko jest OK. Jest to firma, która jest wiele lat na rynku i mają chłopaki doświadczenie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych