Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dezynsekcja mieszkania - Tępienie Karaluchów, Pluskiew, pruskaków

Kraluchy Dezynsekcja mieszkania Dezynsekcja domu Dezynsekcja Prusaki Pluskwy Tępienie Pluskiew

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kasiakx

kasiakx

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 10:51:56

W twoim domu pojawiły się robaki ?

Sprawdź czy to przypadkiem nie Karaluchy lub inne pruskaki. 

Sprawa jest bardzo poważna, ponieważ pozostawienie tego nie wytępi stworzeń, wręcz przeciwnie, będzie ich więcej. Niestety przekonałam się o tym sama. Karaluchy wychodziły z Łazienki gdzie mieszkały pod wanną. Środki na owady słabo pomagały. W internecie przeczytałam artykuł 

http://dezynsekcjaus...-co-po-zabiegu/ skąd dowiedziałam się jak wytępić lokatorów..

Są specjalne firmy, które pomagają pozbyć się insektów. Wykonują zabiegi dezynsekcji. Mogę polecić tą metodę każdemu :)

#2 Radek02

Radek02

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 10:59:49

sporo specjalistycznych środków chemicznych do walki nie tylko z robakami, pasożytami czy innymi niechcianymi gośćmi w naszym domu, ale też chemię samochodową bardzo dobrej jakości oraz nawozy mają w sklepie internetowym ichemia, fajne ceny i szybka przesyłka także warto się zainteresować

#3 polanart45

polanart45

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 22 maj 2019 - 07:03:47

Wydaje mi się, że w takiej sytuacji lepiej jest zwrócić się do profesjonalnej firmy zajmującej się takimi usługami. Sam ostatnio korzystałem z oferty firmy DDD Usługi i według mnie świetnie radzą sobie z takimi problemami więc jak najbardziej mogę Ci ich polecić. Na pewno będziesz zadowolony!

#4 Miła1

Miła1

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 29 maj 2019 - 22:55:29

Te środki o których wspomniałeś Radek02 wcale nie działają. Przez parę miesięcy męczyłam się i kupowałam nowe środki, ale żaden nie pomógł na to ohydne robactwo. Musiałam wreszcie zatrudnić firmę http://anty-szkodnik.pl i oni dopiero się ich pozbyli.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych