Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Deweloperzy Lębork

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Pomorska Lębork~

~Pomorska Lębork~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 07:20:12

Witam,
Proszę o zamieszczenie informacji/spostrzeżeń/doświadczeń odnośnie Lęborskich deweloperów.
Znamy takich jak Grać Dom, Pawelczyk, Reszka, Celban ... Dużo osób na pewno by z chęcią poznała opinie na temat jakości wykonania, podejścia do klienta, słowności i terminowości.
Pozdrawiam

#2 ~Lębork~

~Lębork~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 07:24:28

Witam,
Proszę o zamieszczenie informacji/spostrzeżeń/doświadczeń odnośnie Lęborskich deweloperów.
Znamy takich jak Graf Dom, Pawelczyk, Reszka, Celban ... Dużo osób na pewno by z chęcią poznała opinie na temat jakości wykonania, podejścia do klienta, słowności i terminowości.
Pozdrawiam

Poprawa - Graf Dom

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 21:49:55

Uważajcie na tego co buduje w Nowej Wsi na dawnym Zjednoczeniu. Słyszałem od znajomego, że jego klienci maja z nim sporo kłopotów. Tylko sprzedać  a potem ma cię w nosie.

#4 ~Lębork~

~Lębork~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2018 - 13:32:35

A wiesz jak on się nazywa?

#5 ~Co nagle, to po diable~

~Co nagle, to po diable~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 19:21:04

Uważajcie na tego co buduje w Nowej Wsi na dawnym Zjednoczeniu. Słyszałem od znajomego, że jego klienci maja z nim sporo kłopotów. Tylko sprzedać a potem ma cię w nosie.

Trzeba uważać, bo deweloperzy budują szybko i oszczędzają na materiałach, a potem; 'Pękają ściany , ugina się strop.. Mieszkańcy bloku przy Piaskowej na warszawskiej Woli muszą opuścić swoje mieszkania.. Łącznie trzeba opróżnić 147 lokali.."

#6 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 15:00:10

A co sądzicie o mieszkaniach na Lębork Wschód? Pawelczyk i Reszka tam buduje. Rosną jak grzyby po deszczu. Ktoś Coś wie?

#7 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 13:39:13

Ogólnie wszyscy mili jak się kupuje a jak już przychodzi do rozliczenia to same problemy. Opóźnienia, kiepskie materiały, chamstwo i prostota.

#8 ~Karolina S~

~Karolina S~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 22:34:24

Nawet pośredniczka (kd24) powiedziała mi na spotkaniu żeby się tylko z Nią kontaktować a nie z Deweloperem bo to trudny człowiek i można się zrazić. Nie posłuchałam i chciałam się dopytać o szczegóły. To był błąd - człowiek dno, brak kultury i podejscia do klienta. Na pytanie kiedy można spodziewać się końca budowy obecnego budynku - "skąd mam wiedzieć, jak będzie to będzie" zaliczka 30% to kpina jakaś. W biurze projekt budowy (dachówka ceramiczna i porotherm na ścianach oraz styropian 20cm) a w rzeczywistości dachówka betonowa, ściana suporex i styropian 15cm ...
Wnioski wyciągnijcie sami, ja zrezygnowałam z zakupu.
Deweloper J.R.

#9 ~Podjazdy i windy~

~Podjazdy i windy~
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 09:04:10

Ogólnie wszyscy mili jak się kupuje a jak już przychodzi do rozliczenia to same problemy. Opóźnienia, kiepskie materiały, chamstwo i prostota.

Młodzi chcą szybko mieć własne mieszkanie i zaciągają kredyty n kilkadziesiąt lat nie myśląc o tym, że zanim spłacą kredyt osiągną wiek emerytalny i stracą energię, dopadnie ich starość i niedołężność. Dobrze jest pomyśleć o potrzebach seniorów i sprawdzić czy mieszkanie na najwyższych piętrach ma windę, czy nie budynek ma podjazd dla wózków nie tylko inwalidzkich, ale i dziecięcych bo problemem jest wniesienie wózka z dzieckiem n 4 te piętro, a jak się ma jedno dziecko w wózki, a drugie chce iść na spacer z rowerkiem, to okazuje się z że jeden rodzić nie da rady.

#10 ~Na Witolda~

~Na Witolda~
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 12:19:06

Głosuj na Namyslaka! TYLKO ON

#11 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 19:48:49

Głosuj na Namyslaka! TYLKO ON

Ktoś chyba tematy pomylił ...
Piszemy na temat Reszki, Pawelczyka itp a gość z Namyslakiem .... Fakt że deweloper dla miasta i swoich funfli ...

#12 joee

joee

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 styczeń 2019 - 18:56:59

Moim zdaniem warto też spojrzeć na ofertę partnernieruchomosci.net.pl. Mają naprawdę szeroką ofertę.

#13 ~JohnQ~

~JohnQ~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 21:09:07

Pan Jarek R. podobno ma problemy w starostwie i nie może dokończyć budowy ostatniego budynku na ul. Witosa. Także przyszłym kupującym którzy wpłacili zaliczki po 40tys radził bym dopilnować sprawy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych