Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Depilacja laserowa

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~konto zablokowane~

~konto zablokowane~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 09:03:20

Gdzie w Słupsku można wykonać profesjonalną depilację laserową? Zależy mi na solidnym gabinecie.

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 20:55:48

polecam laser w hotelu lubicz, pani wykonująca zabieg robi to bardzo ostrożnie i profesjonalnie

#3 ~krzysztof~

~krzysztof~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2010 - 10:22:08

A czy łono też da radę tam zdepilować?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 19:58:23

W Słupsku chyba nie ma takiego miejsca.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2010 - 12:07:54

depilacja laserowa Light Sheer (nie IPL!) jest w Salonie Body Art na ul. Hubalczyków 14b w słupsku, trzeba się zapisywać...

#6 ~fcuk~

~fcuk~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2010 - 16:02:58

depilacja laserowa Light Sheer (nie IPL!) jest w Salonie Body Art na ul. Hubalczyków 14b w słupsku, trzeba się zapisywać...

Depilacja laserowa to przezytek, teraz wlosy usuwa sie trwale wiazkami swiatla-terapia swietlna. Ale tu jak zwykle 100 lat za murzynami.

#7 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 12:06:48

Ja wykonywałam depilację laserową w naprawdę dobrym gabiencie Bio Clinic, chodzię już tam od kilku lat i próbowałam róznych zabiegów, wszystkie były w dobrej atmosferze i profesjonalnie robione.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 12:18:46

Ja wykonywałam depilację laserową w naprawdę dobrym gabiencie Bio Clinic, chodzię już tam od kilku lat i próbowałam róznych zabiegów, wszystkie były w dobrej atmosferze i profesjonalnie robione.

jakim sprzętem są tam prowadzone te zabiegi ? To naprawdę laser? Czy tylko IPL?

#9 ~salon evolution~

~salon evolution~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 14:07:06

Zapraszamy do Salonu Urody Evolution w Słupsku przy ulicy Andersa 2a.
Zabiegi wykonujemy laserem diodowym Epildream One. 
Epildream One zdobył nagrodę główną w konkurskie Inspiracje Roku Beauty Inspiration w kategorii Urządzenia kosmetyczne do zabiegów na twarz i ciało. 
Idealnie gładka skóra, bez zbędnego owłosienia, to marzenie każdej kobiety oraz pragnienie coraz większej liczby mężczyzn. 
Nasz laser spełni Wasze oczekiwania w sposób:
BEZBOLESNY
SZYBKI - do 6 razy szybszy niż popularne technologie intensywnie pulsującego światła.
SKUTECZNY - spektakularne rezultaty zabiegowe zmniejszają wymaganą ilość sesji.
BEZPIECZNY - w pełni bezpieczne zabiegi przez cały rok dla wszystkich fototypów, a także dla opalonej skóry.
ZAAWANSOWANY TECHNOLOGICZNIE - przełomowa technologia zaprojektowana we Włoszech z wykorzystaniem niemieckich diod.
NADZWYCZAJNE I W PEŁNI BEZPIECZNE REZULTATY 
Z użyciem lasera diodowego Epildream można uzyskać:
NA WSZYSTKICH FOTOTYPACH,
PRZEZ 12 MIESIĘCY W ROKU,
NA SKÓRZE OPALONEJ,
ZACHOWUJĄC IDEALNY KOMFORT dzięki podwójnemu systemowi chłodzącemu urządzenia i głowicy,
SZYBKO, dzięki częstotliwości 20 Hz, również na dużych obszarach (takich jak nogi i bikini u kobiet, klatka piersiowa, plecy i nogi u mężczyzn).
U nas zabiegi trwają kilkakrotnie krócej niż na innych,tradycyjnych laserach.

Zapraszamy tel.059 8410059

#10 ~pingosiak~

~pingosiak~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 15:17:27

ja niestety w Słupsku nikogo dobrego nie znam. Sama chodziłam na depilację w swoim rodzinnym mieście Poznaniu do MediArt Clinic. Efekt mi odpowiada, bo włoski w 95% wypadły, a jak jakieś odrastają to są tak słabe, że malo co je widac. Ogolnie duza wygoda, zwlaszcza wiosną,latem. Nie trzeba martwic sie o regularne golenie, kupowanie maszynek, pianek czy wrastające włoski.

#11 prr

prr

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 18 marzec 2020 - 08:25:10

Skuteczość depilacji laserowej zależy od wielu czynników

od tego czy dobrze przygotujemy do niej swoją skórę

od tego w jakim gabinecie wykonujemy depilację ( różne gabinety mają w koncu różnego rodzaju urządzenia do depilacji)

oraz od tego na ile zabiegów ssię wybieramy

Polecam przede wszystkim zorientować się jaki w danym gabinecie maja laser, niestety ale wiele laserów nie radzi sobie z depilacją.  

https://estetycznie....suwania-wloskow

Użytkownik prr edytował ten post 30 marzec 2020 - 14:09:34

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych