Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dentysta

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Julia5

Julia5

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 sierpień 2014 - 09:18:38

Współczuję, ból zęba to koszmar. Mnie jak ostatnio bolał to chodziłam po wszystkich gabinetach dentystycznych, niestety bezskutecznie bo trzeba było długo czekać na wizytę, albo było drogo. Postanowiła szukać poza mistem i jeszcze tego samego dnia dr Beata Lidke z Wejherowa wyrwała mi go. Niestety nie dało się go już uratować, ale ważne że ból minął

#22 ~proteza =bylejakość+koszt~

~proteza =bylejakość+koszt~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 07:38:23

O
Gdzie jest dobry stomatolog-protetyk w Słupsku?

W Słupsku ni ma dobrych protetyków. Mnie półprotezkę zrobiono zbyt ciasną i źle dopasowana powodowała ból zębów. Kilkakrotne wizyty u protetyków i stomatologów nic nie pomagał,tylko generowały koszty. Dopiero gdy wypadła mi plomba /na skutek nacisku haczyka półprotezki/ stomatolog zauważył,że zęby są zbyt ściśnięte i dlatego bolą...? Wystarczyło podpiłowanie w kilku miejscach i ból zębów ustąpił. Ciekawe dlaczego przez kilka lat żaden stomatolog ani protetyk tego nie zauważyli? Dlaczego nie robią estetycznych klamerek dziąsłowych? Mamy XXI w, a protetyka prymitywna jak w średniowieczu i tylko dla najbogatszych?

#23 gebert83

gebert83

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 maj 2015 - 08:04:50

Szukajcie stomatologa w internecie. Sprawdzić opinie, umówić się i tyle.

#24 ~pcjentka~

~pcjentka~
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 08:24:41

Podobno gdzieś  w okolicach Gdańskiej jest gabinet gdzie pomagają bez problemu w  takich pilnych przypadkach, a jak będziesz już przy kasie to możesz w ramach wdzięczności włożyć do koperty "co łaska" i wrzucić im do skrzynki na listy...

Tak,to prawda,studiuje i bylam bez kasy.

Przyjeli mnie z bólem,za 2 tygodnie wrzuciłam 100 do skrzynki.

Dobrze,że sa jeszcze tacy ludzie,z empatią,

Widze,że nie bylam jedyna,to pocieszające.

Tylko,czy my bedziemy uczciwi wobec nich i ich nie zepsujemy

zapominając o oddaniu dlugu za usługe.

Pozdrawiam z Gdańska doktora i p.Kasie z gabinetu 

na Chłopickiego.

#25 PolkaOlka

PolkaOlka

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 09:32:07

Uważam,że takie przypadki powinno się zgłaszać do NFZ. Nie można przechodzić objętnie,tylko w ten sposób naprawimy sytuację.

Mnie co prawda nic takiego nie spot,zawsze chodziłam prywatnie,ale ...

Następnym razem nie ma co żałować kasy tylko wybrać się prywatnie, bo na nfz można czekać tygodniami. Mój wujek prowadzi gabinet stomatologiczny https://www.dentysta...-i-wyposazenie/ więc jeśli komuś Gdynia nie jest zbyt daleka to warto się przejechać i mieć święty spokój.

#26 bonio

bonio

Bywalec

• PipPipPip
  • 90 postów

Napisano 29 sierpień 2016 - 12:23:16

W kliku z największych miast Polski są kliniki stowarzyszenia Implant Masters Poland, które zrzesza doświadczonych i profesjonalnych stomatologów. Między innymi zajmują się implantologią i są w tym jednymi z lepszych. Poczytajcie sobie o tym tutaj: http://implantmaster...anse-na-usmiech Można ich także znaleźć w Gdańsku.

#27 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2018 - 11:07:41

bardzo dobry dentysta  wyrywal mi prawie wszystkie zeby pod proteze  idziesz i mowisz ze bardzo boli przyjmuje bez problemu bienkowski robert

#28 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2018 - 11:12:06

Ludzie, gdzie tu mozna w Słupsku wyrwać zęba? Mam termin na czerwiec, ale od 3 dni nie śpie z bólem. Byłem na Wiejskiej wczoraj, ale tam nie wyrywają, na Tuwima i na Dąbrowskiego nie chcą  przyjąć, bez umówionej wizyty

na 11 lisopada pn doktor bienkowski robert bez problemu przyjmie wyrywal mi prawie wszystkie bolace zeby pod protezke idz i napewno zostaniesz przyjety 

#29 ~Szkliwiak pozdrawia~

~Szkliwiak pozdrawia~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 06:48:42

bardzo dobry dentysta wyrywal mi prawie wszystkie zeby pod proteze idziesz i mowisz ze bardzo boli przyjmuje bez problemu bienkowski robert

.....uuuu.... a potem poprawka na Chirurgii w szpitalu..?

#30 katarzynaboska94

katarzynaboska94

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 17 styczeń 2020 - 13:26:44

Polecam spróbować w ZiliClinic, ja tam miałam robione dwa zęby i zakładane implanty wiec polecam.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 17:47:24

Purpuratów określamy jako wspólników przestępstwa, które czynią księża pedofile. Większość purpuratów to pedofile, skoro ukrywają księży-pedofilów i przenoszą zbrodniarzy na inne parafie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych