Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dentysta

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 05 maj 2014 - 13:09:24

Ludzie, gdzie tu mozna w Słupsku wyrwać zęba? Mam termin na czerwiec, ale od 3 dni nie śpie z bólem. Byłem na Wiejskiej wczoraj, ale tam nie wyrywają, na Tuwima i na Dąbrowskiego nie chcą  przyjąć, bez umówionej wizyty

#2 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 05 maj 2014 - 13:12:50

i chodzi mi o NFZ bo w tej chwili jestem bez większych pieniędzy

#3 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 05 maj 2014 - 13:39:25

Gdzieś na Konopnickiej jest gabinet i podobno przyjmują od ręki. Dwiedz się w NFZ albo na internecie mozesz sprawdzić ;stomatolog słupsk,koleki.

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 maj 2014 - 14:23:58

Czekam na limity na oddziale położniczym- "pani rzyjdzie urodzić za 6 miesięcy bo sie limit skończył". Z bólem zęba na czerwiec- paranoja

#5 ~she~

~she~
  • Goście

Napisano 05 maj 2014 - 19:09:31

Ludzie, gdzie tu mozna w Słupsku wyrwać zęba? Mam termin na czerwiec, ale od 3 dni nie śpie z bólem. Byłem na Wiejskiej wczoraj, ale tam nie wyrywają, na Tuwima i na Dąbrowskiego nie chcą  przyjąć, bez umówionej wizyty

codziennie od 9-11 w medicusie na gorze ale tylko na górze przyjmuja z bolącym zebem do wyrwania najczesciej wiem bo sama chodzilam bezplatnie i no problem.//..idz jutro medicus pilsudskiego.

#6 ~she~

~she~
  • Goście

Napisano 06 maj 2014 - 19:59:27

wyrwałes kła??? :)

#7 nitka

nitka

bez igly

• PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 07 maj 2014 - 19:04:14

jak poszedł do Medicusa- mógł nie przeżyć:)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2014 - 21:38:53

codziennie od 9-11 w medicusie na gorze ale tylko na górze przyjmuja z bolącym zebem do wyrwania najczesciej wiem bo sama chodzilam bezplatnie i no problem.//..idz jutro medicus pilsudskiego.

... to ile ci już wyrwali???

Tak na marginesie ... możesz pisać posty używając polskich znaków ... ???!!!

#9 Angie

Angie

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 11 maj 2014 - 19:54:11

A gdzie można zrobić most adhezyjny w Słupsku?Robił ktoś?

#10 ~witia~

~witia~
  • Goście

Napisano 11 maj 2014 - 20:50:39

... to ile ci już wyrwali???

Tak na marginesie ... możesz pisać posty używając polskich znaków ... ???!!!

wiocha cie wola wiec nara!!!smrodu nie siej za soba,,,

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2014 - 21:39:28

wiocha cie wola wiec nara!!!smrodu nie siej za soba,,,

No widzisz :), tylko co to ma wspólnego z wyrywaniem zębów ? :)

Przecież i tacy wielcy "mastowi" jak ty, i takie małe "wieśniaki" jak ja muszą korzystać z usług dentysty :).

#12 Angie

Angie

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 12 maj 2014 - 06:19:07

Gdzie jest dobry stomatolog-protetyk w Słupsku?

#13 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 12 maj 2014 - 06:41:36

No widzisz :), tylko co to ma wspólnego z wyrywaniem zębów ? :)

Przecież i tacy wielcy "mastowi" jak ty, i takie małe "wieśniaki" jak ja muszą korzystać z usług dentysty :).

pewnie ze tak;)chyba ze wezmiesz kombinerki i sobie sam wyrwiesz...

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2014 - 13:51:44

Na forum chcesz się dowiedzieć kto z konkurencji robi takie mosty, czy co? Pacjenci raczej osobiście u stomatologów pytają o takie rzeczy :), hm... zastanawiające...

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2014 - 13:58:41

Gdzie jest dobry stomatolog-protetyk w Słupsku?

A co to wywiad do kogo uciekają pacjenci? :)
Na takich forach raczej przestrzega się przed partaczami, a o dobrych raczej się nie powinno pisać, bo to rzecz względna. Jednemu pasuje to, a innemu co innego...

#16 ~Wszystkowiedzący~

~Wszystkowiedzący~
  • Goście

Napisano 12 maj 2014 - 20:35:56

Podobno gdzieś  w okolicach Gdańskiej jest gabinet gdzie pomagają bez problemu w  takich pilnych przypadkach, a jak będziesz już przy kasie to możesz w ramach wdzięczności włożyć do koperty "co łaska" i wrzucić im do skrzynki na listy...

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2014 - 21:29:29

Musisz znaleźć Kasię co ma ciocię Basię, która wie u kogo
inni zazwyczaj robią takie mosty...

#18 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 maj 2014 - 17:16:15

Podobno gdzieś  w okolicach Gdańskiej jest gabinet gdzie pomagają bez problemu w  takich pilnych przypadkach, a jak będziesz już przy kasie to możesz w ramach wdzięczności włożyć do koperty "co łaska" i wrzucić im do skrzynki na listy...

No tak,tylko jak już boli,to każdy przypadek jest pilny,ale czasami

zdarza sie tam,że pomagają,tylko czy my o tej łasce bedziemy

póżniej pamietac?czasami tak,ja akurat pamietałam.

#19 Cocodrilo

Cocodrilo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1098 postów

Napisano 23 maj 2014 - 12:38:54

Dentyści to chyba najbardziej pazerni lekarze jacy moga się nam przytrafić. Też szukałem gdzie tu iść z bólem zęba i na NFZ, nie odpłatnie i co? wszyscy mają to gdzieś. W końcu się doszukałem, że każda przychodnia/lekarz, który ma podpisany kontrakt z NFZ-em ma obowiązek przyjąć pacjenta z bólem zęba, tylko nikt tego nie przestrzega, nikt tego nie kontroluje, nikt tego nie zgłasza. Podobna sytuacja jest ze znieczuleniem, jeżeli ktoś robi zęba z NFZ-tu, to należy mu się znieczulenie nieodpłatnie, natomiast lekarze każą sobie za to ekstra płacić.

#20 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 23 maj 2014 - 17:25:52

Dentyści to chyba najbardziej pazerni lekarze jacy moga się nam przytrafić. Też szukałem gdzie tu iść z bólem zęba i na NFZ, nie odpłatnie i co? wszyscy mają to gdzieś. W końcu się doszukałem, że każda przychodnia/lekarz, który ma podpisany kontrakt z NFZ-em ma obowiązek przyjąć pacjenta z bólem zęba, tylko nikt tego nie przestrzega, nikt tego nie kontroluje, nikt tego nie zgłasza. Podobna sytuacja jest ze znieczuleniem, jeżeli ktoś robi zęba z NFZ-tu, to należy mu się znieczulenie nieodpłatnie, natomiast lekarze każą sobie za to ekstra płacić.

Uważam,że takie przypadki powinno się zgłaszać do NFZ. Nie można przechodzić objętnie,tylko w ten sposób naprawimy sytuację.

Mnie co prawda nic takiego nie spot,zawsze chodziłam prywatnie,ale ...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych